Starostlivosť o kožu

Najlepšie Detské krémy - náš top 8

Najlepšie Detské krémy - náš top 8

Detské krémy sú používané na udržanie detskej pokožky zvlhčovanie a mäkké. Ako mama mojím dvojčatá, som použil aspoň 3 - 4 druhy pleťové vody, kým som sa zameral na to, čo im hodí najviac. S príchodom toľkými detských značiek v Indii, to stane sa ťažké vybrať tú najlepšiu pre vaše dieťa. Takže pre vás všetkých mamičky a mamičky, ktorí očakávajú, tu je zoznam dostupných v Indii top detské pleťové vody.

Detské krémy a pleťové vody

1. Johnsons baby mlieko:

V indickom trhu už od nepamäti, to je jedna značka, ktorá väčšina rodičov veriť. Bolo to na trhu už mnoho rokov! Pôvodný Johnson detská pleťová voda opúšťa svoje dieťa voňajúce svieži po celý deň. Rýchlo sa vstrebáva do pokožky a chráni vaše dieťa pokožku pred vysušením. Tento ultra-jemné detské mlieko udržiava pokožku vášho dieťaťa vláčna a vyživená. Rýchlo absorbuje, nemastný formula s bohatými zmäkčovadlá zanecháva pokožku Vášho dieťaťa jemnú a hebkú. Toto dieťa mlieko je hypoalergénny a dermatologicky testovaný.

2. Mothercare - All vieme dieťa mlieko:

Väčšina produktov Mothercare obsahujú prírodné extrakty, vrátane olivového oleja, ktorý je známy, že je konečný hydratačný a harmanček prírody, ktorá má veľký upokojujúce vlastnosti. Rozsah Mothercare je hypoalergénny, dermatologicky testované a dostatočne jemné pre novorodencov.

load...

3. Rustic Art Organic Detská Lotion:

Toto dieťa mlieko je nabitý dobroty všetkého ekologického. To je o niečo silnejší hydratačný krém, ktorý je ideálny pre zimy. Ak vaše dieťa má suchú kožu, môžete sa pokúsiť pomocou tohto celoročne. Tento krém má krásnu vôňu, ktorá je upokojujúce a upokojujúce. Bonus je, že moji chlapci milovať tento jeden!

4. Johnsonovi pred spaním mlieko:

Jedná sa o dieťa mlieko vyrobené výhradne pre nocí, aby vaše dieťa dobre spať. Johnsonovo dieťa Bedtime krém je formulovaný s NATURALCALM esencie, špeciálna zmes, ktorá uvoľňuje upokojujúce aróma, dať svojmu dieťaťu si tovar noci odpočívať.

5. Himalaya Detská Lotion:

Toto dieťa mlieko je nabitý dobroty olivového oleja, ktorý je známy pre zjemnenie pokožky a Yastimadhu a Country Mallow, vek povedal a čas testované ingrediencie, ktoré upokojiť jemnú pokožku vášho dieťaťa. Tento nemastný a rýchlo absorbuje dieťa mlieko pre suchú pleť bol špeciálne vyvinutý, aby sa pokožka vášho dieťaťa vyživované.

load...

6. Omved Cuddles a Comfort Lotion:

Táto super ľahká a ľahko absorbuje hydratačný krém je ľahký a nemastný, to je jedno dieťa mlieko som našiel najvhodnejšie pre roky, pretože to je tak ľahký a dostane ľahko vstrebáva do vášho dieťaťa súťažných kože zostáva mäkká a živí.

7. Mlieko Johnsonovi Lotion:

Táto tretia varianta detské mlieko od Johnson & Johnson značky je dieťa mlieko Lotion. Toto dieťa mlieko je klinicky preukázané mierne a nemastný krém, ktorý udržuje pokožku vášho dieťaťa hydratovaná a mäkká. Táto ochranná známka krém obsahuje jedinečnú kombináciu prírodného extraktu mlieka a vitamíny A a E.

8. MeeMee:

MeeMee dieťa mlieko je nemastný prípravok, ktorý šetrne chráni a hydratuje citlivú pokožku vášho dieťaťa. Dobrota harmančeka extraktov v tejto nádhernej detskej mlieko dostane ľahko vstrebáva do pokožky a teda pôsobí ako prirodzený hydratačný a upokojujúce činidlo.

load...