Starostlivosť o kožu

Najlepšie oleje na telo pre suchú pokožku - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie oleje na telo pre suchú pokožku - naše 10 najlepších výberov

Nezanedbávať. Ak máte suchú pleť, následky sú mnohé. Existuje mnoho spôsobov, ako udržať zdravú pokožku a žiariace. K dispozícii je rad prípravkov pre starostlivosť o pleť k dispozícii na trhu, ale uvažoval ste o prírodných olejov, ktorá môže robiť zázraky na koži? Tu je zoznam 10 prírodných olejov, ktorá pomáha, aby vaša pleť hladšia a jemnejšia, ako nikdy predtým.

Najlepšie telový olej pre suchú pleť -Top 10

Udržiavať pokožku vláčnu, jemnú a zdravý; vkladá možno považovať za dobré telo olejom pre suchú pokožku.

1. Olivový olej:

Olivový olej má prirodzenú schopnosť zachovanie vlhkosti a je veľmi prospešné pre pokožku. Olej obsahuje rôzne druhy minerálov, vitamínov a antioxidantov, ktoré poskytujú potravu a kyslík do tela. Zlúčenina skvalén prítomný v tomto oleji pomáha pri regulácii mazových žliaz a pôsobí ako veľký mazivo na koži.

load...

2. Kokosový olej:

Kokosový olej sa chová ako veľký liečivý agens a zabíja baktérie a baktérie prítomné v koži. Ako sa zbaviť suchosť a svrbenie, sa odporúča používanie kokosového oleja. Slúži ako skvelý hydratačný a dokonca pomáha pri získavaní preč s akné. Je to prírodný hydratačný prostriedok, ktorý má sklon k zablokovaniu vlhkosť v tele.

3. Bambucké maslo Olej:

Bambucké maslo obohatené o vitamín A sa ukázalo byť veľkou zvlhčovač. Je dobré hojenie činidlo a pomáha pokožku pri znižovaní vrásky, tmavé škvrny atď Granule vylučované mazových žliaz sú podobné granule, prítomných v oleji, ktoré blokuje vlhkosť.

4. Argan Oil:

Argan olej poskytuje hlbokú hydratáciu pokožky a pomáha pri hojení červené škvrny, suchosť a svrbenie. Pomáha pri zachovaní rovnováhy prírodného oleja vylučovaného mazových žliaz. Vitamín E prítomný v tom pomáha pri zosvetlenie pokožky a odstraňuje pupienky. Nie je to najlepšie telo olejom pre suchú pokožku?

load...

5. Sandalwood Oil:

Olej zo santalového dreva pomáha pri poskytovaní vlhkosť a hydratuje epidermis. To sa ukázalo byť veľkou liečivý olej a lieči rôzne kožné problémy. Pravidelný teplej kompresie tohto oleja pomáha pri získavaní zbaviť sa svrbenie a opravy poškodenej epidermis. To je veľký kozmetický olej používaný na výrobu mnohých produktov zo starostlivosti o krásu.

6. Jojobový olej:

Tento olej sa získava zo semien jojoby a je široko používaný pre suchých kožu. Olej reguluje sekréciu kožného mazu a pomáha hydratujú pokožku. Pravidelná aplikácia tohto oleja spolu s hydratačný pomáha pri hojení popraskanú kožu.

7. Lavender Oil:

Levanduľový olej je široko používaný pre liečebné a kozmetické účely. Zlúčenina linalool prítomné v nej pomáha pri liečbe suchosť a jazvy. To vedie k vytvoreniu rovnováhy nadmernej sekrécie kožného mazu. Masážny olej vám pomôže uvoľniť svoje telo a myseľ.

8. Mandľový olej:

Ako jedna z nelepivé oleja, to presakuje do pokožky cez póry rýchlo a zvlhčuje pokožku. To sa používa v rôznych kozmetických prípravkov a zabraňuje kože, aby sa stal suchá a svrbí. Olej sa chová ako veľký mazivá a je dokázané, že je najviac mnohostranný olej.

9. Slnečnicový olej:

Jeho vlastnosti sú veľmi podobné ako olivový olej a pomerne menej nákladná. Svetlo olej je preniká do pórov veľmi jednoducho a je absorbovaný pokožkou rýchlo. Vitamíny obsiahnuté v ňom pomáha udržať pleť vyživovaná a dobre hydratovaná.

10. Hroznový olej:

Tento olej sa získava z drvenia hrozna a je dobrým zdrojom výživy. Vysoko obohatený o vitamín C, pomáha pri zosvetlenie a zjasnenie kože. Olej pomáha minimalizovať jemné linky a vrásky.

Teraz môžete povedať, aký orgán olej je pre suchú pleť najlepšie? Nemôžete doprava, kým a ak si ich vyskúšať. Vyskúšajte ich a zoznámiť sa s výsledkami každého z týchto olejov ponúka. Podeľte sa o svoj názor s nami.

load...