Starostlivosť o kožu

K dispozícii sú 5 najlepších kúpeľných produktov

K dispozícii sú 5 najlepších kúpeľných produktov

Sú pri hľadaní najlepších dostupných liečebných prípravkov v Indii? Zmätený, odkiaľ je ľahké kúpiť? Ak áno, tu je jednoduchý návod pre vás.

Top Spa Products

1. L'Oreal Hair Spa Vyživujúce Creambath:

Ak ste pravidelným návštevníkom z kúpeľov a salónov, musíte mať predstavu o tom, ako drahé, že by mohli byť. Čo môže byť užitočné, ak by ste mohli mať prístup k týmto kúpeľných produktov doma? Áno, to je teraz možné. Vlasy spa L'Oreal je výživný Creambath je úžasný produkt, ktorý možno ľahko použiť doma. Vlasy kúpele krém podľa L'O real obsahuje osviežujúci a výživný vzorec, ktorý je založený na katiónové činidlo, čisteného idúcemu a silikónu fázy.

load...

Pri pravidelnom používaní tohto L'Oreal vlasy kúpeľné krém by ste radi teraz lesk a objem vlasov. Skúste tento nabudúce pre znovuzískanie zdravé vlasy doma. Tento produkt by vás stálo okolo INR 650. Môžete nakupovať produkt z internetového obchodu L'Oreal. Alternatívne, pozrite sa quickr.com pre rad L'Oreal kúpeľných značiek.

2. Spa Fit vyhladzovanie & Refining Peeling By The Body Shop:

Ďalšie kúpeľné produkt, ktorý môžete pridať do svojej domovskej kúpeľného kitu je spa fit hladenie a rafinácie drhnúť od Body Shop. Body Shop je jedným z popredných dôveryhodné značky a ich produkty sú široko dostupné všade okolo. Tento telový peeling chladenie Body Shop vám ponúka 100% prírodné citrusové ingrediencie pre pokožku. Je obohatený o grapefruitu a citróna esenciálnych olejov, ktoré sú najlepšie pre omladenie pleti.

load...

Aromatický telový peeling zvyšuje vašej pleti a zároveň čistí od prachu a nečistôt efektívne. Spa Fit by byť ideálnou voľbou, ak ste boli v hľadaní prirodzeného kúpeľného produkt pre domáce použitie. Môžete použiť výrobok sami a pomerne ľahko prechádza pokyny, ktorý je dodávaný so sadou. Skúste tento osviežujúci telo kúpele produkty pre mladšie hľadajú hladšie pokožku. Zakúpenie produktu je ľahké. Nakupovať online v obchode The Body Shop. Amazon.com ponúka skvelé ponuky na výrobku.

3. Avon Planet Spa Repair Himalayan Goji Berry Klimatizácia Hair Mask:

Confused, ako na liečbu šumivý nezvládnuteľný vlasy? Vyskúšajte Avon planéta kúpele himalájske goji berry kondicionér na vlasy opraviť masku. Produkt patrí do kúpeľného rozsahu slávnej krásy starostlivosti o značku Avon, ktorá prichádza s širokým radom starostlivosti o pleť a kozmetické výrobky. Avon vlasy kúpele maska ​​vás nenechá nadol, keď ste vyskúšali všetko, čo sa pre obnovenie svojho zdravia vlasov.

Produkt je výťažok získavaný z jemných Indie himalájske Goji bobule s vysokými nutričnými vlastnosťami. Táto oprava vlasy maska ​​je potrebné produkt pre vás, ak vaše vlasy sú nudné a šumivé. Je to hĺbkové čistenie a výživný vzorec lieči chĺpky od koreňa po končeky, bez toho, aby zanechával olejovitý zvyšok. Produkt je k dispozícii na internetových obchodov na Avon. Môžete sa pozrieť na amazon.com príliš niektorých atraktívnych ponúk.

4. Swedish Spa Beauty Wonder Oil By Oriflame:

Ďalšie revitalizačné tonikum na vlasy, švédsky spa beauty divu olej by Oriflame nedávno získal mnoho ocenení zo strany užívateľov. Obohatený s niekoľkými prírodných extraktov, ako je zázvor olej, mandľový olej, a výživné kokosového oleja, produkt je bohatý zdroj vitamínu E pre vlasy. Pravidelná starostlivosť s kúpeľnými ropy určite pridať atraktívne textúry na vaše vlasy. Tento produkt by vás stálo okolo INR 500. Môžete košík výrobok z internetového obchodu o Oriflame priamo. Justdial.com tiež ponúka skvelé ponuky Oriflame výrobkov.

5. Bio Argan Oil podľa Lakmat:

Lakmat bio arganový olej je 100% organický olej, ktorý je najlepšie revitalizovať pre suché vlasy. Tento super-ľahký olej skvelý pocit aplikovať na pokožku hlavy pre jeho rýchle absorpciu vzorca. V kúpeľoch nelepí olej je najlepšie, keď sa pozriete na prirodzený zamatový pocit, pre vaše vlasy. Tento produkt je najlepšie, ak ste trápi s rozštiepené končeky a frizziness. Pozrite sa na výrobok priamo z miesta Lakmat. Alternatívne ebay.com bude slúžiť svoj účel.

load...