Starostlivosť o kožu

Monsoon Foot care tips!

Monsoon Foot care tips!

Chodidlá niesť nás po celú dobu nášho života a my ho zanedbávať najviac. Často sa hovorí, že jeden pohľad na niečí nohy môže povedať, či táto osoba udržuje sám / sama hygienické alebo nie. Najmä počas monzúnu naše nohy vyžaduje mimoriadnu pozornosť vzhľadom na vlhkosti a vlhkosti vo vzduchu plus, dostať nohy mokré v daždi môže spôsobiť bakteriálne a hubové infekcie, ako je kruhové červa, svrbenie a začervenanie a nehovoriac o páchnuce nohy môže stať. Je najvyšší čas, aby sme vrhol pohľad na naše celú dobu vynechávané nôh pomocou nasledujúcich niekoľko tipov monzúnové nohy starostlivosti.

Tipy Monsoon Feet Care:

Udržiavať nohy Clean:

Je dôležité, že na jednej strane mať zdravé nohy, aby ich nohy čisté a huba zadarmo. Ako to urobiť? No potom, čo vaše nohy mokré v monzúnové dažde, alebo potom, čo sa vrátil domov z práce, stačí ponoriť nohy do nejakého vlažnej vody s 1 šálka savlon alebo Dettol. Ponorte nohy po dobu 10 minút a potom umyl nohy veľmi dobre s antibakteriálne mydlo ako záchranný kruh alebo Dettol. Nakoniec osušte uterákom. Je dôležité spomenúť sa v tejto súvislosti, že nechty na nohách, musí byť udržiavané v čistote short počas monzúnu, pretože plesňové infekcie môže byť spôsobený prachom a nečistotami akumuláciu pod nechty.

Mastencový prášok:

Po vysušení nohy s uterákom, naneste púder a aby sa vaše nohy zdarma vo vzduchu na nejakú dobu, a odpočíva ju na pohovku alebo nástroje. Alebo len jednoducho sedieť na posteli pod stropného ventilátora. Potom nosiť ponožky, ak sa chystáte von. Ak máte problém páchnuce nohy, potom použiť púder spolu s práškovým gáfru na nohy a potom nosiť ponožky alebo topánky.

load...

Zvoliť správnu obuv:

Snažte sa nosiť vysoké podpätky alebo plátno počas monzúnu alebo topánky, ktoré sú uzavreté. Namiesto toho nosí papuče a žabky, ktoré sú v súčasnej dobe k dispozícii v módnej rôznych vzorov a farieb, som si istý, že môžu pridať nový štýl vyhlásenie do svojej zbierky obuvi. Dokonca aj keď voda vstupuje do svojej obuvi sa ľahko odparuje a dostane sa von cez otvory, čo by znamenalo, vaše topánky nemohol zašpiniť alebo bahnitej alebo dokonca ísť zle s monzúnu. Prevencia je lepšia ako liečba; príslovie znamená dobré aj náš šatník obuvi nie je?

Umyte si obuv:

Prednostne po príchode domov umyť monzúnové dažde namočené sandále a papuče antibakteriálne vody. Postupujte podľa ich udržiavanie pri vzdušnom mieste, aby sa úplne vyschol.

Olúpať:

Exfoliačný nohy pravidelne, zatiaľ čo vo vani je jedným z najlepších tipov monzúnové nohy starostlivosti. Môžete to urobiť tým, že namáča nôh vo čistou vodou alebo vlažnou vodou. Ak máte dostatok času a miešajte až noha namočiť (Avon ponúka veľkú škálu nohy práce, ako je chôdza vsiaknuť, kroviny a hydratačné). Ak nemáte nohy máčať, potom namiešať normálny šampón natoľko, aby sa pena. Potom sa ponorte vaše nohy po dobu 5 - 10 minút v závislosti na kvalite vašich nôh, či už trpí trhlín alebo sucha.

load...

Potom drhnúť sa s prácou s materiálom alebo nohou drhnúť najmä vyrobené na nohy. Môžete tiež použiť pemzy za to.

Hydratujú:

Po vysušení nôh s uterákom, môžete použiť svoj obľúbený krém na popraskané oblastiach (ak sa chystáte von pre prácu v dopoludňajších hodinách, potom po 10 minútach ľahkým hydratačný naneste púder, ak je treba, a nadviazať s ponožky alebo len osušte nohy a ísť do práce.). To možno vykonať v noci tiež alebo navyše sledovať po celodennej tvrdej práci. Potom môžete nadviazať s nejakým sladkým mandľovým olejom a olivovým olejom masáž na k nohám alebo ťažkej hydratačné (vyhnúť sa používaniu hydratačný medzi prstami, keď budete nosiť ponožky po masáži).

Pedikúra:

Nezabudnite ísť na pravidelnú pedikúru alebo nasledovať pedikúru doma len Potrebné veci sú nohy máčať alebo šampón vo vlažnej vode, niektoré citrónovou šťavou a pemzou alebo nohy drhnúť. Netlačte kožičku, vyčistiť priestor pod nechty dobre, súbor, buff a lesk, podľa toho. Nakoniec platí glycerín a vmasírujte dobre. Ak pôjdete do salónu uistite, že zariadenia sú čisté a sterilizované, takže nemusíte dostať vaše nohy kontaminované s hubovou infekciou.

Noha Mask:

Ak je vaša pokožka môže dostať všetku pozornosť, prečo nie vaše nohy? Teraz sa snaží túto masku pre vaše nohy rovnako. Mix 4 lyžice Fullerová zeminy alebo Multan Mitte a spolu s ňou sa pridajú 2 kvapky levanduľového alebo jazmínovej silice a pol lyžičky kurkumy a sušia sa rozdrví Neem listy o 1tbsp (sp. Pre monzún od Neem a kurkuma obsahujú antibakteriálne vlastnosti) a zmiešajte s teplou vodou a aby pastu. Naneste na čistú suchú nohách po dobu 20 minút až 30 minút. Zmyť osušte. Masáž s olivovým olejom. Získajte úžasné nohy vždy túžili po.

Tak dlho, ako si udržať vaše nohy v suchu, sa môžete tešiť na monzún rovnako ako akýkoľvek sezóny. Jediná vec je, aby všetky tieto body monzún starostlivosť o nohy na pamäti, postarať sa o vaše nohy.

Tak sa nimi riadiť a zostali ďaleko od infekcie!

load...