Starostlivosť o kožu

Najlepšie Issey Miyake parfumy pre ženy - náš top 7

Najlepšie Issey Miyake parfumy pre ženy - náš top 7

Issey Miyake je japonský módny návrhár známy svojimi technologicky riadený odevných vzorov, výstav a vôní. V roku 1970 založil Miyake Design Studio, ale napriek tomu začal svoju prvú vôňu v roku 1992, svetlo pre vodné-kvetinová L'eaud'Issey pre ženy. Tento článok vám zmieňuje zoznam najlepších 7 Issey Miyake parfumy pre ženy.

Issey Miyake Parfumy pre ženy - Top 7

Tu je zoznam tých najlepších Issey Miyake parfumy zo svojho ateliéru!

1. L'Eau d'Issey:

L'Eau D'Issey je jedinečný parfum s kombináciou kvetinových a drevitých tónov. Jedná sa o komplexné vôňa, ktorá sa skladá z kvetinových vôní frézie, lotos, karafiáty, cyklámen a bielych ľalií.

load...

2. L'Eau d'IsseyFlorale:

L'Eau D'Issey Florale, An Issey Miyake parfumy pre ženy, patrí do kvetinovej vône rodinu! Jedná sa o čistý a pravdivý výraz kvetín, ktoré má hornú tóny otvoreného ruže, mäkké rosy a šumivé mandarínky so základnými tónmi hlboké pižma a oranžové kvety.

3. Vôňa:

Inšpirovaný japonskými horami, vône z domu Issey Miyake je jednoduchý a minimalistický s jasnou vôňou. Tento krásny a transparentný parfum má silnú nuansy hyacintu, jazmínu a cédru. Autorom tohto parfému je Daphne Bugey.

load...

4. Absolue:

Absolue je parfum od Issey Miyake, ktorá obsahuje svetelné súhlasy s vynikajúcou čistotou. Srdcom tejto vône je nočný kvitnúce jazmínu čo robí tento parfum veľmi exotický a príťažlivý. Má základne tóny vanilky a vzácneho dreva.

5. Prosím Pleats:

Záhyby si je nová Issey Miyake vôňa, ktorá čerpá inšpiráciu z najviac kultovej línie značky oblečenia: sklady, prosím - je to veselý, radostný a rozhodne moderné módy. Vôňa má byť veselý, energický a farebný. Záhyby si je výzva sa baviť; k optimistickým, dynamickým a odchádzajúce ženy. Je to svetelný, rozradostený, kvetinové vône má návykové základ Poznámky kombinujúci sladkosť vanilky vrstvené cez žiarivé drevitými tónmi. Má výraznú vôňu s hmatateľného, ​​obálkovanie ženskosti.

6. L'Eau D'Issey Summer:

Leto je osviežujúca vôňa, ktorá obsahuje dokonalú zmes čiernej ríbezle, zelené listy, pomarančového kvetu, ľalie-of-the-údolie, pivónie a ruže spolu s Woods základnými poznámkami. To posilňuje ovocné prvky mandarínky s kombináciou šalvia, jantár, kardamóm semená, vetiver a iodites. Táto vôňa predstavuje vynikajúci a dlhotrvajúca vôňa pre noc v meste. Parfém pôsobí ako vzrušujúca časť večerné súboru, čo vám umožní zvýšiť svoj osobný štýl s vôňou ako zaujímavú ako vy.

7. L`Eau d`Issey Odrazy v kvapke:

Odraz od domu Issey Miyake bol inšpirovaný kvapkou vody, ktorá sedí na okvetné lístok kvetov, akonáhle prestane pršať, pokles svieti ako kryštál a oslavuje je prirodzené čerstvosti. Tento parfum je veľmi svetlý a skladá sa z teplých akordy pižma, dreva spolu s niektorými vodnými akordmi. Odporúča sa pre bežné nosenie.

Je tento zoznam celkom lákavá a nemôžete sa dočkať, až si vybrať jednu z nich? Takže stačí zamieriť na vybrať najlepšie dostupné prevoňanie Issey Miyake parfumy pre ženy. Podeľte sa o svoje myšlienky s nami.

load...