Starostlivosť o kožu

Najlepšie kliniky starostlivosti o pleť v Dillí - naše top 10 tipov

Najlepšie kliniky starostlivosti o pleť v Dillí - naše top 10 tipov

Dillí je známy pre svoje históriu, jej rozmanitosť a jej krásne ľudu! Bohužiaľ, rovnako ako každá iná veľké mestá v Indii, Dillí tiež sa stretáva s rastúcim znečistením. Vďaka meniacemu sa životnému štýlu, znečistenie, poveternostným vplyvom atď Delhites príliš začínajú čeliť kožné problémy veľa. Ale našťastie, Delhi je tiež domovom mnohých klinikách pre starostlivosť o pleť, ktoré využívajú súčasný stav vývoja technológie na pomoc Delhites znovuobjaviť stratenú žiarivosť.

Takže StyleCraze je vyradené najlepšie z najlepších, a zostavil tento zoznam 10 najlepších klinikách pre starostlivosť o pleť v Dillí!

Clinic kože v Dillí - Top 10

1. Skin živý:

Koža živý bolo založené Dr Chiranjiv Chhabra, jeden z popredných dermatológov v našej krajine dnes. Klinika poskytuje mieru ošetrenie pleti, ktoré nielen prospieva pacientov fyzický vzhľad, ale aj zvýrazňuje jeho dôveru. Ošetrenie ako sa menil ako kyslíková terapia na znamienko odstránenie živým Botox a plnidlá, klinika ponúka všetko! Určite bude mať z čoho vyberať na pokožku nažive.

load...

Kontakt: 9810776367

2. Derma World Clinic Skin:

Dostal tetovanie, ktoré jednoducho nefunguje pre vás teraz? Vrásky takže budete vyzerať starý? Čo budete potrebovať nejaký čas na Derma svetovej kliniky Skin! Dr Rohit Batra je kreatívneho myslenia, to kožné klinike v Dillí ponúka tvárovej kôry, Derma plnivá a celý rad ďalších procedúr k Delhites. Klinika Skin je world-class centrum, ktoré poskytuje laser a ošetrenie estetická starostlivosť o pleť, s použitím technológie "zlatý štandard". Ste vzácny po tom všetkom!

Kontakt: 9911100050

3. New Look Cosmetic Skin Laser Center:

The New Look Cosmetic Skin laserové centrum ponúka najmodernejšie laserové starostlivosť o pleť vrátane kozmetických, tváre, plast a rekonštrukčnej a dermatologické laserové ošetrenie. Takže, ak chcete získať človeka, na čele New Look Cosmetic kože Laser Center.

load...

Kontakt: 9810343103

4. Kaya Clinic Skin:

Kaya je lídrom, pokiaľ ide o starostlivosť o kožu. S viac ako 100 klinikách po celej Indii, na Strednom východe a v Singapure, Kaya Clinic Skin v Dillí bol catering pre státisíce zákazníkov, spokojní zákazníci, musíme pridať! Klinika ponúka ošetrenie pre starostlivosť o pleť na mieru, ktoré sú jedinečné a efektívne. Niektoré z úprav na podpis pre starostlivosť o pleť, ktoré ponúkajú Kaya sú Fresh Oil Control, Redukcia Temný kruh, Skin Lightening Miracle, vráskam Reduction atď

Kontakt: 1800 - 209 - je 5292

5. Dbáme na koži:

Staráme sa o pleť - názov kliniky hovorí za všetko! Tento úžasný starostlivosť o pleť klinika ponúka age management a dlhovekosť ošetrenia, ktoré sú navrhnuté tak, aby spomaliť proces starnutia a udržať mladistvý vzhľad pokožky. Chcete Botox? Máš to! Hľadajú rýchly Derma náplne sedenie, alebo možno nejaký fototerapia je vaša vec? Čo budete potrebovať, nájdete ho na staráme o pleť kliniky.

Kontakt: 9811300536

6. Clinic Derma:

Laserové Hélium Neon + IR je najnovšia, neinvazívna 'terapia, IPL (IPL), YAG dlho pulzný laser, YAG laser erbia, Q-spínaných laserov-To sú niektoré z postupov, ktoré ponúka Clinic Derma. Znie to príliš efektné pre vás? Nenechajte mená odradiť. Konečným dôsledkom všetkých týchto úprav je rovnaký - krásny vy!

Kontakt: 9958693884

7. Pulastya Clinic Skin:

Nachádza sa v nóbl Južné Dillí lokalite klinika Pulastya Skin je známy pre svoje vynikajúce starostlivosť o pacienta a kvalitnými službami. Ak hľadáte pre najlepšiu liečbu pre starostlivosť o pleť za prijateľnú cenu, Pulastya Clinic Skin je váš cieľ. Na rozdiel od obvyklých procedúr kožné klinika ponúka služby, ako je Erbium Glass Laser, Hair Transplant, Laser Hair redukcie, detské dermatológii atď

Kontakt: 9818469728

8. Stredisko Skin:

Centrum Skin je riadená tímom odborníkov, ktorí poskytujú všetky dermatologických a Kosmetologickom procedúry pod jednou strechou. Všetky ich liečby sú vedecky preukázané a výsledok riadený. US-FDA schválil zariadenia sa používajú pre ošetrenie, ktoré vám pomôžu, aby vás vyzerať čo najlepšie.

Kontakt: 9810568669

 [Read: Starostlivosť o pleť kliniky Hyderabad]

9. Los CosMedics - Laser Clinic:

Ak ste náhodou navštíviť Los CosMedics, žiadať o Dr Neetu Saini, USA vyškolení lekári, ktorí môžu robiť zázraky pre vašu pokožku. Táto klinika je popredným poskytovateľom zákazu chirurgickej kozmetické medicíne. Neinvazívne ošetrenie pleti? Priviesť ju na!

Kontakt: 9999459993

10. Sparsh- klinika kože:

Sparsh - klinika Skin je prevádzkovaný Dr Aman a Dr Alpana Sharma s cieľom poskytovať špecializovanú starostlivosť pre každého pacienta. Ich tím dermatológov a plastických chirurgov sú dobre vyškolení a usilovať o dokonalosť vo všetkom, čo robia. Niektoré z úprav sa môžete tešiť tu sú Rokfort a Mole Odstránenie, Skin Leštenie, Removal Permanent Hair BY IPL / Laser, Botox liečby, plnivá, frakčnom laserom, Tan odstránenie tetovania / narodenia Marka Odstránenie, fotografie tváre atď.

Kontakt: Tel: 011-24618150, 011 - 2464050

Mob: 9871057657, 9311057657.

Zdravá koža je najlepšie príslušenstvo, ktoré môžete chváliť! Krásna pleť je teraz len zavolať! Takže, choďte robiť, že hovor.

load...