Starostlivosť o kožu

Najlepšie kozmetické krémy na opaľovanie

Najlepšie kozmetické krémy na opaľovanie

To je veľmi bežné pre väčšinu z nás dostať opálený alebo slnko spálený, zvlášť keď sme sa vystúpiť na slnku s odkrytými rúk a tváre. A aj keď vieme, že to, sme vystúpiť bez použitia opaľovacieho krému alebo akýkoľvek iný produkt k ochrane pred slnkom! Je to predsa len to nedbalosť, že si uvedomíme, budeme potrebovať nejakú pomoc, ako sa zbaviť tej odporné pálením.

Mnoho domov opravné prostriedky pomôžu pri liečbe opálenú pokožku, ale v skutočnosti nie sú dostatočne účinné, aby mu zabránil znovu prichádza. Našťastie existuje obrovská rad opaľovacích krémov odstránení ľahko dostupných pre vašu záchranu.

Najlepšie Odstránenie Krémy Tan v Indii

Skúste niektorý z týchto top 7 Tan odstránenie krémy.

1. Prírody Essence Lacto Tan Clear

Kúpiť prírody Lacto Tan jasné ₹ 385.00 @ www.amazon.in/nature's-lacto-tan-clear

Lacto Tan Clear je vedľa dokonalé proti tan krém, ktorý je obohatený o mliečnych bielkovín, medu a pelargónie oleja. Pomáha pri odstraňovaní epidermálna opálenie, zatiaľ čo obnovenie prirodzenej spravodlivosti pokožky. To tiež zabraňuje pigmentáciu spôsobený škodlivými slnečnými lúčmi.

load...

2. Lotus herbára WhiteGlow Skin Whitening & Brightening Gel Crème

Kúpiť Lotus herbára Whiteglow Skin Whitening a leštenie Gel Cream Pre ₹ 293.00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-whiteglow-skin-whitening-and-brightening-gel-cream

Tento produkt Lotus herbára je 3 v 1 tan vráskam, ktorý tiež ponúka kožu bielenie a objasniť vlastnosti. To obohatil hroznový výťažky, moruše extrakty a mliečne enzýmy, ktoré sú dobre známe posudzovanie objektívnosti činidlá. Krém tiež zabraňuje kožu pred ďalšie poškodenie a stmavnutie, ktorá je spôsobená v dôsledku škodlivých UVB a UVA žiareniu.

3. Auravedic Čistý Brightening Whitening Radiance Sunblock Lotion SPF 30

Kúpiť zosvetlenie pokožky olej, leštidlo a leštenie opaľovacie mlieko pre ₹ 420.00 @ www.amazon.in/skin-lightening-oil-polish-and-brightening-sunblock-lotion

load...

Táto pleťová voda príde ako ideálne riešenie pre váš slnkom poškodenej kože. To tiež udržuje pokožku hydratovanú pre zdravie a žiara. Pomáha pri bielení pleti, hoci ktorýkoľvek z nežiaducich účinkov a je vhodný pre všetky typy pleti. Na rozdiel od iných pleťových vôd, to je non-lepkavé mlieko, ktorý pracuje ako maska ​​pre ochranu kože pred škodlivými slnečnými lúčmi.

4. Makari proti UV Whitening Cream

Makari proti UV bieliaci krém je clearing krém, ktorý pomáha nielen pri bielení kože, ale tiež zabraňuje vzniku opálenie znovu, a tým vám pomôže udržať jasnú pleť. Tento krém je vhodný pre všetky typy pleti a je dermatologicky testovaný tiež.

Kit 5. VLCC Anti-Tan Facial

Buy VLCC Anti Tan Single tváre Kit Pre ₹ 150,00 @ www.amazon.in/vlcc-anti-tan-single-facial-kit

VLCC anti-tan tváre kit je anti-tan liečba, ktorá opravy poškodených a slnko opálená pleť, zanecháva pokožku jasné a spravodlivé. Využíva starobný ajurvédskej recepty, ktoré sú naozaj veľmi efektívne.

Súprava obsahuje päť produktov:

  • VLCC Ovsené vločky, tvár kroviny
  • VLCC Melawhite gél, gél detan
  • VLCC Melawhite balenia, je detan pack
  • VLCC Pista, ktoré masážny krém
  • VLCC Melawhite prášok, prášok detan

6. Fair & Bezchybné Opaľovací krém Odstránenie

Toto je unikátny a veľmi efektívne krém známe, že zlepšuje tón pleti, zosvetlenie poškodenie kože, a zároveň znížiť nežiaduce hyper-pigmentácie. Pomáha tiež ponúknuť jednotnú žiara na koži spolu s obnovením pružnosť a žiarivosť.

7. Auravedic Čistý Lightening šľahačkou telové maslo s Mango Peach

Toto odstránenie opaľovací krém obsahuje aktívne ovocné enzýmy, ktoré pomáhajú pri oprave poškodenej a slnečné opálenú pokožku. Je vhodný pre všetky typy vzhľadov, robí pokožku hladkú a hojí všetky nosia a slzy jej. Obsahuje prírodné zložky, ktoré z neho robia bezpečnejšie na použitie na kožu.

Tiež prečítať zaujímavý fakt - je kokosový olej dobré pre činenia?

Dúfam, že tento článok vám pomôže vybrať tie najlepšie opálenie odstránenie krém potrebné pre správnej starostlivosti o pleť rutina!

load...