Starostlivosť o kožu

Manisha Koirala tajomstvá krásy

Manisha Koirala tajomstvá krásy

Po Nina Manual, Natalie Portman a Neha Dhupia tajomstvo krásy, som zase späť s Celebrity tajomstvo krásy a krásne herečke sa chystáme hovoriť o Manisha Koirala.

Indický zábavný priemysel priemysel je plný krásnych tvárí a jeden z nich je Manisha Koirala. Nepálsky-indická herečka, ktorá začala svoju kariéru Bollywood s televíznom seriáli Saudagar v roku 1991, je obdivovaný a uctievaný pre svoju krásu, eleganciu a veľmi lukratívnych funkcií po celom svete. Kráľovná krásy zdieľa jej tajomstvo s fanúšikmi počas rozhovoru. Prejdite nadol, pozrite sa na tipy !!! J

Tajomstvo Skin Manisha Koirala:

1. Manisha Koirala je jedným z tých žien, ktoré sa dostali na koži krištáľovo čistý, žiarivý a žiariace v dedičstva. "Myslím, že som zdedil svoju dokonalú štruktúru pokožky od mojich rodičov," povedal Manisha pri zdieľaní jej pleť tajomstvo.

load...

2. Pre bollywoodsky diva, starostlivosti o pleť je o správnom čistení a hydratáciu. Ona používa chladnej vody očistiť tvár nasleduje hydratačný ju s bohatou hydratačný, aby chránila.

3. Ona nepoužíva chemickej báze make-up odstraňovače, aby jej kozmetiku z kože. Ona radšej uchýli k prírodnej alternatívy, ako je detský olej, ktorý tiež vyživuje a hydratuje pokožku okrem jej odstránenie produktov.

Makeup Secrets Manisha Koirala:

1. Ako väčšina ženských celebrít, Manisha príliš miluje prirodzený verziu seba, nie umelé jeden s tonami make-up na seba. "Nosím menej make up; to mi dáva prirodzený vzhľad, "povedal AKEL Hum AKEL Tum hviezda.

load...

2. Ona tvrdila, že sa snaží, aby jej tvár make-up-zadarmo, rovnako ako vie. Ju nájde dosť nosiť trochu tvárenka pre denné; Avšak, pre Elegantnejší alebo nočné akcie sa vzťahuje aj nejaké riasenku a očné linky.

3. Vzhľadom na to, že zbožňuje prírodný vzhľad viac, 42 rokov starý veterán zostáva pri zachovaní prirodzených farieb a odtieňov, ak táto udalosť vyžaduje použitie tmavé, dramatickejší a odvážnejšie farby.

4. Pri použití make-up, hlavný dôraz Manisha to sa stane byť na očiach.

5. Vyzerá trochu nespokojní so vzhľadom svojho nosa priznala sa snaží hrať nos dole s make-up.

Manisha Koirala kadere tajomstvo:

1. Manisha má žiaduce, svieži, lesklý, dotýkanie mäkké hrivy. Udržiavať ich lesk a lesk ona oleja je obdeň a pár je pred oplachovanie.

2. Jej dôveryhodné značky pre starostlivosť o vlasy Pantene zahŕňajú či Michelle.

3. Ocenený herečka miluje nosiť vlasy super-short, pretože okrem toho, že ľahko ovládateľný krátke vlasy robí väčšinu z jej najlepších tvárových čŕt, takže vyzerala ešte viac nádherná.

Manisha Koirala Diet Secrets:

1. Tajomstvo Manisha je dobre tónovaný, štíhle telo je nízka sacharidov stravy. Berie zelené vegetariáni, šaláty a polievky v jej bežnej strave.

2. Jej raňajky sa skladá z iba čaju sprevádzaná niekoľkých svetelných hadov vo väčšine prípadov.

3. Ona nie je zanietený fanúšik jesť von a má rada domácu stravu najviac. Okrem toho, že riadi jasné vyprážané a nezdravé potraviny.

4. A posledná, ale určite nie najmenej, Manisha spotrebuje veľké množstvo vody a čerstvej šťavy; Avšak, ona hovorí, že to nie je pre udržanie zdravej a žiariaca pleť. "Ja piť veľa vody a ovocné šťavy, ale nie so zámerom udržať svoju pleť dobre," hovorí herečka.

Tieto informácie boli prevzaté z rôznych rozhovorov, ktoré Manisha dal médiám.

load...