Starostlivosť o kožu

Karishma Kapoor je make-up, krása a fitness tajomstvo odhalenie

Karishma Kapoor je make-up, krása a fitness tajomstvo odhalenie

Nádherné a krásne Karishma Kapoor vždy chytil pozornosť zo strany médií a spoločné verejnosti. Jej neporovnateľný osobnosť a štýl inšpirovali mnoho nadchádzajúce hviezdy v Bollywood. Evergreen celebrity, ktorý začal svoju kariéru vo veku 17 rokov vo filme, Prem Qaidi 'v roku 1991, vykonal brilantne v, z ktorých niektoré boli poctená národnými cenami nespočetných úspešných komerčných filmov. Pre svoj pôvab a čaro, ona bola adorably s názvom, The Queen of Bollywood 'v roku 1990.

Karishma Kapoor Tajomstvo krásy a tipy:

1. Pite veľa vody: Ako väčšina vedomých osobností vresoviská, Karishma príliš verí v pitie veľa vody každý deň. Verí, že pitnej vody dostatočný robí polovicu práce sama, keď hľadáte pozor na zdravší životný štýl.

2. My Yummy Múmia Guide: Ak chcete spoznať krásu tajomstvo Karishma Kapoor v detaile, mali by ste si prejsť jej posledným podniku,, My Yummy Múmia Guide '. Publikoval Penguin Indiou, tu Bollywood diva zdieľa všetky svoje tajomstvá za byť zdravý a krásny.

load...

3. Krása je stav mysle: Karishma verí, že krása je stav mysle. Tie by sa to sluší, ak nie ste spokojní dovnútra. Veriť sami a mať istotu; To je na spodnom riadku skutočnej krásy.

4. Správne obliekanie zmysel: Na tlačovej konferencii po tom, čo Karishma odhalilo, ako je dôležité, aby pri pohľade krásne správnej obliekania. Ako vysvetlila, mnohí z nás vyzdvihnúť šaty, ako sa sluší, bez toho, aby s ohľadom na tom, ako dobre budú vyzerať na nás.

5. Odstránenie make up pred spaním: Nezáleží na tom, ako je unavená, je Karishma nikdy vezme šancu nie je odstránenie make-up pred spaním každú noc.

Makeup Secrets Karishma Kapoor:

1. Olay, pre mladšie vyzerajúcu pleť: Obraz-pekný celebrity, Karishma podporuje slávnu krása starostlivosti o značku, Olay. Herec, vo veku 39, hlboko verí v tejto vekovej-vzpierať so smotanou, ktorá už pomohla zlepšiť jej tón pleti, zatiaľ čo mazanie záplaty a kožných línií.

load...

2. Kajal a riasenku: Tajomstvo tých priťahujú zraky Karishma zostáva v sebe vysoko kvalitné Kajal a riasenku. Hoci krása verí v menšom alebo minimálnym make-up, tieto dva sú nevyhnutným nástrojom pre make-up jej.

3. Pond Gold Radiance: Jej posledné potvrdenie, rybník Gold Radiance odhalí ďalšie tajomstvo za jej krémová, jemnú pokožku.

4. Menej make-up a nie hairstyling: Je prekvapujúce, že napriek tomu, že v glamour svete, diva vyhýba prebytočný make-up. Ona tiež zabraňuje farbenie vlasov alebo štýl, ak nie sú potrebné pre fotenie.

Karishma Kapoor Fitness tajomstvo:

1. Jóga: Karishma Kapoor odhalil v nedávnom rozhovore, že nie je nijako zvlášť posilňovňa-going person. Alternatívne dáva prednosť jogu alebo chôdzu. Dodala, že jej dcéra sa pripojí k nej rovnako, keď ten malý je zdarma. To odhalí jej vášeň pre jogu. Ďalej sa opisuje, že ona nie je moc rád telocvične. Tvrdí, osobné inštruktor a dbá, aby si zacvičiť 3 - 4 krát týždenne. Ona je tiež veľmi najmä o svoje zdravie, vlasy a pokožku.

2. Bazén: Karishma zdieľané, že ona bola vždy zdravý človek. Použila plávať energicky, keď bola v škole. Avšak, ona pláva so svojimi deťmi na svojej dovolenke len kvôli nedostatku času v dnešnej dobe.

3. Užívanie po schodoch namiesto výťahu: Karishma Kapoor radšej brať schody namiesto výťahu, kedykoľvek je to možné.

Karishma Kapoor Diet Secrets

1. Malá jedla, zelenina a vaječné bielky: Karishma verí v jedle asi šesť až sedem jedál za deň, pri zachovaní medzery dve hodiny medzi nimi. Nikdy sa zbavuje sama jedla. Naopak, nikdy nepovie nie k občerstvenie, ako sú hranolky, koláče, hranolky, Biriyani niekedy. Ako ona je popísané, že stratil asi 25 kg po pôrode len tým, že konzumuje zdravé, bez tuku potraviny. Za svoje jedle dáva prednosť hnedá ryža, zeleniny karí, kuracie a dusená ryba. Ona sa vyhýba užívanie doplnkov, keď je pravda, veriaci v prírodných potravín, ktoré sú zdravé a výživné. Okrem toho, že zvyčajne trvá 2 - 3 bielky každodenné vyvážiť príjem bielkovín.

A tiež môžete zostať krásne so svojimi pomerne jednoduchých tajomstvo! Skúste a nechajte nám komentár!

load...