Starostlivosť o kožu

Jennifer Lopezove tajomstvá krásy odhalené

Jennifer Lopezove tajomstvá krásy odhalené

Som prechádzal stránkami údajný online magazínu na druhý deň, keď som narazil na obraz spevácke superstar Jennifer Lopez z pred niekoľkými týždňami. Nemohol som si pomôcť, keď som sa pozeral na dokonalosť tváre. Listovanie stránkami po stránkach časopisov po časopisov, jediný záver by som mohol prísť na to, že ona určite má anjela strážneho, ktorý sa stará o jej koži. WoW je jediné slovo, ktoré možno pravdepodobne opísať moju reakciu.

Vo veku 43, a matka krásne dvojičky Maximillian a Emme, Jennifer nestratilo čaro, ktorú mala pred desiatimi rokmi.

Skúšal som kopať trochu hlbšie, aby zistili, čo presne robí jej vyzerať ako milión dolárov, aj v zrelom veku 40 rokov som narazil na celý rad údajných fámy a špekulácie, ktoré môžu alebo nemusia byť pravda, ale napriek tomu bude ak chcete vyskúšať.

load...

Pozrite sa sami a uvidíte, ako mladý ona dostala v priebehu rokov.

Prvá vec, ktorá príde na myseľ, je pravdepodobne ona má kozmetickej chirurgie vykonáva. Možno, že ide na malú Botox sem a tam, medzeru tu, čo je zastrčiť tam. Ale tu je to, čo povedala v reakcii na otázku o tom. Podľa rozhovoru pre časopis Tatler, povedala: "Nemyslím si, vidieť sám seba mať nejakú [operácie], ale nie som na tom mieste ešte tak neviem".

Dobre, takže predpokladáme, že kozmetickej chirurgie je definitívne preč našom zozname. Tak kam pôjdeme ďalej?

Teraz časopisu insider hovorí, že Jennifer má tajnú arzenál vo svojom pobyte mladého programu a je Placenta do tváre. Teraz si nešiel Ewwww taky? Teraz je insider bol citovaný hovoriť - "Jennifer bola fanúšik placenty tváre niekoľko rokov"

load...

J-Lo, ako ona je známa, sa údajne stali závislými na podivné liek proti starnutiu, ktorý zahŕňa, ktorý o nej s vysokým obsahom bielkovín a železa obsahujúce tekutinu z ľudskej placenty a rozmazaniu a masírovať do pokožky tváre, aby pomôže urýchliť regeneráciu pokožky , Teraz tvrdí, že časopis Len prechádza týmito tváre dvakrát týždenne za cenu 700 £. Wow nejaký náklad na pobyt mladá a krásna. Teraz insider časopisu prehovorí hovoriť, Sú ňou stálo viac ako tisíc dolárov týždenne, ale ona prisahá nimi. Miluje, že je prirodzené, bez chemikálie. , Vie, že to nemusí byť pre každého, ale tvár, aby vyzerala dobre a že jej pomáha relaxovať. '

Teraz už viem, že to rozhodne nie je pre každého. Keď bol požiadaný, Jennifer samozrejme popiera takejto liečby. Namiesto toho dostaneme veľa tipov od nej, ako sa jej zostane fit, mladá a krásna.

"Krása vychádza zvnútra," hovorí Lopez. "To bolo povedané mnohokrát, ale verím, že je to pravda." WebMD Časopis cituje ju, ako hovorí.

Tu je to, čo Jennifer hovorí o jej tajomstvo krásy.

"Urobte si čas pre seba," hovorí. "Ak sa pozriete dobre, cítite sa dobre. Keď sa cítite dobre, ste lepší človek a rodičom. Ktorý nevyžaduje týždeň v kúpeľoch ". "Len som dýchať a prečistiť si myseľ, keď mám chvíľku. Niekedy sa jednoducho musíme robiť nič, len dýchať."

Hovorím báječné myšlienkový Jennifer. Rozhodne by sme mali urobiť trochu self-analýza každú chvíľu. Miluj seba. Čím viac budete milovať sami seba, tým viac budete vyzerať dobre s ostatnými.

"Nech rozmar byť váš stylista," Hovorí: "Pokiaľ ide o štýl, som povzbudiť ostatné ženy, aby najprv musí byť pohodlné, ale baviť sa. Život má byť zábava!"

Hovorím fun je to, čo žijeme. Na čo sa robí niečo, čo sa vám nepáči? Vaša tvár bude odrážať vaše vnútorné nešťastie takže budete vyzerať škaredo na svete. Šaty potešiť seba nie iní. Vaše šťastie je nákazlivý. Čím viac budete sa baví, tým viac iní byť ovplyvnené vás v pozitívnym spôsobom.

"Obklopte sa ľuďmi, ktorí sa budete smiať", Jennifer navrhne: "Keď som sa moje kamarátky, sestry, a bratranci, proste hovoriť a robiť smiešne a hlúpe veci. Sme Portorikánci s množstvom energie. Niekedy to ide nahlas! "

Vaše srdce cíti ľahšie, keď sa budete smiať. Všetky vaše starosti budú vymazané a vaša tvár vyčistí. All napätie v tvári vyzeráš staršie. Čím viac sa budete smiať, mladší sa pozriete hovorím.

"Vezmite si do postele. Spať! Niekedy myslím, že uviaznu v tom, čo treba robiť ďalej a zabudnúť na to, čo sú veľmi zásadné a dôležité veci v živote. Aj poklad svoj čas na spanie. Je to rovnako dôležité ako jesť alebo cvičenie. "

Všetci vieme, že jedným zo základných tajomstvo krásy je spánok. Dokonca aj Jennifer Lopez cíti rovnako. Najlepší spôsob, ako zostať fit, zdravý, žiariace a mladej je pravdepodobne uistiť sa, že vám vaše osem hodín krásu spánku.

Introspekcie je kľúčom k úspechu. Love hovoria, je najsilnejší liek na svete. Láska nás robí krásne, vnútri aj vonku. Milovať sami seba, je pravdepodobne najlepší spôsob, ako zostať krásne navždy. Jennifer Lopez posilňuje túto myšlienku, keď odchádza s výbornou a osviežujúci poradenstvo.

"Starostlivosť o všetkých aspektoch svojho blahobytu", Jennifer hovorí: "Verím, že život je rovnováha mysle, tela a duše. Ako som cestu cez moje životné skúsenosti, mám lepšie pochopenie toho, ako pravdivé to v skutočnosti je. Keď je váš život vyvážený, ste spokojní a vynikajú vo všetkom. "

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4

load...