Starostlivosť o kožu

Najlepšie balzamy na pery s SPF - našim top 10

Najlepšie balzamy na pery s SPF - našim top 10

Balzamy na pery chráni vaše pery od získania popraskané a popraskané. Tie môžu byť použité v priebehu celého roka pre hydratačné a chráni vaše pery. Najlepšie Výhodou použitia balzam na pery v týchto dňoch je to, že prídu s SPF.

Najlepšie balzam na pery s SPF

Tu sú moje top 10 výbery balzamy wtih SPF, ktorá udrží vaše pery mäkké ako v nebi, a tiež chrániť ich pred opaľovanie. Tie môžu tiež prekonať všetky predchádzajúce činení alebo stmavenie, ktoré by mohli mať vaše pery. Avšak neočakávame, že tieto odľahčiť vaše pery, ak máte vo zvyku fajčenia.

1. Telo Vit E balzam s SPF 15:

Tento balzam na pery je veľmi populárny a recenzie od užívateľov uvádzajú, že 80% bude opäť výkup tohto produktu. To je obohatená dobroty Vit E, ktorý dáva jemný a upokojujúci hydratačný účinok na pery. To má SPF 15, ktorý je vhodný pre pravidelné pre každodenné použitie.

load...

Cena 255 / - INR pribl.

2. MAC Lip kondicionér Stick s SPF 15:

To je tiež skvelý balzam na pery s dobrou úrovňou SPF. Ale to nemusí byť ľahko dostupné.

Cena 780 / - INR pribl.

3. Nivea Vitamín Shake Brusnica a malina s SPF 10:

To je cenovo dostupný a je tiež ľahko dostupné. Má krásny ochranu SPF a môže byť veľmi dobrou voľbou pre školy a vysoké školy sa dievčatá. To môže ľahko skĺznuť do svojej jemnej malej kabelky a aby sa vaše pery šťastný celý deň. Chuť dáva sa pridá príťažlivosť. Cena 139 / - INR pribl.

load...

4. Maybelline detské pery SPF 20- antioxidantu Berry:

Jedná sa o masívny hit, pretože dostal zahájená. To je ľahko dostupné v každom kozmetickom obchode v týchto dňoch a môže byť veľmi užitočný nástroj. Má dobrú hydratačný účinok a môže utíšiť dole akúkoľvek chappiness pier. Tento človek nemá v skutočnosti žiadnu ovocnú chuť, takže ak nie ste rád ovocnými príchuťami, potom ísť na tento jeden. To tiež obsahuje antioxidačné vlastnosti antioxidačné jahodových extraktov.

Cena 125 / -INR pribl.

5. Maybelline Detské Lips faktorom SPF 20 Lip Balm - Mango koláč:

To je ďalší balzam na pery od Maybelline dieťa Lips rozsahu. To má ovocnú príchuť mango a rovnaký obsah SPF. Ak ste fanúšikom ovocnými príchuťami, potom ísť na tento jeden.

Cena 125 / - INR pribl.

6. Nivea Pinkish plniaceho 3 v 1 SPF 15 Balzam pre ústa:

Jedná sa o vreckový príjemný balzam na pery od dôveryhodnej značky, Nivea. Hydratuje, zanecháva ružovkastý odtieň a zároveň chráni pery pri činenia. To vysvetľuje na akciu 3 v 1. Skúste to. Cena 175 / - INR pribl.

7. Biotique Lightening balzam na pery SPF 30 Bio Morning Nectar:

Tento balzam na pery je dodávaný s SPF 30, ktorý je dobrý pre pery, ktoré už dostal vyčinené celkom dosť. SPF 30 je najlepšie, čo môžete získať pre extrémnu ochranu pred slnečným žiarením. Môžete si dať tento jeden vyskúšať. Cena 99 / - INR pribl.

8. VLCC Prírodné vedy Daily Protect balzam na pery Jahodový SPF 15:

Jedná sa o peknú balzam na pery, ktorý prichádza z dôveryhodné značky - VLCC. Má jahodová príchuť a je sladko voňajúce. Cena 49 / - INR pribl.

9. VLCC Prírodné vedy Daily Protect Balzam Mango SPF 15:

To je tiež pekný balzam na pery, ktorý má SPF 15 a je od VLCC. Má ovocnú mango chuť. Rozhodne stojí za to vyskúšať. Cena 49 / - INR pribl.

10. VLCC Prírodné vedy Daily Protect Balzam Cherry SPF 15:

Ďalším produktom z VLCC rozsah s cherry ovocnou príchuťou. Má tiež SPF 15 a je ľahko dostupná v kozmetických alebo drogériách. Cena 49 / - INR pribl.

To sú niektoré z najlepších balzam s SPF v Indii. Aký je váš obľúbený balzam na pery? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...