Starostlivosť o kožu

Najlepšie Lirilové mydlá k dispozícii

Najlepšie Lirilové mydlá k dispozícii

Liril je veľmi populárny mydlo značky v Indii, Ázii a Európe. To je vyrobené Hindustan Lever Limited v Indii. Liril sa vždy snažil prísť s nejakým novým balením a vylepšených produktov na trhu. Liril mydla zaberať vrchný pozície v kategórii rodinný čerstvosti mydiel. Liril mydlo bol symbolický sviežosť a mladosť, ktorý vyjadruje slobodu.

Zoznam Liril mydla

Tu sú top 5 Liril mydla v Indii:

1. Liril Lime Čerstvé Mydlo:

Liril Lime Fresh Mydlo má veľmi osviežujúcu vôňu. Poskytuje sviežosť, sprchu po sprche a je vaša pokožka mierne spravodlivejší. Liril Lime Fresh Mydlo môže tiež pomôcť zbaviť telesného pachu a budete voňať po celý deň. Toto nastavenie je vhodné pre všetky typy pleti a nespôsobí žiadne problémy s pleťou či vedľajšie účinky. Aj naďalej môžete cítiť svieži po vyčerpaní a tiež získať úľavu od problémov potenie.

load...

Cena: Rs. 45 na 125 g

2. Liril Orange Splash:

Jedná sa o novú radu od Liril poraziť teplo, ktorý sa začal v roku 2004. New Liril Orange Splash mydlo vám uchvacuje svojou štipľavú vôňou čerstvých pomarančov. To umožní, aby vám zabudnúť na hrozné teplo a vlhko letné dni. To vám dáva najlepší zážitok z kúpeľa. Je tiež veľmi osviežujúci. Táto nová Liril variant je k dispozícii v celej krajine.

load...

Cena: 75 g balenie na Rs. 16

3. Liril Icy Skvelé Mint mydlo:

Liril Icy cool Mint je opäť nový variant z Liril, ktorá sa začala v roku 2002. To možno využiť poraziť tepla v letnom období. To má novú brnenie all-time svieža vôňa. Ľadového chladenie Mint mydlo je k dispozícii vo všetkých maloobchodných predajní po celej krajine. Je k dispozícii v kombo balíčkov rovnako. Liril berie svoj sľub z čerstvého vápna až po ľadovej chladnej mäty. Tento špeciálne zameriava na dnešnú mládež svoju jedinečnú senzorickým osviežujúci sviežosti poskytnúť úľavu od spaľujúce letných horúčav. Značka veľvyslanec tohto variantu je Tara Sharma. To poskytuje pocit úplnej chladu a rozjarení skúsenosti kúpanie. To dáva ľadovú chladnú sviežosť spolu s energiou, neviazanosť a kompletné závan sviežosti.

Cena: 75 g mydlo na Rs. 15

4. LIRIL 2000:

To dáva veľký pocit dotyk teple svojimi blízkymi. Udržuje každá časť vašej pleti svieži a čisté. Tam je asi 2000 dielov v tele, ktoré sú citlivé na dotyk, ale iba v prípade, že sú čisté, svieže a plná života! Ten obsahuje tea tree olej, ktorý vám dáva pocit sviežosti. Je špeciálne v kombinácii s vápennými extraktmi a tea tree olej pre osvieženie a čistí pokožku. To pomáha, aby vám bezmikrobiální a krásne, takže nikto nemôže odolať dotýka koži. Jedná sa o jednu z najstarších značiek mydla v Indii, ktorá bola konzistentná prináša sviežosť do života.

Cena: 68 g na R 19

5. Liril 2000 - Soft Aloe Vera s citrónom mydlo:

Liril 2000 - Soft Aloe Vera s citrónom mydlo vám pomôže objaviť čerstvý, dotýkanie kože s prímesou vápna a Aloe Vera. Sviežosť mieša s mäkkosťou, aby vaša pokožka ožije s radosťou. Obsahuje prírodné zložky, ako sú vápenné extraktov a tea tree olej, ktorý osviežuje a čistí pokožku. Tieto mydlá udržuje pleť bezmikrobiální a dáva vám čerstvé, dotýkanie kože. To robí každá časť vašej pokožky ožije sviežosť, takže nemôžete odolať sa jej dotknete.

Cena: Rs. 43

Myslíte si, používať produkty Liril? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie.

load...