Starostlivosť o kožu

Najlepšie armani parfumy pre ženy - naše top 10

Najlepšie armani parfumy pre ženy - naše top 10

Armani je veľmi dobre zavedená taliansky módny návrhár značka, ktorá je známa pre svoje odevy. Armani začala svoj prvý parfum in1982 ponúknuť vedomia ľudí značkové vône, že nemôžu odolať.

Tu sú moje top 10 voľby Armani parfémov pre ženy:

1. Acqua di Gio Giorgio Armani pre ženy:

To je vôňa inšpirovaná Giorgio Armani letných prázdnin. Tento pižmový vôňa stredomorskú atmosféru má tóny ovocia, ako hrozno a ananás. To je tiež považované za dámy obľúbenej z rady parfémov Armani pre ženy.

load...

2. Acqua Di New:

Táto vôňa je nové vydania staré série a je inšpirovaný ženy so silným vtipom a ktorí sú mimoriadne dôstojné a sú vždy v dobrej nálade. Morské vôňa inšpirované letných prázdnin sú zmiešané s citrónom, mäta, korenie, céder a ďalšie podobné poznámky, ktoré sú naozaj osviežujúce.

3. Acqua Di parfum Satinee:

Táto verzia Satin je viac zmyselná a hlbšej verzie starých Acqua Di parfumy od Armaniho. Je to vôňa, ktorá má kombináciu vodných a osviežujúcou vôňou citrónu, cédru a cukru. Tento parfum pre ženy, sa začala v roku 2016 a je žiarivá a tekutina vôňa milovala mnoho.

4. Acqua Di Gioia Eau Fraiche:

To je čerstvejší a ľahšia verzia starého a nedávno sa začali v roku 2017. Je to vôňa, ktorá oslavuje prirodzenú krásu ženy. Využíva citrón, jazmín, grapefruit a céder dobre splynúť so sebou, aby vám nový pocit vánku alebo studenou vodou. K dispozícii v 50 a 100 ml fliaš, sa čoraz viac sú preferované v porovnaní s staršie verzie.

load...

5. Acqua di Gioia Essenza:

To je kvetinová a vodné vôňa bola zahájená v roku 2015 pre ženy. To má celý rad poznámok, ktoré sú kombináciou citrón, korenie, mäta, jazmín, céder a cukru. Táto nová vôňa získava na popularite a rýchlo sa v porovnaní so staršími v zozname pravdepodobných možností.

6. Armani:

Ide o čisto kvetinová vôňa založená najmä pre ženy Giorgio Armani. Táto vôňa je vytvorená s aldehydy, ananás, mäta, bergamot, jazmín, ruže a takých poznámok. Začal v roku 1982, je jedným z najobľúbenejších vôní pre ženy, ktoré milujú kvetinové vône.

7. Armani Code Couture:

To je inšpirovaný od zimných prázdnin a je prezentovaná ako vôňa, ktorá kúziel pokušeniu a kúzlo. Príťažlivosť, ktorá sa prejavuje pri uplatňovaní tejto vône je kvôli dreva a pižma založené elegantný poznámkach obsiahnutých v ňom.

8. Armani Code Elixir:

Táto vôňa je luxusná verzia v tomto rozsahu a je k dispozícii ako extrakt, ako fľaše a dokonca aj ako drvina. Kvetinové vône okúzľuje ženy s tmavou tajomstvo fľaše. To je považované za ideálne Armani parfum pre ženy.

9. Armani Code parfumovaná voda:

Vydané v roku 2008, je k dispozícii v rôznych koncentráciách, ktoré určujú štýl, zmysel a možnosť voľby u žien. Pepe Rose a sambac jazmín sú dobre zmiešané s hruškou a pomarančovou kôrou poskytnúť zvodnú zbraň pre ženy športových túto vôňu.

10. Armani Code Luna:

Sa začala v roku 2006, táto vôňa sa týka tajomstvo, zvádzanie a romantiky. Ženy i ako symbol tejto vône, - za mesiac, je spojená s magnetizmom a zmyselnosti.

Dúfam, že teraz môžu vybrať svoje z nášho zoznamu Armani parfumy.

load...