Starostlivosť o kožu

Najlepšie kliniky starostlivosti o pleť v meste Chennai - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie kliniky starostlivosti o pleť v meste Chennai - naše 10 najlepších výberov

Myslíte si, nenávidí to, čo vidíte v zrkadle? Má odraz, ktorý pozerá sa na vás pozerať starý, unavený a jednoducho nezdravé? Extrémne klimatické podmienky a zvyšujúce sa úrovne znečistenia určite mať mýto na našej koži. Zarábanie kože, nevysvetliteľné akné a vyrážok, vyrážky, pigmentácie, tmavé kruhy pod očami, vrásky... Zoznam pokračuje! S toľko deje na našej koži, je to prekvapujúce, že sa pozrieme na spôsob, ako robiť? Ale prečo pripustiť, že? Prečo žiť s menej ako dokonalé, ty '?

Chápeme túžbu vyzerať čo najlepšie. Tak, aby vám pomohol všetky krásy Chennai mať tento dokonalý vyzerajúce žiarivý a bezproblémovú pleť, tu je zoznam 10 najlepších klinikách pre starostlivosť o pleť v bránou do južnej Indie, Chennai!

Starostlivosť o pleť kliniky v Chennai - Best 10

1. Ram Clinic Skin:

Založená v roku 2008, Ram Clinic Skin bol úspešný pri liečbe pacientov trpiacich veľkých kožných chorôb súvisiacich. Poskytuje špecializované dermato-chirurgické postupy, ako diagnostické biopsia, rádiové frekvencie, chemický peeling, a odstránenie krtka. Pomáhajú nielen dospelým, ale aj liečbe detských ochorení kože. To, čo ich odlišuje od svojich konkurentov, je skutočnosť, že vypracovať individuálny liečebný plán, ktorý pomôže obnoviť zdravie vašej pokožky.

load...

2. Vcare Medspa:

Korene Vcare Medspa boli vysadené v roku 1997 a od tej doby pomohol tisícom ľudí zbaviť kožných problémov a tiež na zlepšenie kvality pleti. Ich výskum a vývoj krídlo sa neustále snaží obnoviť svoje postupy, a teda Vcare Medspa má svoj vlastný spôsob liečenia kožných problémov. Ich prispôsobené služby zahŕňajú: Kmeňové bunkovej terapie, melanínu prerušenie terapie, zelenú šupkou a medspa.

3. Dr Maya Vedmurthy je RSV kože a laserové centrum:

Mozog dieťaťa Dr Maya Vedmurthy, RSV kože a laserového centra je riešenie pre všetky vaše potreby pre starostlivosť o pleť jednu zastávku. S roky formálneho vzdelania a praxi, toto centrum ponúka rôzne procedúry, ako je starostlivosť o pleť chemické peelingy, mikro-dermabrázia, dermaroller PRP injekcie, erbium skla a plniva s cieľom posilniť a obohatiť svoju krásu.

load...

4. Labelle Starostlivosť o telo Pvt. Ltd:

S víziou transformácie životy, Labelle telová Pvt. Ltd je jedným z pilierov sily pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoje koži, prípadne riešiť ich kožné problémy. Založená v roku 2000, je profesionálne spravované kvalifikovanými lekármi a odborníkmi na výživu, a je jedným z najdôveryhodnejších značiek v Chennai. Jej servisné kože sa pohybuje od leštenie pleť, anti-aging ošetrenie, hlboká jazva odstránenie, anti-akné liečba a liečba spravodlivosť.

5. Kaya klinika kože:

Kaya Clinic Skin tvrdí, že je one-stop miesto pre všetky vaše otázky súvisiace pleti. Takže, ak hľadáte pre individuálne kozmetické ošetrenie, aby vyhovoval vašim potrebám a peňaženku, potom je to ideálne miesto pre vás. Kaya Clinic Skin sľubuje skoncovať s kožnými problémami jeden a všetci, bez rozdielu veku a pohlavia. Ich skúmanej liečby patrí: Skin žiara tvár, spravodlivosť a DE-pigmentácie, proti akné a ošetrenie škvŕn.

6. VLCC:

Spoločnosť bola založená v roku 1989, VLCC je určite jeden z najstarších a doteraz najspoľahlivejší spôsob, ako krásne a žiariace pleť. Najlepšiu starostlivosť o pleť kliniky v Chennai a nikde inde. Je všeobecne známe, pre jeho terapeutický prístup k kozmetických procedúr, a to najmä pri riešení kožných problémov. Ich úpravy sú vykonávané špecializovanými odborníkmi, ktoré zahŕňajú lekárov a kozmetičiek. Niektoré z ich kozmetologických riešenia sú pigmentácie a tan procedúry odstránenie omladzovanie pokožky, hydratáciu pokožky, anti-akné a terapiou proti starnutiu.

7. Derma Vytvrdenie:

Derma Cure je kompletná starostlivosť o pleť a kozmetické kliniky, ktoré si kladie za cieľ poskytovať špecializovanú liečbu pre starostlivosť o pokožku vďaka vysokým štandardom služieb a pokročilých techník. Ponúka výnimočný neinvazívne kozmetické techniky poraziť starnutie, bojovať jaziev a škvŕn. Rôzne procedúry ponúkané na klinike zahŕňajú chemické peeling, plnidlá, derma valček a mesotheraphy.

8. Angels Advanced Clinic Private Limited:

Dáva krásnu pleť od roku 1990, Angels Advanced Clinic bola priekopníkom v oblasti poskytovania riešení kožných problémov. Začala renomovaného lekára, G. Radhika Reddy, táto klinika má za cieľ poskytnúť riešenie v podobe liečby, ako je mikro pigmentácie a omladenie pleti.

9. Satin Skin laserové kliniky:

Schválený FDA, Satin Skin kliniky ponúkajú svetovej triedy ošetrenie pokožky. To bolo na ceste zbaviť ľud problematiky súvisiacej s kožou od roku 2002 a tvrdí, že liečiť viac ako 30.000 spokojných zákazníkov. Neustále inovovať svoje postupy, aby zostali o krok pred svojimi konkurentmi. Niektoré zo svojich služieb na mieru patrí Obagi modré odlupovanie žiarenia, anti-aging a kože leštenie liečbu.

10. Chennai klinika kože:

Dr. Renita Rajan svoje dieťa, klinika Skin Chennai, obstaráva výhradne pre potreby súvisiace s estetické a kozmetické kože a problémy vlasov, laserové ošetrenie, nechirurgické kozmetické procedúry, dermatológie a dermatosurgery. To poskytuje prístup k najlepšie a najpokročilejšie ošetrenie pri kožných problémoch. Táto starostlivosť o pleť klinika v Chennai má niekoľko spokojných zákazníkov, to všetko vďaka svojej vysokej štandardy profesionality a etiky. Ich ošetrenie, ako korekcia jaziev, botox, mikro-dermabresion, zabrúsiť kože, sprísnenie pleť a upevnenie strií, sú založené na preukázaných klinických dôkazov.

Keď sa v Chennai, správajte sa ako Chennaites robiť! Navštíviť niektorú z týchto kožných klinikách a zamilovať sa do krásnej, ty '!

load...