Starostlivosť o kožu

Najlepšie Guerlain Parfémy - náš top 5

Najlepšie Guerlain Parfémy - náš top 5

Sú parfémy svoj fetiš? Ak áno, tento príspevok je určite chystá pomôžu vybrať tú najlepšiu vôňu. Guerlain Parfumy je slávny francúzsky dom parfumov sa hodí pre každú náladu najvzácnejšie formulácií. Tieto vône vás a vašich blízkych určite zmiesť z ich nohy. Prichádzajú; poďme spoločne objavovať Dom Guerlain.

Guerlain je jedným z najstarších a najvýznamnejších klasické parfumy domov vo Francúzsku. To sa datuje do roku 1800, kedy Jean-Paul Guerlain vyvinul jeho lásku k vytvoreniu jedinečnej vône. Táto láska úspešne pokračoval s niektorými unikátnymi formuláciou, takže najlepšie parfumov na svete. Tento parfum dom pokračoval vytvoriť histórii so svojimi rôznymi kultový vône, jedným z nich je ich vlajkovú vôňa - Shalimar. Vzhľadom k tomu, založenie spoločnosti, toto jeden bol ich najlepší predajca. Táto vôňa sa predáva dodnes.

To je celkom bežné medzi milovníkov parfumov rozhodnúť sa pre najlepšiu Guerlain parfumu, keď chcú ísť zmyselné. Každá vôňa je dielom čuchového umenie samo o sebe. Tento francúzsky parfum dom má prísť s formulačné zmeny mnoho z jeho zlatých oldies. Zatiaľ čo niektoré z nich sú úplne odlišné od originálu, sú ešte rozhodne stojí za vyskúšanie. Až do roku 1994, Guerlain zostal podnik rodinný počas ktorej boli nadobudnuté od Louis Vuitton. S 180 rokov staré voňavé histórie, Guerlain vytvoril jedny z najpozoruhodnejších vôní, ktoré sú rozhodne stojí za vyskúšanie.

load...

Najlepšie Guerlain Parfumy pre ženy

Tu je zoznam našich najlepších 6 tipy:

1. Guerlain Mitsouko:

Inšpirovaný britský dôstojník lásky k manželke japonský admirál menom Mitsouko parfum je produktom vášne a vojny. Mitsouko bola prvýkrát vydaná v roku 1919 parfumér, Jacques Guerlain. So svojimi tónmi bergamotu, broskyne, máj vzrástol, a plnosti dubového machu a vetiveru, táto ovocná cyprusy pripomína jemnú, napriek tomu silné ázijské krásy.

load...

2. Guerlain L'Heure Bleue:

Hovorí sa, že keď Mitsouko symbolizoval koniec vojny, L'Heure Bleue robil začiatok. Tento parfum je ako francúzština, ako to môže dostať, a to robí si myslíte o francúzskej pečivo a kvetín nás napĺňa svojou vôňou v chladnom tieni za súmraku. Horný poznámka má zreteľne aníz cíti k nej. Zmes ruží, fialiek a neroli je veľmi tesný, a môžete naozaj rozlišovať medzi nimi.

3. Guerlain Nahema:

Za všetko, čo Rose parfum fanatikov, tu je ten, ktorý zapôsobí svojím tmavým zmyselnosti. Vojsť do miestnosti posiate ružovými lístky, a závane, ktoré vás udrie a zametat ťa nohy - to je to, čo to cítia podobne. Tento 1979 tvorba má celosezónne tóny ruže, broskyne a bergamotu, zatiaľ čo jadro je hlboká a tmavá zmes bulharských ruží a ylang-ylang, s bázou vetiveru a santalového dreva.

4. Guerlain Shalimar:

Keď jeden hovorí o Guerlain, Shalimar je prvý parfum, ktorý sa objaví do rozhovoru. Tak, že sa cíti ako trestný čin opustiť tento von. To je jeden parfum, že nikdy neviete, či budete milovať, alebo nenávidieť, kým ste mali búrlivý vzťah s ním. Inšpirovaný Emperor Shah Jahan lásky k jeho kráľovná Mumtaz, Jacques Guerlain pomenoval tento 1925 stvorenie po Mumtaz obľúbené záhradke, Shalimar. Otvára sa citrusy zhone, a potom sa tmavé drevité poznámky a vanilkový stopu. Je to jedna z tých najlepších Guerlain parfumy, že nemôžete mať názor.

5. Guerlain Apres l'onde:

To 1906 tvorba Jacques Guerlain je jemná kombinácia pomarančových kvetov a fialiek. Srdce má výrazne korenené karafiát na vedomie, a základňa je teplá dúhovky a vanilka.

Niektoré odlišné a jedinečné vône z čoho vyberať - Guerlain parfumy naďalej najvyššiu klasické obľúbené medzi milovníkov parfumov. Jeho parfémy sú vybavené kombináciou najvzácnejších a najviac exkluzívnych ingrediencií, úmerne v kombinácii získať čo najlepšiu vôňu. Určite by ste mali vlastniť viac ako jednu Guerlain vôňu.

Dúfam, že tento článok vám pomohol dozvedieť viac o Guerlain domu parfumov.

Nezabudnite nechať nám svoje cenné pripomienky.

load...