Starostlivosť o kožu

Najlepšie kliniky starostlivosti o pleť v Bombaji - našich 10 najlepších výberov

Najlepšie kliniky starostlivosti o pleť v Bombaji - našich 10 najlepších výberov

Pre Mumbaikar, sú dané kožné súvisiace s problémami, ako je akné, jazvy, opaľovanie, pigmentácie a nerovnomerné tón pleti, a to vďaka zvyšujúcej sa úrovne znečistenia a nedostatok, me-time '. Je to, ako by ste sú nútení žiť s nudné a bez života kožu. Prestať starať o svojej koži a dostať za pomoci skúsených odborníkov, ktorí využívajú najnovšie technológie nielen riešiť problémy súvisiace s kožou, ale tiež, aby sa vaša koža bude žiarivý a zdravý. StyleCraze vám prináša 10 najlepších kliník pre starostlivosť o pleť v Mumbai, mesto snov.

Určiť, ktorý je najlepší Clinic Skin v Bombaji z tejto Top 10?

1. Blush kliniky:

Červenať Clinic bol odštartovaný Dr.Jamuna Pai, ktorý je považovaný za zbrusu sama. Ona je priekopníkom v tejto oblasti, ktorá je známa svojimi dlhoročnými skúsenosťami a neustále upgradation znalostí a technológií. Získala rad ocenení a je obyčajný tvár medzi pohlavárov z módneho priemyslu. Niektoré z jej jedinečných a úžasných procedúr a služieb starostlivosti o pleť sú Thermage CPT, Vek Freeze, Fraction Laser a Plazma bohatá na doštičky.

Adresa:

6 Záhradné domčeky, Chitrakar Durandhar Rd, Khar West, Mumbai 4000 Kontakt: 8080025874 E-ID: [email protected]

2. Kaya Clinic Skin:

S viac ako 100 klinikách po celej Indii a 20 a na kliniku na Strednom východe, Kaya Kožné bolo stravovanie na monštrózne Pol milióna a silné zákazníckej základne prostredníctvom Kaya klinike kože, Kaya Skin Bar (maloobchode formátu s viac ako 100 bod predaja v Indii, vrátane obchodu v obchode a obchodoch), a on-line (http://shop.kaya.in/). Začal v roku 2002, Kaya Clinic Skin ponúka individuálne ošetrenie pre starostlivosť o pleť, pretože pevne veríme, že každý kože a jej požiadavky sú jedinečné a odlišné. Oni používajú state-of-the-art technológiu, ako sa zbaviť tmavé kruhy pod očami, akné a škvŕn. S Kaya podpis tváre terapia, tváre Spevňujúci, vráskam Reduction, Age Control výplne Derma Filler a kože Sprísnenie postupov, na klinike nenecháva kameň na kameni, aby sa vám to sluší.

load...

Adresa:

Kaya Clinic Skin - Andheri (E), VNÚTRI Siddhesh Building Shere Punjab Society, Jogeshwari E NEXT TO Tolani College Opposite St Dominic Savio School. Telefón: 02265318271, 72, 919324405686

3. Skin a Vy Clinic:

Založená Dr. Geeta Oberoi, Skin & You Clinic sa nachádza v Nariman Point, jeden z najcennejších adries v Bombaji. Klinika pre starostlivosť o pleť v Bombaji sľubuje bezbolestné ošetrenie po dôkladnej analýze počítačového kože. Tieto úpravy zahŕňajú mezoterapia, Oxy oživiť Botox a dermálnej plniva, na rozdiel od Gel lúpe / chemický peeling. Na klinike zvyšuje vašu vnútornú krásu tým, že zmení svoj vonkajší ja do nádhernej a žiariace osobnosti.

load...

Adresa:

Skin a Vy Clinic, 115 B Mittal súd, Nariman Point, Mumbai - 21. Kontakt: +91 99200 33331 E-ID: [email protected]

4. Trasa Kozmetika a laserové centrum (TCLC):

Prevádzkuje matka-dcéra duo klinika bola koncipovaná tak, aby poskytnúť riešenie pre väčšinu problémov súvisiacich s kožnými pod jednou strechou. Ponúka state-of-the-art lekárske estetiky, ktorá je riadená kvalifikovaných a skúsených lekárov. S dlhoročnými skúsenosťami za sebou, klinika vykonáva príslušné postupy, ako Soli-Tone, Micro Dermabrázia, Foto tvár Micro prúd, Botox a plnidlá, ktoré vám pomôžu chváliť to úžasné a zázračne vláčnu pokožku.

Adresa:

Hiranadani Hospital Powai Ex. Vedúci oddelenia nemocnice Nair TN Medical College, Mumbai - 400 008. Kontakt: 022 2430 2773 E-mail ID: [email protected]

5. Eternesse proti starnutiu klinika:

Eternesse Anti Aging Clinic je jedným z najlepších certifikovanej kozmetickej chirurgie, kozmetické ošetrenie pleti a anti-aging centrum pre každého. Klinika ponúka komplexné a všestranné prístup k vám premeniť úplne do sebavedomý a mladistvú osobu. Využijú najmodernejších technológií vykonávať tváre omladenie, BHRT terapia, laserová fotografie tváre a Dermaroller.

Adresa:

A - 3 Gurukrupa, 2nd Cross Road, Lokhandwala Complex, Andheri West, Mumbai Kontakt: 9490209020

6. Nestarnúci Medica Zdravotné management Pvt Ltd:

Nestarnúci Medica Zdravotné management bolo dôvodom mnohých ľudí, ktorí s istotou predviesť svoje zdravú kožu. Za posledné 2 desaťročia klinika snažila ťažké zabezpečiť optimálne a na mieru šité služby pre jednotlivcov i firemné domov. Niektoré z ich najpozoruhodnejších balíčkov zahŕňať Marks odstránenie botox & plnivá, plastická chirurgia, Anti-aging ošetrenie a plastickej chirurgie.

Adresa:

45-46, Powai Plaza, prízemie, Opp. Pizza Hut, Hiranandani, Powai, Mumbai - 400 059 Kontakt: 02225709006-25709007 E-ID: [email protected]

7. Krasa:

Krasa Laser Hair Clinic Odstránenie & Skin Care je kreatívneho myslenia Dr Vishrut. Klinika ponúka odborné rady a kombinácie rôznych procedúr pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Niektoré z postupov, ktoré klinika sleduje, aby vám, že zdravé a žiariace pleť sú Laser pre obnovu povrchu pokožky a omladenie, Non-chirurgické facelift, YAG laser pre odstrániteľné zabrúsiť, a estetickej dermatológie.

Adresa:

3-407, 1. Poschodie, Shiv Darshan opposit Mini Panjabi Hotel, 33rd Prepojenie Road, Bandra (západ), Mumbai - 400050 Kontakt: 022 - 3088 - 7658 E-ID: [email protected]

8. Cutis:

Dr. Apratim Goel založená cutis v roku 2004. Ide o jeden z prvých plne vybavenú dermatológie, laserovej a estetickej kliniky v južnej Bombaji. Najlepšiu starostlivosť o pleť kliniky v Bombaji, ktoré ponúka ošetrenie šité na mieru pre každú osobu, ktorá navštívi svoju kliniku. Liečby pre starostlivosť o pleť uskutočňované na klinike patrí Botox injekcie, koža resurfacing, laserové ošetrenie tváre a výplňových injekcie.

Adresa:

Cutis Skin Studio, Sadgurusadan, Opp babulnath chrám 15 babulnath cesty, Girgaum Chowpatty Mumbai, Maharashtra 400007, India Kontakt: 022 2367 2627 E-mail-ID: [email protected]

9. Evana viac Špeciálne Cosmetic Clinic:

Evana viac Špeciálna kozmetická klinika je jedným z podnikov na Evana Zdravie a krása Pvt Ltd S viac ako 20 rokov rozsiahle skúsenosti klinika sa ukázal ako výborný špecialista na non chirurgické - neinvazívna kože vlasy a ošetrenie. Ich služby sú postavené a jedinečné, ktoré zahŕňajú CO2 laserový resurfacing, bodka terapia, výťah frakčnej oko, Non chirurgickú korekciu čeľusť a Madonna Lift.

Adresa:

Ahimsha Aditya Anirudh CHS, Ahimsha Marg, Chincholi Bunder Road, Off Link Road, Malad (West), Mumbai - 400064, Maharashtra, India. Kontakt: 97690 04695

10. Dr. Rachita svojej koži, trichológii & Aesthetic Centre:

Dr. Rachita v koži, trichológii a estetické centrum sa špecializuje na ponúka celý rad osvedčených, bezpečných a vysoko úspešné lekárske / estetických služieb, a to bez ohľadu na pohlavie. Môžete vyriešiť všetky vaše kožné problémy, ako je suchá koža, vrásky, a škvŕn pomocou svojej špičkovej procedúry, ako sú tváre omladenie pokožky uťahovanie Hydratačný kože, redukcia jemných liniek (Botox), akné Scar revízie a dermálnej plniva.

Adresa:

Shubham Flora, 204, 2nd Floor, Opp- Basant Park Police Station Chembur, Chembur Naka, Chembur, Mumbai 400071. Kontakt: 9870390057

Takže dlhšie čakať. Čas ubieha rýchlo a krásu a zdravie vašej pokožky miznú rýchlo. Zdvihnúť telefón a hneď vytočiť jedným z týchto kliník pre starostlivosť o pleť v Bombaji transformovať sa od eww wow! Pamätajte si, že zdravá koža je vždy vo veľkom štýle! Nezabudnite si nechať vaše cenné pripomienky.

load...