Starostlivosť o kožu

Krásne tajomstvá pokožky pre všetky typy pleti!

Krásne tajomstvá pokožky pre všetky typy pleti!

Krásnu pleť tajomstvo sú niektoré veci, ktoré sa dedia z generácie na generáciu. Sú iste vyskúšané, ale majú aj tú výhodu, že sú všetky prírodné. Tu sú niektoré účinné kozmetické tipy na 3 rôzne typy pleti spolu s niektorými odporúčaniami pleťová maska ​​a pravidelné kozmetické tipy pre starostlivosť o pleť!

A. Pre mastnú pleť:

1. Rezané plátky paradajok a trieť na koži, je to skvelé ako toner a tiež ako sťahujúci.

2. To isté môžete urobiť, znížiť olejnatosť a rozjasní žltkastú pleťou vytvorené v dôsledku olejnatosť trením plátky studeného jablko na lícach a na čele.

load...

3. Egg zbit s namočené a pozemné (alebo predvarená a pozemné), ovsa a použiť ho ako balíček na mastnú pleť, aby sa odstránil prebytok olejnatosť.

4. Surové mlieko môže byť použitý priamo ako čistiaci prostriedok s vatových tampónov o až mastnú pleť.

5. Môžete použiť zmes surového mlieka s čerstvo vylisované citrónovej šťavy zmiešanej do nej a použijú vaty očistiť tvár, ale ak použijete túto zmes, potom ho držať po dobu 5 - 10 minút pri teplote najmenej pred opláchnutie vodou znova keďže citrón pomáha znížiť prebytok olejnatosť. (Eeww môžem znížiť plátky citróna lepšie ako LOL)

load...

6. Piť čerstvé ovocné šťavy, najmä citrusových plodov a jabĺk šťavy alebo aj surové papája šťava ako pol šálky s odstupom dvoch dní sú dobré, a nehovoriac o 8 - 10 pohárov vody minimálne udržať pleť hydratovaná a toxín zadarmo ,

Umyť tvár Face Wash oleja odstránením alebo umývanie tváre alebo mydlom s tea tree olej a umyť aspoň 3x denne ako ráno pri kúpaní a pred spaním, alebo ráno, večer pred spaním.

8. Udržujte tkaniva s vami a čerstvým osvieženie, keď idete von, nenechajte nečistoty a špina sa hromadia na koži.

B. Pre suchú pleť:

1. Vy môžete použiť veľkú pleťová maska ​​vyrobená z kašou zrelé avokádo a zrelého banánu, ktorý robí divy pre suchú pleť.

2. Exfoliácia je dôležité pre všetky typy pokožky, ale dôležité najmä pre suché typy pleti, exfoliácia s miernym granulovaným exfoliácie krému alebo dokonca cukru granule (jemne granulované) je dobré pre exfoliácia.

3. Po exfoliácia, koža bude potrebovať vlhkosť a hydratáciu, pomocou hlbokého výživný krém alebo lotion alebo jednoducho jednoduché glycerín v zmesi s vodou.

4. V niektorých prípadoch je možné vykonať hlbokú výživnú ošetrenie na koži, pokiaľ to nie je citlivá na oleji a vyrážky, s jedným vit E kapsule oleja 2tbsp olivový olej a používať na tvár s tampónom, pred použitím tejto nezabudnite umyť tvár teplou vodou a tvár umývanie a osušte, potom použiť.

5. Môžete tiež použiť krém varené mlieko (Malai) na tvári masku a nechať to na dobu 10 minút, potom opláchnite čistou vodou, je to skvelé pre suchú pleť.

6. Nehovoriac o 8 - 10 pohárov vody a ovocie, ako zrelé papáje, zrelý banán a mango sú dobré pre vás.

C. Pre citlivú pokožku:

Vaša pokožka môže byť poškodený suché napriek tomu citlivú pokožku náchylní k vyrážky, alebo dokonca aj mastnú pleť, ale držiak s možnosťou akné breakout. Citlivá pokožka potrebuje zvláštnu starostlivosť a šetrné, ale udržiavaný rutina.

1. Buďte jemní na umývanie tváre, 2krát je dobré pre suchú pokožku nositeľa s citlivosťou, ale 3krát je lepšie pre tých olejové.

2. Exfoliácia by malo byť vykonané každý deň, ale 3 - 4 krát za týždeň 7 dní s medzerami.

3. Korálky exfoliácia musia byť reálne v pohode.

4. Masky Do ílové, ktoré sú nereaktívne podobné Multan Mitte a ružovej vody, ktorá u môže obmieňať a kombinovať so štipkou kurkumy a 1tbspn z besan alebo celej pšeničnej múky, tj Atta.

5.Mint masky sú tiež dobré, pasta čerstvou mätou môže vaša pokožka cítiť ako v nebi, a nie o ňom zmieniť jeho vôňa, nechá vás so žiadosťou o viac

6. Môžete tiež vykonať avokádo a med masky pre osoby s citlivou a suchú pokožku.

7. Nezabudnite dať na ochranu proti slnečnému žiareniu, než ísť von.

8. Pozrite sa do pokožky hlavy, môže to byť dôvodom pre čelíte citlivosť kože, často sa stáva, že vyrážky objavujú v dôsledku prítomnosti lupín na pokožke hlavy. Ak je lupiny, urobiť nejaké okamžité ošetrenie, ako sa zbaviť toho.

9. Nápoj 8 - 10 pohárov vody a udržiava sa na aspoň 8 - 10 hodín spánku denne.

10. Zahrnúť klíčky vo vašej strave, a čerstvej zeleniny a takisto by mali byť pravidelne mal sezónne ovocie (jablká a banány a tiež hrozno pre svoje antioxidačné vlastnosti sú skvelé pre vás.

11. Majú multi vitamín kapsule v intervale 2 dní alebo tak.

12. Nebojte sa dostať ošetrenie pleti urobil z dobrého odborníka, ak vaša pokožka je to naozaj potrebuje aj vašu domáce opravné prostriedky zlyhávajú. Nečakaj!

load...