Starostlivosť o kožu

Monica Belluci je make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Monica Belluci je make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Vrchný čelo Dior kozmetické výrobky, talianska supermodelka obrátil herec, Monica Bellucci je stále bezpochyby jedným z najhorúcejších speváčok Hollywoodu. Dokonca aj vo veku 47, jej postoj a odvolanie sú príčinou závisti pre mnohé ženy po celom svete. Zdá sa, že je rastúci krajšia s vekom. Je to zvláštny pocit, ako sa herec upravovaná jej osobnosť tak starostlivo v priebehu rokov, aby sa stala módnou ikonou v očiach všetkých. Jej neporovnateľný krásu a evergreen odvolanie samozrejme pramení z jej talianskeho pôvodu. Avšak, ona má dať nemenej úsilie vyživuje jej eleganciu do tej miery, že by mohol. Monica Bellucci krása bolo uzavreté veľmi málo až do dátumu!

Monica Bellucci tajomstvo krásy:

1. Prírodné krásy:

Monica Bellucci nie je jeden z týchto plastových krásy. Jej krása je prirodzená. To je hlavný tajomstvo, prečo sa zdá byť rovnako atraktívne vo všetkých attires. Vyzerá tajomný aj bez mágie Photoshop. Tí, ktorí si uvedomujú, aké prírodné krásy je vedieť, že to nie je make-up, ktorý robí jej to pristane.

Starostlivosť o 2. Vlasy:

Monica Bellucci preferuje šampónovanie vlasy dvakrát týždenne, ale nie viac než to. Kým šampónovanie sa obvykle riedi šampón s vodou, aby sa znížilo alkalické účinok bývalý. Okrem toho, že sa vyhne fénovania vlasy, aby to prirodzené a nádherné.

load...

3. Zachovanie bezchybnú pleť:

Bellucci je presvedčený, že krásna pleť je nanajvýš dôležité pre pohľad krásne po celý rok. Aby toto bolo zaistené, že začne svoj deň tým, že veľkorysý sprchovací kút v dopoludňajších hodinách. Ona je v láske s osviežujúci tvár osviežovače, ktoré udržujú ju sviežu a žiariace po celý deň.

4. Menej make-up:

Monica Bellucci nie je make-up človek. Neznáša hlasné make-up. Vo väčšine akcií, mali by ste ju nájsť s minimálnym make-up. Zameriava sa pracuje na jej veľké a expresívne talianskych očí, ktoré sú jej základné atraktívne črty.

Make-up tajomstvo Monica Bellucci:

1. Jemný make-up:

Spiatočníkov fanúšik Marilyn Monroe, Monica Bellucci je veľmi inšpirovaná ženskosti a jemnosťou legendárny diva. Po stopách jej inšpirácie, keď sa domnieva, že žiadny make-up by mal byť dostatočne hlasný skryť prirodzenú krásu človeka. Malo by byť skôr doplnkom a zároveň pomáha zvýšiť odvolanie faktor. Úplne prirodzene, Bellucci sidetracks hlasné make-up, ak pre zvláštne úlohy alebo charakteru.

load...

2. Foundation, základ make-up:

Bellucci ide o prírodné odtiene, pokiaľ ide o výber základu. Záleží na príležitosti a jej pleť, zatiaľ čo ona má tendenciu opáliť tak ľahko. Všeobecne platí, že dáva prednosť použitie rôznych základov pre letné i zimné.

Make-up 3. Očí:

Pre každodenné účely, rada používať prírodné odtiene pre oči. Jej obľúbené farby sú hnedé alebo svetlo šedá.

4. Lesk na pery Dior:

Dior sa stane byť Bellucci je obľúbená značka. Ret-lesk Dior je jej celý čas voľba. Pre večer, zvyčajne prejde okolo červenej väčšinou.

Monica Bellucci Fitness tipy:

1. Kúpanie:

Ako ona nie je prísnu diétu človek má dať trochu viac úsilia na vypracovanie na jej telesnej hmotnosti. Plávanie je jej obľúbená cvičenia, a ona pláva po dobu asi 45 minút, 4 dni v týždni.

2. Jóga:

Bellucci tiež cvičí jogu každý deň. Verí, že joga ponúka plnosť na tele a mysli.

Monica Bellucci Diet Secrets:

1. Časť kontrolný diéta:

Obhájiť svoj štíhly tvar, väčšina európskych krásy ísť riadiaca časť stravy. Bellucci nie je výnimkou. Strava Štýl dovolí jej jesť čokoľvek sa jej páči, ale s mierou.

2. Voda:

Piť veľa vody, je ďalšia dobrá vec, ktorá nasleduje Bellucci ako jej pravidelné strave donútenia.

Páčilo sa vám tento post? Napíšte nám svoj názor nižšie.

load...