Starostlivosť o kožu

Mila Kunis make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Mila Kunis make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Jedným z najobľúbenejších herečiek a hlasových umelcov, Mila Kunis je právom považovaný za "sexy žena nažive vďaka svojmu bezkonkurenčné štýl vyhlásenie. Jej prirodzená krása a super-tónovaný telo je príčinou závisti mnohých ženou. Kunis má výrazné oči a nahé pery opustilo mnoho mužov s bezsenné noci. Niet divu, že ženy stále hľadať tajomstvo jej exotické krásy. Herečka, ktorá začala svoju kariéru v roku 1999, má upravený jej persona v priebehu rokov. V jej raných 30. Rokov, ona je diva, ktorého by akýkoľvek chlap sen dáta.

Mila Kunis tajomstvo krásy:

  • Natural No-make-up vyzerá: Čo nemá rád najviac Kunis je jej prírodné bez make-up vyzerá. Neverí v takzvaných, vzhľad '. Verí, že vzhľad je krátkodobá, zatiaľ čo postoj je večný. Preto nájdete diva vystatuje bezstarostnú vzhľad vo väčšine prípadov.
[Čítajte: Emma Watson tajomstvo krásy]
  • Experiment na telesnej hmotnosti: Nezvyčajné však prirodzene nádherný Mila Kunis sa snažil často pokusy o jej telesnej hmotnosti. Zatiaľ čo ona sa rozhodla pre hladné diéte počas natáčania, čierna labuť ', nabudúce si vytvorila spor tým, že získa okolo 25 libier. Avšak ukrajinská kráska preferuje tvar plnšie na veľkosť nula.
  • Nahé pery: Keď zavrieš oči, čo by vaša prvá myšlienka o Kunis tvári byť? Je samozrejme jej nadýchané pery, ktorú oftens listy bez farby na pery. Jej nahé pery vytvorila ochrannú známku vo svete módy.
[Čítajte: tajomstvo krásy]

Makeup Secrets Mila Kunis:

  • Dymové oči: Mila Kunis verí v menej, pokiaľ ide o make-up. Napriek tomu jej, žiadny make-up 'vzhľad je často doplnený ľahkým nádychom lesk na pery a riasenku. Jej dymové oči vytvoriť neodolateľnú príťažlivosť pre všetkých. Diva jasne pripúšťa, že rozmazaný a dymové oči sú najlepšie vlastnosti. Pre oči, väčšina časov ona preferuje vyzdvihnutie tmavo šedú farbu. Ona používa Kohl ceruzka na zoraďovať oči, a končí na make-up očné aplikácií veľkorysé vrstvy maskary a curling riasami.
[Čítajte: Kim Kardashian tajomstvo krásy]
  • Prirodzené farebné lesk na pery: Pre perách, Kunis preferuje používanie Christian Dior balzam na pery. Ona tiež odstraňuje všetky produkty z na pery pred spaním. Pre udržanie mäkké vzhľad, Kunis preferuje použitie lesk na pery, ktorý dobre hydratuje pery. Okrem počas natáčania, Kunis vyhýba používanie hlasných farby na pery.
  • Odstránením make-up pred spaním lôžko: To je jedna vec, ktorá nikdy nezabudne pred spaním každú noc. Vždy je to miesto, aby sa odstránili jej make-up, bez ohľadu na to, ako je unavená je.
  • Slabosť pre parfumy: Mila Kunis je skalným fanúšikom dobrých pachov. Dáva prednosť vôňa gardénie Kai roll-on parfumového oleja alebo tuberózy. Jej obľúbená značka je Frederic Malle Editions de parfumovej Carnel Flower.
[Prečítajte: Make Up]

Mila Kunis Fitness Secrets

  • Dôsledné cvičenie: Mila Kunis veria vo vypracovaní šesť dní v týždni. Začne svoj deň tým, že vykonáva asi hodinu. Pre udržanie jej super tvarované telo, dáva prednosť pravidelne meniť svoj cvičebný režim. Kunis zdôrazňuje, že na silový tréning a kardio cvičenia pre rýchlejšie výstup.
  • Jóga: Jóga je ďalší fitness tajomstvo Mila Kunis. Chcela meditáciu cvičiť kedykoľvek ona môže.

Mila Kunis 'Diet Secrets

  • Tvrdým zástancom zdravej výživy, Kunis hovorí, že preferuje nasledujúce vyváženú stravu. Väčšinou sa lepia pomocou vegetariánskych jedál, aj keď niekedy sa ponára na chudé mäso alebo ryby na grile. Ona tiež dbá vypiť 10 pohárov vody denne, pretože ona verí, že voda je vynikajúci detoxifier.
[Čítajte: Anne Hathaway tajomstvo krásy]

load...