Starostlivosť o kožu

Najlepšie O3 plus produkty starostlivosti o pokožku - naše top 10 tipov

Najlepšie O3 plus produkty starostlivosti o pokožku - naše top 10 tipov

Akonáhle zadáte svoje 30s, vaša pleť začína strácať svoju mladistvú neviazanosť a lesk. Ste sa stretávajú s náhlym vypuknutia akné dospelých! 30. Roky môže cítiť starý určite! Ale pomoc je na dosah! Už nemusíte sa cítiť ako Oldie vo vašich 30s. Keď vaša pokožka príde pod útokom vrásky, tmavé škvrny alebo jemné vrásky teraz môžete byť v kľude. Vzhľadom k tomu, O3 + je tu, aby vám pomohol! Výrobky O3 pre starostlivosť o pleť sú určené výhradne pre splnenie požiadaviek vyzretých kožiek [všetky varianty] v profesionálnym spôsobom.

Tieto výrobky pre starostlivosť o pleť v rámci O3 + dáždnika boli navrhnuté a vyrobené v Taliansku. Súčasťou renomovaného indického profesionálna značky krása starostlivosti, Visage, O3 + produkty sú veľmi populárne medzi odborníkmi krásy. , Objavte znova kožu '- to je to, čo O3 + ponúka a dodáva. Rad starostlivosti o pleť ponúka rôzne produkty, z ktorých každá sa vzťahuje k požiadavkám rôznych typov pleti. A každý výrobok dodáva garantovaná viditeľné výsledky so samotnou prvej žiadosti. Vybrali sme 10 najlepších produktov pre starostlivosť o pleť od O3 + exkluzívne pre vás! Prečítajte si o to vedieť, čo to je.

Najlepšie Starostlivosť o pleť Výrobky O3

1. + kyslíková maska ​​O3:

Dajte svojej pleti dávku kyslíka a pritiahnite ju s touto maskou O3 +. Odlupovanie off masky, rozumie výhradne pre mastnú, tupú a akné náchylné kože.

load...

Cena je Rs. 395

2. O3 + morské riasy čistiaci:

Zbaviť sa prebytočný olej a nečistoty z vášho mastnú pleť s týmto hlbokým čistiace mlieko od O3 +. Tento výrobok je určený pre akné náchylné a mastnú pleť, ale vzhľadom k jeho mierne povahy, môže byť použitý pre normálnu kožu rovnako. Brakické vody čistí pokožku odlúpnutím nečistoty, pričom je jasné a lesklé.

Cena je Rs. 1100

3. O3 + Gold maska ​​2080:

Zmariť off starosti o vyzreté pleti s týmto olúpať masku. Prestúpené jemnými časticami zlata, táto maska ​​dáva novú chuť lesk a trblietanie na tupé, vyzretého kožu. Plus, to omladzuje textúru kože, čo má za následok hladší a mladší vzhľad. To je ideálny pre ženy nad 30 rokov, rovnako ako pre tých, ktorí sú vystavené extrémnym poveternostným podmienkam pravidelne.

load...

Cena je Rs. 395

4. O3 + Riasy prečisťujúce masážny krém:

Balíčky s dobroty vitamínov a ďalších živín rias, to O3 starostlivosť o pleť spôsobuje hlbokú výživu pre mastnú a akné náchylné kože. Ľahká non-comodogenic produkt, upokojuje sa na jemné linky, čo má hladkú, čistú pleť.

Cena je Rs. 1820

5. O3 + Upokojujúce masážny krém:

Denné používanie produkt patriaci do radu Micro-Dermabrázia je O3 + Upokojujúce masážny krém je mikro-exfoliačný krém. Spolu s upokojujúce pokožku a chráni ju pred UV žiarením, tento krém poskytuje pleti hydratáciu a zároveň kompenzuje jeho exfoliačný akcie. Buď môžete použiť ju ako svoj denný krém alebo na konci svojho tváre ako hydratačný krém.

Cena je Rs. 1650

6. O3 + Bielenie čistiaca pena:

Výrobok je určený pre normálnu až suchú, zrelú a pigmentované pokožky. To vyhladzuje pokožku a zmierňuje vrásky výnosom mladší vyzerajúci, žiariaca pleť. Dvojitý bohatý vzorec, je nabitý prírodný vitamín extraktov, rastlinných zložiek. Zanecháva za sebou dôkladne vyčistenú, napriek tomu intenzívne hydratovaná pleť.

Cena je Rs. 968

7. O3 + Whitening masážny krém:

Tento produkt je určený pre normálnu až suchú, zrelú a pigmentované kože. Spolu s tienenie pokožku pred predčasným starnutím a pigmentáciu, táto starostlivosť o pleť produkt dopĺňa pokožku základnými proteíny a živiny. To je ideálny pre všetkých tých, kto si praje mať žiariace, zdravé a mladší vyzerajúca pleť.

Cena je Rs. 1820

8. O3 + Diamond Mask 2090:

Určený pre normálnu až mastnú pleť, táto kôra off masky sa používa pre obnovenie pH rovnováhu pokožky. Diamantový prach v tejto maske pomáha pri zachovaní pH, sprísnenie kožu a udržať ju šumivé a žiariace.

Cena je Rs. 395

9. O3 + Facial Peel Dermabrázia:

Aj mimo vašej pleti s týmto tvárovej kôry z O3 +. Je ideálny pre odstránenie pórov a zosvetlenie škvrny, tmavé škvrny a vrásky - všetky, ktoré sú známky predčasného starnutia. Stručne povedané, môžete si dať svojej pleti nový rovnomerne tónovaný a mladistvý vzhľad s týmto produktom.

Cena je Rs. 1650

10. O3 + morské riasy Sérum:

Opraviť mastnú, akné náchylnú pleť s týmto riasy živín naplnené séra. Pomáha pri kontrole akné, pri rovnakej dobe ponúka zaručenou slobodu z jaziev. Udržujte svojej koži čisté, jasné a jazvy bez ihneď s týmto sérom.

Cena je Rs. 1130

Tak ktorý z vyššie uvedených výrobkov O3 + starostlivosti o pleť budete používať ako prvý? Použite ten, ktorý vám vyhovuje, a zdieľať výsledky s nami.

V tomto videu - Najlepšie Kyslík tváre Pre tmavej pleti omladenie: -Oxygen Facial Pre Tmavo omladenie pleti liečbu

load...