Starostlivosť o kožu

Najlepšie hydratačné prostriedky proti starnutiu - naša špička 10

Najlepšie hydratačné prostriedky proti starnutiu - naša špička 10

Starnutie, skôr príznaky starnutia objavovať na našej koži, sú to, čo sme sa obávajú najviac! A tým aj proti starnutiu hydratačné a výrobkov je jednou z najžiadanejších sortiment výrobkov v kráse. A keď sa výrobok hydratujú spolu s poskytovaním riešení proti starnutiu, je povinný byť hit.

Tu je zoznam niektorých z top 10 proti starnutiu hydratačné, ktoré som narazil.

1. Rybníky Vek Miracle Hlboké Action nočný krém:

To proti starnutiu hydratačný krém z rybníkov je k dispozícii v 50gm vani Rs. 449. Dodáva sa v oku chytľavý červenú vaňou a je bohaté a krémové textúry. Tento krém je koža skutočne žiariť robiť to žiarivý! Je vhodný pre všetky typy pleti aj keď sa to môže zdať príliš ľahké pre tých, ktorí so suchou kožou. Má veľmi príjemnú vôňu a robí pleť hladšia, pružný a tesný. Jedinou nevýhodou je pravdepodobne, že tento krém je k dispozícii vo vani, pre ktoré by musel ponoriť prsty do to- nehygienické! Len uistiť, že vaše prsty sú čisté pred uvedením do kontaktu s krémom.

load...

2. Olay Celkom efekty 7- in- 1 Anti-Aging krém:

Ďalším produktom z domu, Olay '. To 50gm oceľovosivá jar možno zakúpiť za Rs. Iba 664. To sa môže pochváliť antioxidantov, vitamínov a pšeničnej bielkoviny pre pevnejšie a mladšie pleť. To hydratuje suchú pokožku a tvrdia na zníženie otvorené póry, vyhladenie textúru pleti a robiť pleti dokonca. Olay Anti Starnutie Nočné krémy vlastne pomáha minimalizovať výskyt jemných rýh a vrások a najlepšie na tom je, že to hydratuje pokožku, čím jej pevnú a pružnú vzhľad aj keď niektorí hovoria, že to zanechá vašu pleť mastnú druhý deň ráno. Napriek tomu na Rs.664, Olay robí to, čo tvrdí. Stojí za to vyskúšať!

3. Garnier vrások Lift krém proti starnutiu:

Garnier je jedným z najobľúbenejších značiek v krajine, a tento produkt je dodávaný v dvoch variants- a) Pro-retinol z prírody b) Ginger + esencie čerešne. 40gms bývalého varianty je cenený u Rs. 240, zatiaľ čo 40gms latter je cenený u Rs. 220.

load...

To proti starnutiu hydratačný príde na očné chytľavé červené malé vani s bielym viečkom. Tvrdí pri zacielenie vrásky, jemné linky, do sucha a strate pevnosti. Štruktúra tohto krému nie je ani príliš silný, ani príliš tekutý. Je to krémová a je ľahko vstrebáva do pokožky. Aj keď to robí divy pre tých, ktorí so suchou kožou, pretože okamžite zvlhčuje a hydratuje, tie s mastnú pleť je potrebné myslieť dvakrát pred použitím tohto výrobku, a to najmä v lete. Tento výrobok v skutočnosti redukuje tmavé škvrny a zlepšuje tón pleti. Avšak, je potrebné neustále používať tento produkt ako prerušenie vás vezme späť do bodu nula! Celkovo dobrý krém, aj keď účinky sa môžu líšiť od človeka k človeku.

4. Lacto Calamine ReNu proti starnutiu krém:

Ten pochádza z Lacto Calamine! Mama Lacto Calamine, keď bola v jej mladistvom veku, a to páčilo! Pamätám si, keď sme ako deti, ktorý sa používa lakto Calamine na drobné jazvy alebo dokonca ovčie kiahne jaziev, a to naozaj funguje! V každom prípade tento konkrétny produkt je dodávaný v 50gm vani Rs. 799. Kým súlad sa zdá naozaj mastná, pri použití v noci, tento krém dostane dobre vstrebáva do rána.

Je lepšie, keď je nutné sa vyvarovať používaniu tohto krému počas dňa a hlavne letné ráno! Je to veľmi dobrý hydratačný a rozhodne redukuje jemné vrásky na čele a pod očného okolia. To je koža vláčna a hebká. Nemusí mať veľmi dobrú vôňu aj keď, ale možno tolerovať. Je tiež prichádza s 3 Renu Dôkaz prúžky, ktoré sa používajú na kontrolu hĺbky vrások pred a po použití. To znamená, že vám pomáha sledovať pokrok, ktorý vaša pleť robí po celú dobu vašej stint s týmto krémom.

5. Čo ázijský Centella proti vráskam povahe je:

Tento krém z domu prírody Čo je k dispozícii v štvorcovom jar (podobne ako malý blok!) S matnou šedou vzhľad. To má veko odskrutkovať, ktorý je zelená. 50ml vaňa je k dispozícii pre Rs. 795. Tento, takmer rôsolovitá 'smotanou šíri rovnomerne do pokožky a hoci sa to môže zdať trochu mastný, akonáhle je aplikovaný na koži, to, mastný' pocit zmizne, akonáhle sa krém dobre vstrebáva. Avšak, jeden by mal používať len trošičku tohto krému, pretože používa príliš veľa môže viesť k mastnú tvár! Hydratuje a okamžite dodáva pleti baculatou vzhľad. To neupcháva póry a je kvetinová voňajúce. Aj keď tento krém nevykazuje žiadne rýchle účinky pri znižovaní vrások v blízkosti okolí očí, jemné vrásky na čele a tmavé škvrny, zdá sa, zmenšiť.

6. Neutrogena Rapid Repair vráskam hydratačný:

Tento oceľovo šedá elegantný 29 ml čerpadlo typ dávkovač valcovitá fľaša je k dispozícii pre Rs. 799. To sa môže pochváliť zacielenie tvrdohlavý vrásky blízkosti líca a čelo oblasti a tiež, vrana k nohám! Tento krém skoro pocit, ako telové mlieko v jeho konzistencii. Zanecháva matný povrch na tvári raz použitá. To má SPF 30, a preto sa niekedy, môže sa jednať o, biely povlak 'na tvár, ak sa jedná, však tento vytratí, akonáhle krém dostane absorbuje.

Výstražná tu- mierne začervenanie alebo mierne brnenie môžu byť pociťované počas prvých niekoľkých dní použitia tohto produktu. Toto varovanie je tiež uvedené na obale. V celku, je to dobrý hydratačný a rozhodne robí pleť vláčnu, svetlé a hladšie. To robí bacuľaté kože, ktorý znižuje vzhľad vrások.

7. L'Oreal Paris Dermo Expertise Youth Code proti vráskam denný krém:

Rad L'Oreal Kódex mládeže sa môže pochváliť mnohými produktu zameraného na mladší vzhľad. Tenhle najmä pokiaľ ide o žiadosti dodáva pleti matný povrch, však neobsahuje SPF! Je to dobrý krém a krém nespočíva, ťažké 'na koži. To sa ľahko absorbuje. Je ideálny pre tých zimy, aj keď so suchou kožou nemusí nájsť to, že je, dokonalý 'hydratačný krém. Vaša pleť vyzerá zdravšie a živia však; to nevyzerá, že pracovať na vrásky linkách. Tiež, to má silný zápach.

8. Himalaya krém proti vráskam:

Tento krém je dodávaný v 50gm vani Rs. 230. To sa môže pochváliť obsahujúcich hrozna a sladkého drievka (silné antioxidanty), ktoré divy pre pokožku. Avšak, po aplikácii na kožu, zistíte, že vaša pleť je mastná a trochu lepkavé. Aj keď je to dobrý hydratačný a je vaša pleť vláčnu, nemusí nutne viesť k zníženiu vrások a jemných liniek. Vzhľadom k tomu, krém je dodávaný vo vani, je potrebné často ponoriť niečí prsty do vane na použitie, ktoré nie je príliš hygienické.

9. VLCC Skin Sprísnenie Pšeničné nočný krém:

Pre malé 50ml vaňou tohto krému, jeden škrupiny von Rs. 215. Tento krém je potrebné použiť po vyčistení a tonizáciu. Jedným z najvýraznejších čŕt tohto krému je jeho svetlé kurkuma žltá farba, ktorá môže vyvolať niekoľko obočie! Avšak u väčšiny rastlinných produktov, kto očakáva mierny, out-of-the-box 'funkcie. To má silný zápach aj keď, ktoré môžu alebo nemusia byť náročná. Jeho konzistencia sa zdá silná a spolu s jeho jasne žltú farbu, je potrebné ho vmasírujte hlboko do kože, takže sa miešajú v hoci môže naďalej ponechať žltkastý nádych na koži. Môžete skončiť potenie na tvári a tam sú šance na breakouts.

10. Lotus herbára Mandľový mládeže proti vráskam:

Olejovitá krém, ktorý funguje na suchú pokožku pre hydratáciu. Tí, ktorí majú mastnú pleť by mala zostať od tohto krému. Vrásky a jemné linky nezdá sa, že zníži a môže dôjsť k breakouts kvôli mastnú charakter krému. Pre 50mg vane, je potrebné, aby vysoliť Rs. 345! Opäť platí, že k dispozícii vo vani!

Dúfam, že tento článok o najlepších proti starnutiu hydratačný pomôže dosiahnuť pozitívne výsledky.

load...