Starostlivosť o kožu

Kristen Stewart je make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Kristen Stewart je make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Kristen Stewart je jedným z najznámejších a najlepšie plateným hollywoodskych herečiek. Narodila sa 9. Apríla 1990, a ona je len 23. Jej vzhľad môže byť opísaný ako fenomenálne. Ona má jedinečný a podráždený štýl. Niet divu, že vyzerá skvele, keď na sebe biele svadobné šaty, ktoré ako Bella Swan v, Twilight 'série. Ona je dokonalý príklad krásy s zabijáckych vzhľad. Avšak, budete prekvapení, vedieť, že tajomstvo za jej kráse a dokonalé postavy sú veľmi jednoduché a bežné.

Dovoľte mi najprv odhalí Kristen Stewart make-up a kozmetické tajomstvá tejto krásnej dámy.

Kristen Stewart Makeup Tipy a tipy krása

1. Make-up len v prípade potreby:

Kristen nosí make-up len vtedy, keď je to potrebné. Dáva prednosť, že bez make-upu, keď nefunguje. Kristen hovorí, že je to typ riasenky-and-no-založenia dievčatá. To pomáha udržať jej koži mladistvejší a menej postihnuté chemicky ošetrené kozmetiky.

load...

2. Použitie čiernou ceruzkou alebo Kohl:

Kristen miluje dať sama mýval oči pomocou čiernou ceruzkou alebo Kohl. To inklinuje zdôrazniť oči, čo činí jej tvár sa objaví ešte viac atraktívne a krásna.

3. Čistí a hydratujú:

Kristen má jasnú a bielu pleť, ale ona má mastný typ pleti. Z tohto dôvodu sa obvykle vyhýba sebe tmavý make-up. Verí, že v starostlivosti o kožu a robiť to krásne, prirodzene. Kristen sa domnieva, že pravidelné čistenie a zvlhčovanie kože je veľmi dôležitá. Tak, čistiace a hydratačné sú veľmi dôležitou súčasťou jej krásu režimu.

4. Red Lippy:

Kristen idea okamžitého lesku je červené pery. Áno, ona miluje nosiť červený rúž vo väčšine prípadov, a ona sa domnieva, že sa jedná o priamy spôsob, ako vyzerať očarujúce. Nars Semi Matte Lipstick v Heat Wave je jej obľúbený rúž. Nemá rada experimentovať s inými farbami aj keď niekedy sa hodí jeden odtieň svetlejší alebo tmavší červenej.

load...

Takže sa jednalo o Kristen kozmetické a toaletné tajomstvo. Teraz sa dozviete tajomstvo za jej fit a rozprávkové postavy.

Kristen Stewart Fitness & Diéta Tipy

1. Mexickej zdravej výživy:

Kristen je veľmi rád jesť mexické jedlo. Aj keď jedlo je väčšinou s nízkym obsahom tuku, to je to, čo zvyčajne preferuje k jedlu. Mexickej tortilla polievka a ďalšie mexickej gurmánske pokrmy sú zdravé jesť a nie je naozaj vplyv na vaše zdravie.

2. Jedzte ľahšie jedlo:

Ak budete jesť ľahšie jedlá, môžete si určite zostať fit a zdravý. To je to, čo Kristen veria. Keď ona je na diéte, ona nahradí svojho milovaného maslo a červené, šťavnaté mäso s nízkym obsahom tuku maslo a chudé mäso.

3. Vypracovanie aby mäkká tukové tkanivo v šachu:

Kristen rada diéty šťastne. To naozaj pomáha jej udržiavať dobré telo. Ale ak chcete udržať ten dobrý a perfektne tvarované telo, čo naozaj potrebujete k práci von. Rovnako ako Kristen, jej tréning sedenie príliš je veľmi unikátny. Dáva prednosť tráviť hodiny v posilňovni cvičiť a cvičenie energicky. Jazda na koni je jej obľúbený tréning. Má obrovskú rodinnú farmu v Kalifornii, takže jazda na koni je možnou alternatívou pre Kristen.

4. Sledujte svoje záujmy a zostať fit:

Kristen je skvelý tanečník a veľmi schopný plavec. Verí, že prirodzené záľuby, ako je plávanie a tanca veľmi pomôcť pri zvládaní jej postavu a hmotnosť. Je to druh práce, že by ste rada urobila, ak je to vaše hobby. Ak je v prípade potreby ďalšej pomoci, cvičí jogu.

Kristen fitness a diétne tajomstvo sú úplne do-moci, a preto sú jej krása a make-up tajomstvo. Ona je veľmi bezstarostný, a preto je jej režim. Je teda potrebné vytvoriť rutiny ako je tento, ak si prajete, aby sa tieto tajomstvá Kristen práce za vás.

load...