Starostlivosť o kožu

Najlepšie lieky proti starnutiu - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie lieky proti starnutiu - naše 10 najlepších výberov

Ako ženy vstúpi do veku 30 rokov, viditeľnosť jemných liniek, vrások, ovisnuté kože sa stáva každodennou desivá skúsenosť. Koža stráca svoju elasticitu, otupí, tmavé a drsný. Tento problém starnutia pokožky má však v priebehu rokov boli účinne bojovala o zdravej výživy a životného štýlu, prírodných liečiv, kozmetických prípravkov, kúpele a salón ošetrenie a klinickej liečby.

Tieto riešenia pre starostlivosť o pleť vek vzpierať pomôžu udržať bezchybný, hladkú, mladistvú pleť, aj keď ste veku. Najúčinnejšia proti starnutiu terapie uchýlili po celom svete bojovať s problémami starnutia pleti sú uvedené nižšie.

List: Najlepšie Anti Aging Therapy dispozícii

1. Chemický peeling:

Chemický peeling je ideálna liečba pre odstránenie odumretých a poškodené kožné bunky a znížiť jemné linky, vrásky, tmavé škvrny a pigmentácie z kože. Toto ošetrenie tiež pomáha pri liečbe akné, akné známky a hrubú štruktúru tváre. Čistí poškodený vrchnej dermálnej vrstvy, maže nedokonalosti pleti a je koža jemná, hladká a žiarivá. Dočasné odlupovanie a podráždenie pokožky má skúsenosti počas 2 až 5 dní po ošetrení, ale postupne odznie s časom.

load...

2. Botox:

Skladá sa z niekoľkých malých injekcie pre dobu 4 až 6 mesiacov, liečba Botox je účinný kože proti starnutiu riešenia. Botox robí divy pre liečbu jemné linky, vrásky a záhyby na čele, aby sa tvár vyzerať hladká, jemná a mladistvý. Účinok BOTOXu je viditeľný počas štrnástich dní branie liečbu.

3. Injekčné výplne:

Ideálne pre odstránenie vrásky, záhyby a čiary z kože, injekčné výplne ukazujú okamžité výsledky na koži. To zjemňuje vrásky tým, že zlepší kontúry tváre a funkcie a robí tváre vzhľad plnšie a mladšie a objemný v zapadnutej oblasti. Ako po účinku, opuch a začervenanie môže byť pozorovaný na injekcia podaná, ktoré však odznie počas jedného alebo dvoch dní po ošetrení.

4. Fraxel Obnovenie Liečba:

Nesprávne textúru pleti a tón pleti na tvári, krku, rúk, hrudníka atď môžu byť liečené touto laserovú terapiu. Fraxel obnoviť ošetrenie prispieva k oprave, oživiť a omladiť suché, matné a poškodené kožné bunky a vytvárať že mladistvý a vek vzpierať vzhľad. Začervenanie a opuch kože je zážitkom pre asi 2 dni po liečbe, ale postupne mizne dať bezchybnú a žiarivú pleť.

load...

5. Thermage:

Táto žiadne problémy, než vyhýbavé jediná liečba sedenie je rýchlo účinný starnutie terapia proti so žiadnou alebo minimálnou nežiaduce účinku. Je zameraný na nudné, ovisnuté, vráskavá a pigmentované kože a lieči a posilňuje ju okamžite. Pomáha zosvetliť tmavé škvrny, slnečné škvrny, starecké škvrny, pigmentové kožné oblasti, vrásky a jemné linky a produkovať mladistvý omladený kožu.

6. Scarlet:

Scarlet terapia je liečba rádiofrekvenčný, kde sa používa mikro jehlování technológie pre redukciu vrások, zdvíhanie kože a utiahnutie. To zvyšuje pružnosť pokožky, iniciuje remodeláciu kolagénu tkanív, zlepšuje štruktúru pokožky a efektívne napína voľnej kože. Táto liečba preukázala vynikajúce výsledky v spevnenie uvoľnenej brucho, boky, paže a pokožku tváre.

7. Mezoterapia:

Zvláštne kaviár kokteil aktívnych zložiek, ako je kyselina hyalurónová, peptidov, retinols atď zavedie do podkožia s cieľom zlepšiť a urobiť antioxidačné výhody starnutia pokožky. Voľba prísad a spôsob vyvolanie rovnaké v koži sú v závislosti od typu pokožky pacienta. Mezoterapia pomáha omladiť pleť, zvýšiť pružnosť pokožky, zjemňujú vrásky a jemné linky a dá vám zdravú a mladistvú pleť.

8. Potvrdzujú Frakčnou Multiplex Laser:

Zameraná na zdvíhanie voľnej a ovisnuté kože, potvrdzujú laser je frakčnou laser, ktorý využíva dve vlnové dĺžky k tomu, antioxidačné výhody starnutie pokožky. Pomáha utiahnuť, oživiť, reštrukturalizovať, tón a retexture pokožku efektívne, aby vám nestarnúci krásnu pleť.

Terapia 9. Plazma bohatá na doštičky:

Tiež známy ako facelift terapia upírovho, táto liečba zlepšuje a vyrovnáva koncentráciu červených a bielych krvných doštičiek a zvyšuje rast proteín kože v tele. Doštičky produkujú hojenie bielkoviny zvanej rastové faktory, ktoré pomáhajú účinne opravy a omladenie starnúcej pleti. To vám dáva hladký, bezchybný a mladistvú pleť s ľahkosťou.

10. Topické splnomocnenci:

Lokálne prostriedky, ako sú Alfa hydroxy kyseliny (AHA), tretinoín, vitamín C atď, majú vlastnosti, vek zvratu, ktoré môžu pomôcť, aby vám mladistvý vek vzpierať vzhľad. Pri použití na kožu cez lieky, krémy, alebo klinickej liečby, tieto non úhybné lokálne prostriedky pomohli znížiť vrásky, pigmentácie a drsnosť pokožky. To je však nákladné spracovanie a ukazuje viditeľné výsledky po čakaciu dobu 3 až 6 mesiacov po liečbe.

load...