Starostlivosť o kožu

Najkrajšie africké ženy - top 20

Najkrajšie africké ženy - top 20

Mramorové-like kože a tučným funkcií, ženy z Afriky mali vždy jedinečné čaro. Väčšina z týchto žien majú silné, schopné subjekty a funkcií, ako by to bol dar od bohyne lovu Artemis sama. Existuje veľa žien, z afrického kontinentu, ktorá nanovo definovala pojem, krásny '. Takže, bez ďalších okolkov, Predstavujem vám zoznam niektorých z najkrajších afrických žien.

Najkrajšie africké ženy

Nasledujúce 20 sú roztomilé a najkrajšie africké ženy.

20. Isha Sesame

Dátum narodenia: 06.01.1976 Miesto narodenia: Bordeaux, Francúzsko Výška: 5'3 "Zamestnanie: Broadcast novinár

Jedná sa o veľmi populárny dáma je voľba každého z televízneho kotvy v Sierra Leone západnej Afriky. Pracuje pre CNN a hostí CNN spravodajské centrum a príbehu. Isha je celkový balík pôvabné krásy, skvelé komunikačné schopnosti, osobnosť a mozgu.

load...

19. Miriam Chemmoss

Dátum narodenia: 1977 Miesto narodenia: Kenya Profesia: Singer a umelec

Miriam je z Kene. Táto nádherná slečna je spevák, tanečník, model a na plný úväzok herečka rovnako. Angažuje sa Hollywood taky. Miriam sa vyzná, že ona vyvinula svoje schopnosti výkonu ako člen, The Mavalletes Revue '. Neskôr sa pripojil k legendárnej Soukous Stars pásmo ako jediný speváčka v kapele.

18. Honorine Uwer

Rok narodenia: 1987 Miesto narodenia: Rwanda výška: 5'10 "Zamestnanie: Model

Táto úžasná dáma z Rwandy emigroval do Kanady počas neskorých 90. Rokov. Ona zdobia pristávaciu dráhu pre Richard Chai, surovec, Vivienne Westwood, Issey Miyake, Emanuel Ungaro, Baby Phat, a Antonio Marras. Ona tiež sa podieľal na Roca Wear jar 2005 kampaň spolu s populárnymi menami ako Naomi Campbell a Karolina Kurkova.

load...

17. Nonhle Thema

Dátum narodenia: 15.října 1981 Miesto narodenia: South Africa Profesia: Televízne moderátorka

Táto známa kráska je známy ako, krásy s mozgy '. Myslím, že je vo svojich génoch, zatiaľ čo jej matka Cynthia bola kráľovná krásy, zarábať si titul Miss Afrika Južná v roku 1972.

16. Thandie Newton

Dátum narodenia 06.11.1972 miesto narodenia Londýn, Veľká Británia výška 5 '3 "Hmotnosť: 50 kg Profesia: Herečka

Thandie je dobre známa pre jej filmové úlohy v Milovaný a Crash. Pôsobila po boku Toma Cruisa v Mission Impossible 2 a Will Smith v snahe o šťastí, resp. Ona je dokonalým príkladom toho výrazu, starnutie ako dobré víno ', ako sa zdá byť čím ďalej elegantný ako dni plynú.

[Čítajte: africké make-up a krása tajomstvo]

15. Lorraine Van Wyk

Dátum narodenia: 24.Septembra 1981 Miesto narodenia: Belville, Južná Afrika Výška: 5'9 "Hmotnosť: 58 kg Profesia: Model a sociálne médiá osobnosť

Lorraine presťahoval do Londýna, kde začal svoju kariéru ako model tým, že objaví v reklamách a reklám. V roku 2002, ona sa objavila na obálke Maxim (Holandsko) Magazine. Získala Otto Model of the Year Award v rokoch 2003 a 2004.

14. Nyasha Matonhodze

Dátum narodenia: 31. Júla 1995 Miesto narodenia: Harare, Zimbabwe Výška: 5'11 Profesia: Model

Nyasha žil jednoduchý život s babičkou v Harare, ale sa sťahoval do Londýna žije s matkou vo veku 8. Nyasha bol vždy vysoký a štíhly, takže ona by počuť veľa ľudí jej povedať, že ona by mala modelovať. Keď jej bolo 14, išla skúsiť ruku na modelovanie a dostal najatých na Elite.

13. Genevieve Nnaji

Dátum narodenia: 03.05.1979 Miesto narodenia: Mbaise, Nigeria Výška 5'5 "Zamestnanie: Herečka, modelka a speváčka

Narodil sa v Nigérii a vyrástol v Lagose, Genevieve sa hovorí, že je jedným z najlepšie platených herečiek v Nollywood. Získala rad ocenení, vrátane najlepší ženský herecký výkon v africkom filmových Oscarov.

12. Nadia Buari

Dátum narodenia: 21. Novembra 1982 Miesto narodenia: Sekondi-Takoradi, Ghana Profesia: Herečka

Nadia Buari je herečka z Ghany. Študovala performing arts a absolvoval s titulom BFA z University of Ghana. Vzhľadom k tomu, jej otec bol hudobník a producent, sa odjakživa zaujíma o performing arts. Správala sa v mnohých pozoruhodných Nollywood filmov a vyhral Pan African herečku na výročnej Entertainment Awards v New Yorku.

11. Leila Lopes

Dátum narodenia: 26. Februára 1986 Miesto narodenia: Benguela, Angola Výška: 5'11 Váha: 56 kg Profesia: Model a herečka

Krásu, mozog, a milosť Leila ju získal titul Miss Universe v roku 2016. Prior k víťazstvu tejto udalosti, tiež získala tituly slečny Angola UK 2015 a Miss Angola 2015. Podieľa sa aktívne na zvyšovanie povedomia o HIV / AIDS ,

10. Kandyse McClure

Dátum narodenia: 22.března 1980 Miesto narodenia: Durban, Južná Afrika Výška: 5'0 "Hmotnosť: 50 kg Profesia: Herečka

Kandyse je kanadská herečka, ktorá je populárna pre jej úlohu ako Anastasia Duall v Battlestar Galactica. V roku 2017, ona bola pozbierané pre originálne sériu Netflix, Hemlock Grove. Pracuje s NGO nazvanú Starostlivosť o riešenie problému chudoby v krajinách tretieho sveta.

9. Ella Thomas

Rok narodenia: 1981 Miesto narodenia: Asmara, Eritrea výška: 5'10 "Hmotnosť: 59 Povolanie herečka, model, a producent

Elly rodina presťahovala do Nemecka, keď ona bola veľmi mladá. Pri štúdiu na škole v Kindsbach, Nemecku, sa začal zaujímať o herectvo a začal zúčastňovať školských hrách. Ona robila jej hollywoodsky filmový debut po boku Brucea Willisa vo Náhradníci.

8. Megalyn Echikunwoke

Dátum narodenia: 28 mája 1983 Miesto narodenia: Spokane, Washington, USA výška: 5'7 "Hmotnosť: 59 kg Profesia: Herečka

Hoci Megalyn sa narodil v Spojených štátoch, ona je z africkom pôvodu, zatiaľ čo jej otec bol nigérijský. Ona je vnučka nigérijskej kmeňového vodcu IGNOU, čo činí jej africkej hodnosť. Ona je najlepšie známa pre jej úlohu Tara Cena v CSI: Miami.

7. Michelle Van Der Water

Miesto narodenia Cape Town, Južná Afrika Výška 5'6 "Zamestnanie: Herečka

Jej rodina presídlila do Austrálie ihneď potom, čo sa narodil. Ona tam vyrastal a absolvoval s Bachelor výtvarných umení v Grafický dizajn a nové médiá. Ona potom začala začať modelovanie a brať herectvo. Presťahovala sa do Los Angeles, aby ďalej sledovať jej ciele v herectvo a objavil sa v NCIS: Los Angeles v roku 2009.

6. Ajumu Nasenyana

Dátum narodenia: 16. Augusta 1984 Miesto narodenia: Lodwar, Keňa výška: 5'10 Váha: 53 kg Profesia: Model

Ona najprv začala modelovanie v priebehu súťaže Miss Keňa cestovný ruch v roku 2003 a bola Miss Nairobi. Prostredníctvom tejto súťaže, ona bola objavená Surazuri Modeling Agency.

5. Liya Kebedeová

Dátum narodenia: 01.03.1978 Miesto narodenia: Addis Abeba, Ethiopia Výška: 5'8 "Hmotnosť: 57 kg Profesia: Model

Jej kariéra vzlietla na Lycée Guebre-Mariam, kde sa chodiť do školy, a filmový režisér ju všimol. Ji predstavil francúzsky modelovanie agent. Liya presunutý z Etiópie do Francúzska a potom do New Yorku ako jej kariéra postupovala. Teraz modely značiek ako Gap, Yves Saint Laurent, a Victoria Secret.

4. Ázie Tesfai

Dátum narodenia: 20.prosince Miesto narodenia: Los Angeles, Kalifornia Profesia: Herečka

Hoci Ázie sa narodil a vyrastal v Los Angeles, ona je prvá generácia prisťahovalcov. Jej rodičia sú z Etiópie a Eritrei. Ona je známa pre jej charakter Nadine Hanson vo výrobe CW, Jane panny.

3. Freema Agyeman

Dátum narodenia: 20.marca 1979 Miesto narodenia Londýn, Anglicko Výška: 5'2 "Hmotnosť: 54 kg Profesia: Herečka, modelka a speváčka

Narodený iránskej matky a otca Ghany, Freema sa narodil a vyrástol v Londýne. Freema je najlepšie známy pre jej úlohu ako Martha Jones v populárnej BBC sci-fi seriálu Doctor Who.

2. Fatima Siad

Dátum narodenia: 17.prosince 1986 Miesto narodenia: Mogadišo, Somálsko Výška: 5'8 "Hmotnosť: 50 kg Profesia: Model

Fatima matka je z Somali, a jej otec je etiópsky. Po tragickej smrti jej sestier vo vojne, jej matka a Fatima utiekol do Spojených štátov. Ona je v súčasnej dobe podpísal s IMG modelmi v New Yorku, Paríži, Miláne a ďalších mestách.

1. Lupita N'yongo

Dátum narodenia: 01.03.1983 Miesto narodenia: Mexico City, Mexiko výška: 5'5 "Hmotnosť: 51 kg Profesia: Herečka, filmový režisér, model, videoklip režisér

Hoci Lupita sa narodil v Mexiku, ona bola zvýšená v Keni. Potom sa presťahovala do Spojených štátov študovať na vysokej škole. Než sa stal hercom, Lupita bola asistentka produkcie. Ona robila jej film debutovať s East River v roku 2008.

S Hollywood vždy byť v centre pozornosti, niektoré z týchto žien v Nollywood nemôžu nabažiť zaslúženého uznania. Tvrdo pracoval a bojoval veľa bitiek, aby sa dostal tam, kde sú dnes. Takže teraz, keď sme vás informoval o týchto krásnych žien v Afrike, sa pokúsila hľadať svoju prácu a ukázať im nejakú lásku a uznanie.

load...