Starostlivosť o kožu

Najlepšie Annick Goutal Parfémy - náš top 6

Najlepšie Annick Goutal Parfémy - náš top 6

Všetci sme obdarení čuchu. Pre mnohých z nás, vône alebo parfumy používame je niečo, čo dvíha emócie alebo náladu v ktorej sa nachádzame. Ste jediná svojho druhu, ktorý má nos putovanie za najlepšie a jedinečné vône? Tu je možnosť nahliadnuť do jedného z najslávnejších parfumov domov vo Francúzsku - Annick Goutal parfumy.

Pokiaľ ide o umenie výroby parfumov, žiadna krajina nemôže poraziť vôňu a bohatosť parfumov vytvorených Francúzi. Niektoré z najpopulárnejších značiek je Estee Lauder, Christian Dior, Chanel, Annick Goutal, Guerlain, Nina Ricci Lancôme a mnoho ďalších.

Ako sú parfémy vyrobené?

Jeden z najväčších priemyselných odvetví parfumov nachádza vo francúzskom meste Grasse s názvom, má asi viac ako 60 značiek tovární a zamestnáva takmer 3500 ľudí. Aj keď dnes robia ďalšie syntetické vonné látky, tie prírodné stále zostáva najobľúbenejším medzi ľuďmi.

load...

Umenie výroby parfumov je extrahovania vône a olejov z rôznych kvetov, korenia, listov a plodov. Historické metódy extrakcie vône z kvetov sú buď maceráciou (namáčanie kvety do kvapaliny, ktorá sa bude absorbovať ich vonné látky) alebo destiláciou. Výsledné koncentráty sú známe ako "esenciálne oleje" a je od nich, že parfumy sú zmiešané. Tieto parfémy sú nakoniec predával v malých fľaštičkách, ktoré sú určené odlišne pre každú vôňu.

Najlepšie Annick Goutal Parfumy

Tu sú niektoré z top favorita Annick Goutal parfumy:

1. Annick Goutal Rose Absolue:

Kúpiť Annick Goutal Rose Absolue Pre ₹ 21,856.77 @ www.amazon.in/annick-goutal-rose-absolue

Tento vonia čo najbližšie skutočné ruže ako je to možné. Je to vôňa zo šiestich druhov ruží - May ruže, turecká ruža, bulharská ruža, Damask Rose, egyptský Rose a Moroccan Rose. Romantická a zmyselná zároveň, nosiť tento parfum robí vám pocit, že ste v záhrade plnej týchto krásnych kvetov.

load...

2. Annick Goutal Passion:

Kúpiť Annick Goutal Passion Pre ₹ 11,957.00 @ www.amazon.in/annick-goutal-passion

Skoro pocit, že ste sa v južnom Francúzsku, keď budete nosiť Annick Goutal Passion parfum. Jej jemné tóny tuberózy a jazmínu v kombinácii s mäkkým, napriek tomu pikantné ylang-ylang olova do teplého základu dubového machu a pačuli. Nenútene zmyselná, tento parfum je skvelá voľba pre večer von, alebo dátum.

3. Annick Goutal Eau D'Hadrien:

Kúpiť Annick Goutal Eau D'Hadrien Pre ₹ 5,123.00 @ www.amazon.in/annick-goutal-eau-d'hadrien

Vytvorené v roku 1981, toto je pekný jar parfum. Annick Goutal parfumy eau d Hadrien myslíš o krásny deň, kedy je tu mierne citrónovou vôňou vo vzduchu. Grapefruit, sicílsky citrón, mandarínka a ylang-ylang, aby pre božsky sviežou vôňou.

4. Annick Goutal Ambre Fetiche:

Kúpiť Annick Goutal Ambre Fetiche Pre ₹ 7,523.67 @ www.amazon.in/annick-goutal-ambre-fetiche

Súčasťou radu Les Orientaistes ktorá sa inšpiruje tajomstvo orientu, Ambre Fetiche je ako teplá deka na chladné zimné deň. Tam je niečo veľmi upokojujúce o zmes kadidla, jantáru, vanilky, ruskej kože, labdanum a dúhovky absolútna.

5. Annick Goutal Nuit Etoilee:

Kúpiť Annick Goutal Nuit Etoilee Pre ₹ 14,978.93 @ www.amazon.in/annick-goutal-nuit-etoilee

Prekladať k "Starry Night", Nuit Etoilee prináša na mysli mesačné noci s hviezdami záblesk v plnej kráse. Mätový orange note vedie k srdcu borovice a jedle živice. Základom Angelica semená zanecháva dlhotrvajúcu vôňu. Sa začala v roku 2017, jedná sa o pomerne nový parfum a nos za ním je Isabel Doyen.

6. Annick Goutal Songes:

Kúpiť Annick Goutal Songes Pre ₹ 11,259.00 @ www.amazon.in/annick-goutal-songes

To je Camille Goutal výtvor, inšpirovaný tropické maurícijské záhrady, kde bol hustý vôňou plumérie vzduch. Songes je určite kráska. Kombináciu kríky kvet, jazmín, ylang-ylang, spolu s korenenými tónmi škorice, rasce a čierne korenie, aby Songes skvelou voľbou pre zvláštne večer.

Jedná sa o niekoľko vôní, ktoré som si istý, že by svoj deň krajší. Pre tých s fetišom na vlastný najlepší vône na trhu k dispozícii, snaž Annick Goutal parfumy. Scintilačného a pozornosť-hľadať vôňa určite sa budete cítiť na vrchole sveta.

Nezabudnite nechať nám svoje cenné pripomienky.

load...