Starostlivosť o kožu

Najlepší blotovací papier pre mastnú pleť - naša špička 8

Najlepší blotovací papier pre mastnú pleť - naša špička 8

Máte mastnú pleť, ale nemal čas, aby pravidelne umyť tvár? Je možné, že budete musieť ponáhľať na okamžité stretnutie a chcú vyzerať svieži? Ak máte mastnú pleť, savý papier, sú nutnosťou v márnosť tašky. Savý papier, sú tenké, absorpčné, vreckových listy, ktoré sa ľahko zmestí do tašky a sú kompaktné nosiť. Tieto listy pomáhajú odstrániť prebytočný povrchový olej z kože a ušetrí od museli ponáhľať do umyvárne často. To udržuje pokožku v suchu a poskytuje vzhľad matný po dobu niekoľkých hodín. Ak ste novým blotting listov a neboli použité jeden skôr alebo ak máte v úmysle prejsť značiek, môžete si vziať Vyberte si z nižšie uvedeného zoznamu najlepších savý papier pre mastnú pleť, aby vyhovoval vašim potrebám.

Top Značky savý papier pre mastnú pleť:

1. Boscia Moderne Matný:

Táto značka je dodávaný v dvoch rôznych varieties- Jedným z nich je čerstvé Blotting bielizeň a druhý je zelený čaj blotování bielizeň. Tieto písacie savé bielizeň sú šetrné k pokožke a účinne odstrániť prebytočný olej z povrchu bez poškodenia make-up. To môže byť dobrá správa pre tých, ktorí sa obávajú o ich make up bol vymazaný z ich tváre pri používaní blotting listov. To je najlepšie blotting paper pre mastnú pleť.

load...

2. Neutrogena Shine-Control Blotting Sheets:

Tieto dosky sú modrej farby a neotáčajte tma, keď sa koža tváre olej dostane na ne. Sú účinné blotting listy pre mastnú pleť, ktorá sa rýchlo absorbujú olej na kožu, takže ju v suchu a vyvodzovať vzhľad matný.

3. Čisté a číry olej pohlcujúce Sheets:

Tieto listy sú často inzerované v reklamách v televízii. Chceš svieži lesk bez tváre? Tieto dosky sú tou najlepšou voľbou pre vás, pretože fungujú ako olej magnety. Textúra je plastickejší-y, ktorý umožňuje mäkšie vymazať na tvár a jednoduchšie pre olej, aby sa absorbuje na list.

load...

4. ELF Shine Eraser Oil savý Sheets:

Ide o cenovo napriek tomu kvalitný výrobok. Tieto úspešne odstrániť olej z kože, bez toho aby došlo k vysušeniu. Tieto savý papier, sú tenké, ale majú vysokú pevnosť v ťahu.

5. Control Blotting Paper Shiseido Pureness Oil:

Ide o vysoko cenený produkt, ale je to stojí za to cenu. Tieto savý papier pre mastnú pleť sú mäkké a povlakom hydroxyapatitu, ktorý je výkonný olej absorbujúce činidlo. Majú tiež slabú vrstvu priesvitného prášku, ktorý poskytuje matný povrch po blotting.

6. Sephora Collection savý papier:

Sephora Collection ponúka päť rôznych typov v rôznych oblastiach starostlivosti o pleť. Rôzne typy sú upokojujúce Natural tea tree, ľadová íl, prírodný vitamín C a E, prírodné levandule, kyselina salicylová a zmatňujúci. Prichádzajú v peknom, zvláštne vôňou a robiť skvelú prácu pri absorpcii oleja.

7. NYX Blemish and Control Blotting Paper Oil:

Tieto savý papier vojdú do rôznych typov, ako je tea tree, vady kontrolu a zeleného čaju savý papier. Tieto blotting listy minimalizujú póry a absorbuje olej z kože, udržať ho čistý a jasný.

8. Tatcha Japonský pijavý papier:

Tieto olejové savý papier obsahujú zlaté vločky, ktoré sa hovorí, že bolo skvelé pre pokožku. Táto sada je dodávaný v balení po 30 pravidelných listov a 40 večer blotting listov. Oni odstrániť prebytočný maz z pokožky bez narušenia make-up aplikovaný na tvári.

Všetky tieto savý papier prichádzajú v rôznych typoch tak, aby vyhovovali potrebám vašej pleti a vojde do vrecka v rovnakom čase. K dispozícii sú ako lacné a drahé tie údaje, ktoré sú vysoko efektívne pri servírovaní svoj účel. Tieto savý papier, sú naozaj záchranca života, a už nikdy nebudete musieť starať o svoje mastnú pleť. Rozlúčte sa s mastnú pleť s týmito úžasnými pijavý papier!

load...