Starostlivosť o kožu

Najlepšie Dior Parfumy pre ženy - naša top 10

Najlepšie Dior Parfumy pre ženy - naša top 10

Značka Dior označuje triedu a bohatosť. Nie každý môže šport Dior, a tí, ktorí vedia presne svoju moc a silu. Vôňa od Diora tiež sú veľmi silné, elegantné a rešpekt k nositeľovi. Niektoré z najvyhľadávanejších Dior Parfumy pre ženy sú nasledujúce:

1. Dior Addict Limited Edition vyzdvihnúť:

To Dior názov parfumu hovorí za všetko. Ide o limitovanú edíciu od Diora. Má orientálne vanilka cíti k nej a má vôňa ruže, petitgrain a africký pomarančový kvet.

2. Addict To Life:

Sa začala v júni 2016, sa jedná o prírastok do známeho a obľúbeného rozsahu Dior Addict. To so sebou prináša pocit živosti, života a veľa vzrušenia. Táto vôňa má arómu malinové, granátového jablka a broskyne. Má tiež zmes jazmínu, ruže a ľalie preliate bieleho pižma a cédru.

load...

3. Cruise Collection - Escale si Portofino:

Táto vôňa je kompletný citrus potešenie. Jeho prevádzka sa začal v roku 2008 a je ideálny letný parfum. Má vôňa citrónu, petitgrain, bergamotu, pomarančových kvetov, mandle, borievky s trochou cyprus, céder, rascu, pižma a galbanum.

4. Cruise Collection Escale Pondichery:

Cruise Collection Escale Pondichery sa začal v roku 2009 a je nadčasová vôňa od tej doby. To líči kultúru, šik a mestský štýl. Vôňa sa skladá z mystických čierneho čaju dohôd zmiešanými s elegancie a sofistikovanosti kardamóm, sambac jazmínu a santalového dreva.

load...

5. Dior Addict:

Kvetinová zaobchádzať s orientálnym nádychom, je najlepší spôsob, ako opísať Dior Addict. Dior parfum pre ženy má vôňu, ktorá je zmyselná, bohatý a veľmi energický. Vôňa začína moruše kvetinami a mandarínky, bulharská ruža, nočné kráľovnej kvetín a oranžovú a postupne sa mení na santalové drevo, tonka bôbov a bourbon vanilka

6. Dior Addict "Dior Twist":

Ide o limitovanú edíciu Dior Addict. To bol prepustený v roku 2004 a má veľmi zmyselná príťažlivosť pre neho. Základ parfumu má arómu mandarínky listy, ktoré sa zmení v ovocnú a zafajčené dohodou bulharskej ruže, exotických kaktusové kvety a čerstvé zelené listy. Má tiež náznak tonka, bourbon vanilky a santalového dreva.

7. Dior Addict 2 Eau Fraiche:

Tento parfum patrí do radu Addict 2 frangrances. Je to veľmi svieže a letné vône pre divokú temperamentné ženy. Parfém symbolizuje slobodu, živosť a proste zábava. Zloženie tejto jedinečnej vône obsahuje ružový grep, citrón šťavy, okvetné lístky ruže, malina a červené plody.

8. Dior Addict 2 Logomania:

Limitovaná edícia od Dior Addict 2, Logomania sa začal v roku 2006. To má perfektnú kombináciu ovocné a drevité esencie. Vonné látky patrí to bergamotu, grapefruitu, kvetinovými tónmi, bieleho pižma, oranžovej a santalového dreva.

9. Dior Addict 2 Sparkle in Pink:

To je kvetinová cum vodná kombinácia vôňa pre ženy dnes. Táto vôňa zahŕňa podstatu grapefruitu, bergamotu, frézie, pomaranče, konvalinky, lotos, santalové drevo, Virgínia cédru, pižma a grenadíny.

10. Dior Addict Eau Sensuelle:

Jedná sa o veľmi kvetinová vôňa a je jedným z najnovších parfémov od Diora, ktorý sa začal v roku 2017. Kľúčovými vône vznikajú z jazmínu, ruže, cédru a pižma.

load...