Starostlivosť o kožu

Najlepšie parfémy Elizabeth Arden pre ženy - naše top 10

Najlepšie parfémy Elizabeth Arden pre ženy - naše top 10

Elegantný Elizabeth Arden je značka, ktorá je žiadaná po celom svete tým, že ženy z triedy a postavy. To je veľmi dobre známy pre jeho zozname parfumov a tu sú moje top favoritov z nich:

Čítať ďalej vedieť o top 10 Elizabeth Arden Parfumy pre ženy:

1. Green Tea Elizabeth Arden:

Kúpiť Green Tea Elizabeth Arden Pre ₹ 1499 @ www.amazon.in/green-tea-elizabeth-arden

Ako už názov napovedá, zelený čaj parfum od Elizabeth Arden láka zmysly s prirodzeným čistotou a upokojujúci pocit zelene. Vôňa sa otvára s tónmi mäty, rebarbory, pomarančová kôra, citrónu a bergamotu, má stredné tóny jazmínu, klinčeka, pižma, bielej ambry, dubového machu a feniklu na báze jantáru, rasca, zelený čaj a semien zeleru. To je veľmi dobre známe, Elizabeth Arden parfum pre ženy.

load...

2. 5th Avenue Elizabeth Arden:

Kúpiť 5th Avenue Elizabeth Arden Pre ₹ 2200 @ www.amazon.in - 5.-avenue-Elizabeth Arden,

Slávna ulica 5th Avenue symbolizuje predstavivosť, bohatstvo a úplná hrdosti. To znamená, že 5th Avenue parfum od Elizabeth Arden je určený pre vysoké triedy žien, ktoré sú bohaté, úspešný, inteligentný a vedia, čo chcú. Vôňa je zmes mandarínky, bergamotu, orosený magnólie, fialová a lipového kvetu s nádychom ylang ylang, broskyňa, indickej tuberózy, muškát a karafiát.

load...

3. 5. Avenue Po piatich Elizabeth Arden:

Kúpiť 5th Avenue Po piatich Elizabeth Arden Pre ₹ 2484 @ www.amazon.in - 5th-Avenue-po-five-elizabeth-Arden

Predĺženie k úspechu klasické, 5. Avenue po piatich berie, strana 'na ďalšiu úroveň. A v noci z Hot Shot deje, hudbu a veľa ďalšieho pýcha, dáma nosiť 5th Avenue Po Päť nielen vie, čo chce, ale tiež vie, ako ho získať. Jedná sa o kombináciu kvetinových a drevitých vôní rovnako ako klasické, ale s oveľa silnejší vôňu.

4. 5th Avenue Gold Elizabeth Arden:

Buy 5th Avenue Gold Elizabeth Arden @ www.amazon.in - 5.-avenue-gold-Elizabeth Arden,

V nadväznosti na úspechy v klasických i novších verziách, je 5th Avenue Gold Elizabeth. Jedná sa o unikátny vône na rozdiel od svojich predchodcov a bol zahájený v roku 2017. Kľúčovými vône sa skladá z mandarínky, konvalinky a bergamotu so strednou poznámky sa skladá z guavy, ruže, jazmín a iris na báze pižma.

5. Arden Beauty:

Kúpiť Arden Beauty Pre ₹ 1650 @ www.amazon.in/arden-beauty

Arden Beauty je kvetinová zelená vôňa pre ženy Elizabeth Arden, ktorá sa začala v roku 2002. Kľúčovými parfumy Arden Beauty patrí ryža kvetina, iris, bergamot a vzácne zelené poznámky. Vonné prestávky do polovice vône zázvoru, orchidey, ľalie, lotosu a rebarbory ​​s pižma, jantáru a santalového dreva ako svoje základne.

6. Blue Grass:

Kúpiť Blue Grass Pre ₹ 1861 @ www.amazon.in/blue-grass

Jedná sa o každodenné opotrebenie parfum sa začala v roku 1989. To má kombinácie vôní, ako sú zelené ovocné tóny, citrusových plodov a niektoré kvetinovými tónmi.

7. Eau Fraiche:

Kúpiť Eau Fraiche Pre ₹ 2999 @ www.amazon.in/eau-fraiche

Vypustil celú cestu späť v roku 1986, Eau Fraiche je klasický Elizabeth Arden. Je to svieže, ľahká a ovocná vôňa, ktorá je veľmi citrus v prírode.

8. Pretty Hot:

Kúpiť Pretty Hot Pre ₹ 3765 @ www.amazon.in/pretty-hot

Pretty Hot Elizabeth Arden odvíja s vôňou čerstvej mandarínky, červené ríbezle, červené jablko, červeného pomaranča, frézie, pivónie, petalia, nové korenie kvetov, jantáru a cédra molekúl a georywood. To má veľmi silný a dlhotrvajúci vôňu, ktorá je veľmi lákavé.

9. Provocative Woman:

Kúpiť provokatívne ženou ₹ 9776 @ www.amazon.in/-provocative-woman

Skutočne provokatívne charakter, Elizabeth Arden provokatívne Woman parfum bol inšpirovaný Catherine Zeta Jones. Medzi kľúčové poznámkové vône patria vodné lotos, zázvor ľalie a dule. V srdci leží vôňu papáje kvet, ružovej frézie a polnočná orchidea s Hinoki drevo, červené jantáru a bielymi piesočnými poznámky ako základňu.

10. Slnečnica Dream Lístky:

Predám Slnečnica Dream Lístkov Pre ₹ 1950 @ www.amazon.in/sunflowers-dream-petals

Je to ideálny parfum pre horúce letá. Slnečnica Dream Lístky plní zmysly sladkou vôňou zeleného jablka, mandarínky, ruže pižma a cédru čo je osviežujúca vôňa pre teplé počasie.

load...