Starostlivosť o kožu

Najlepšie gély Aloe Vera k dispozícii

Najlepšie gély Aloe Vera k dispozícii

Aloe vera - magická rastlina, ktorá nie je treba predstavovať. To je základ nielen v domácnostiach, pretože jeho upokojujúce a liečivé vlastnosti, ale v kozmetickom priemysle. Je mimoriadne hydratačný, a je teda použitý v mydlá, šampóny, kondicionéry, krémy, vlasy a tvárové masky, atď. Je to skvelý dovolenku-in lektvar príliš. Je ťažké uveriť, že jednoduchá rastlina môže byť preplnený aminokyselín, minerálne látky, vitamíny, a všetky dobré veci.

Všetko povedané a urobené, mohlo by to byť trochu pracné ho vybrať zo stopky zakaždým, keď potrebujete ju použiť na kožu alebo vlasy. Vďaka mnohých značiek, ktoré ju stavia do skúmavky pre nás sa stalo veľmi užitočné. A tak dnes, budeme hovoriť o niektorých menách, ktoré sú najbližšie druhý originálu. Poďme zistiť!

Najlepšie Aloe Vera gély v Indii

1. Auravedic čisto prírodné Aloe Vera Gel

Auravedic čisto prírodné Aloe Vera Gél je úplná úľava pleti gél, ktorý vám pomôže s radom problémov pleti. Obsahuje ďalšie zložky, ako je čistá voda, zelený čaj, avokádo, jojobový, granátové jablko, Hroznový, a olej z pšeničných klíčkov olej, na rozdiel od prírodné výťažky z aloe vera. Je to úžasné, kožný kondicionér, ktorý možno použiť na tvár, telo, popálenie alebo ako protizápalový prostriedok.

load...

Kúpiť tu

2. Lesné Essentials čistý Aloe Vera Light Hydratačný gél

Forest Essentials je typická kozmetická značka, ktorá vyrába produkty s prírodnými a čistých zložiek. A čistý Aloe Vera Light Hydratačný gél rovnako ako ich ostatné produkty - je to vynikajúcej kvality a celkovú hodnotu za peniaze. Obsahuje čisté aloe extrakty, ktoré nielen upokojuje pokožku, ale tiež pomáha pri regenerácii pokožky. Obsahuje genhu (pšenica) extrakt, ktorý lieči popáleniny, chráni pred ďalším poškodením a pôsobí proti kožné problémy ako predčasné starnutie prejavujúce sa vo forme jemných čiar, pehy, a vrások.

load...

Kúpiť tu

3. Fab India Aloe Vera Upokojujúci gél

Fab India je známy názov v indickom trhu, a jej produkty sú známe pre svoju takmer prirodzenú skladbou a veľkolepé výsledky. Táto odevné značka, ktorá tiež ponúka produkty prírodnej starostlivosti o krásu, má produkty, ktoré sa ukázali byť skvelé pre pokožku a vlasy. Je to skvelý produkt, ktorý pri pravidelnom používaní, ukazuje okamžité zmeny na koži. Je to trochu drahšie ako väčšina aloe vera gély na trhu k dispozícii, ale kvalita výrobku ospravedlňuje cenu. Tento produkt je nielen skvelý pre pleť, ale je tiež jedným z najlepších aloe vera gély na vlasy!

Kúpiť tu

4. Aloe Vera Výživný aloe vera gél

Aloe Veda je stále populárny cez slovo z úst, vďaka svojmu veľkému produktu Aloe Vera kože výživný Gel. Táto aloe vera gél na báze je obohatené dobroty zeleného čaju a vitamínu E. Funguje to ako kúzlo na suchú pokožku.

Kúpiť tu

5. Amara Organics Aloe vera gél z organického lisovaný za studena Aloe

Amara Organics je jedným z mála značiek, ktoré vám dáva paraben a bez použitia chemických aloe gél, ktorý je extrahovaný z organickej aloe rastlín podľa lisovaný za studena spôsobom. To obsahuje niektoré prírodné konzervanty. To je dôvod, prečo je tenký, výtok, a absorpčné - presne tak, ako je aloe vera má byť. Z prasknutého nôh a svrbenie pokožky hlavy až šupinatá koža, môže postarať sa o všetko.

Kúpiť tu

6. Prírodné Republic Aloe Vera Gel

Aloe vera gél z prírodného republiky obsahuje len čistý a prírodné aloe extrakty z organických rastlín. Je certifikovaný 'California Certified Organic Farmers.' To len dokazuje dobro tohto produktu.

Kúpiť tu

7. Pataňdžali Aloe vera gél

Patanjali - mantra v indických domácnostiach a našej Choď na pre každú druhú vec. To je jeden z najlepších predajnej aloe vera gél. Je považovaný za jeden z najsilnejších a najčistejších foriem aloe vera na trhu k dispozícii. Len som použiť namiesto môjho nočného krému niekoľko dní, a páči sa mi, ako môj tvár cíti druhý deň ráno.

Kúpiť tu

8. Forever Aloe Vera Gel

Vedeli ste, že aloe vera obsahuje viac ako 80 aminokyselín a osem esenciálnych tie, ktoré my ľudia potrebujú, okrem toho, že vynikajúcim zdrojom vitamínu B12? Táto aloe vera gél z Forever Natural je šťava certifikovaná Medzinárodnej vedeckej rady aloe.

Je tak čistá, ako rastlinného extraktu, a to bez akýchkoľvek prísad a umelých aróm a je dodávaný vo veľkej fľaši. Málo z nich si môžete pridať do všetkých svojich vlasov a tvárovej masky, alebo stačí použiť to ako dovolenku-in vlasový kondicionér.

Môžete tiež piť tak ako to je, alebo zmiešať s akýmkoľvek čerstvého džúsu podľa Vášho výberu. Zlepšuje trávenie a posilňuje imunitu.

Kúpiť tu

9. Zrubová umenie BIO Aloe vera gél Papayya

Rustikálne umenia je známy pre svoje vegánske a ručné výrobky, ktoré sú čisté a bez chemikálií a parabénov. Táto značka má rad aloe vera gélov - s čistým aloe extrakt ako báza a ďalších prírodných surovín, ako je papája, levanduľového oleja, avokádo, jahody, atď. Toto je kombinácia aloe a papáje. Kým aloe vás udrží hydratované, papája vám pomôže s zosvetlenie kože a pigmentácie. To môže byť použitý ako náhrada za váš hydratačný počas dňa, alebo len ako nočný krém.

Kúpiť tu

10. Aróma poklady Aloe vera gél na vlasy, pleť a telo

Tu je ďalšia skvelá voľba od Aróma poklady, ktoré môžu byť použité pre vlasy, kožu a telo. Je to naozaj viacúčelové, pretože len jedna vaňa to je všetko, čo potrebujete. Z rán popálenie kože, škvrny a tan na liečbu lupín a klimatizácia vlasy a hydratačný vaše telo, to je dlhá cesta. Môžete tiež pridať éterické oleje ako levanduľa, tea tree, atď a aplikovať ich na vašej tvári. Alebo pridať ylang ylang alebo kadidlo a používať ho pre vaše vlasy.

Kúpiť tu

Vždy nosím tubu aloe vera v kabelke ho použiť ako hydratačný alebo krém na ruky. To príde vhod. Navyše pridám dostatočné množstvo aloe vera vo všetkých svojich kutilských tvárové masky vlasovej masky. Mali by ste to skúsiť taky. Dajte nám vedieť, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa to tým, že upustí v texte v poznámkach časti.

load...