Starostlivosť o kožu

Najlepšie bylinné a ayurvedické umývacie prostriedky na tvár - naša špička 10

Najlepšie bylinné a ayurvedické umývacie prostriedky na tvár - naša špička 10

Bylinné alebo Ajurvédske tváre umýva sa najlepšie hodí pre kožu, pretože nemajú zhoršiť kožné problémy. Väčšina dostupných na trhu tvár umýva obsahujú comedogenic čo spôsobuje problémy, ako je akné. Nezáleží na tom, v prípade, že rovnaký tvár umyť obsahuje prírodné zložky príliš; škodlivými látkami vždy robiť svoju prácu. Mnoho ľudí stále dáva prednosť bylinným či Ajurvédske umyť tvár nad ostatnými.

Top 10 Ajurvédske alebo bylinné Face Wash Brands:

1. Aróma Mágia Neem a Tea Tree Face Wash:

Tento bylinný face wash z Aróma kúzlo je bez mydla, alkohol, farieb a vôní. Zanecháva pokožku úplne čisté a je najvhodnejší pre osoby s pomocným mastnú pleť. Zabraňuje akné a lieči existujúce.

load...

2. Lotus Herbal Tea Tree Face Wash:

To face wash od Lotus obsahuje tea tree olej, škoricu a dubovej kôry rovnako. Je účinný na kontrolu oleja a čistí váš tvár bez sušenia to veľa. Môžete ho použiť ako svoje pravidelné čistiaci prostriedok.

3. Himalaya Čistiace Neem Face Wash:

Himalaya prišiel s týmto bylinné formulácie a dobroty neem a kurkumou dohromady. Čistí pokožku a čistí póry. Toto mydlo bez face wash nevysušuje pokožku von. To zabraňuje tvorbe akné tým, že potlačí baktérie.

load...

4. Vedantika herbára Rose Sandal Face Wash:

Jedná sa o ľahký bylinný tvár umyť so silou santalového dreva a upokojujúce vlastnosti ruže. Pomáha odplaviť všetku špinu na tvári a udržuje ho čisté a jasné. Rose olej pomáha zjemniť pokožku, zlepšuje tón pleti a krvný obeh. Sandále udržuje v pohode kože.

5. Vedantika herbára Neem Tulsi Aloe na tvár:

Tento bylinný face wash od Vedantika herbára má všetky dobré veci, ktoré by ste mohli potrebovať pre svoje zdravie pokožky. Tento antioxidant tvár umyť má bazalka, Margos a aloe vera. Dohromady tieto tri, aby to veľký anti-bakteriálne a anti-mikrobiálne tvár umyť.

6. Medimix Ajurvédske Face Wash s bylinkami:

Medimix nedávno spustila novú Ajurvédske umyť tvár, ktorý možno použiť pre každodenné použitie. Má všetky náležitosti, že akýkoľvek Ajurvédske alebo bylinné starostlivosti o pleť výrobok by mal mať. Tento prírodný umyť tvár čistí pokožku účinne a zanecháva úplne čisté a svieže.

7. Khadi Neem bylinné na tvár:

S týmto produktom môžete liečiť svoje unavené a poškodenej kože na niečo dobré. Je jemne čistí všetku špinu a nečistoty z vašej tváre pri zachovaní vlhkosti vašej pokožky. Je vhodný pre všetky typy pleti.

8. Khadi Herbal Aloe Vera Face Wash:

Opäť to face wash z Khadi je veľmi dobrý bylinný alternatívou k väčšine iných komerčných tváre umýva. To má aloe vera, šafran, ruže, z orechových škrupín, marhúľ a ryžových otrúb rovnako. To môže byť veľkou rozmaznávanie voľbou pre vašu pokožku a zároveň čistí ju hlboko vnútri. Tento upokojujúce tvár umyť pomáha odplaviť všetky nečistoty a poškodenia nahromadené v dôsledku znečistenia.

9. OShea herbára Papayaclean proti Škvrny na tvár:

Tento bylinný face wash z OShea herbára je jedinečný tvár umyť. Je bohatý na vitamín E extrakty, ktoré je zodpovedné za hlboké čistenie pokožku a jej výživu. Pomáha tiež zosvetliť škvrny, zanecháva ju úplne obnovený. OShea herbára krásne prináša výhody bylín v tomto balení.

10. OShea herbára Glopure Férovosť na tvár:

Tento bylinný face wash od OShea prichádza s výhodami moruše a černice extraktov. To sa najlepšie hodí pre ľudí, ktorí sa snažia zlepšiť svoju pleť. To face wash robí váš tvár vyzerať mäkké a ľahší. Je veľmi účinný pri čistení a odstraňovaní make-up rovnako. Bieliace zložky v umývanie tváre tiež zanecháva pleť hydratovanú.

Dúfam, že ste našli tento článok zaujímavý čítať. Prosím, podeľte sa o svoje názory tým, že opustí svoj komentár nižšie. Ďakujem.

load...