Starostlivosť o kožu

Jednoduchý 3-krokový denný postup pre suchú pokožku

Jednoduchý 3-krokový denný postup pre suchú pokožku

Naša pokožka sa stáva suchou a drsné počas zimy. Vyzerá to, šupinatá, červené a bolestivé. Sme často trávia veľa na kožu produktov pre našich suchú pleť, ale je to naozaj dosť vysporiadať s dotknutými s typom pleti problémy? Povedal by som, "No". Len nákup vhodných produktov nestačí. Mali by ste dodržiavať správnu starostlivosť o pleť bežné, aby bola zachovaná kúzlo vašej pokožky a udržať ju zdravú. S cieľom pomôcť vašu suchú pleť zvnútra von, mali by ste vyvinúť dennej suché rutiny pre starostlivosť o pleť.

Rozdelil som túto každodennú starostlivosť o pleť rutina pre suchú pleť do 3 jednoduchých dielov. Tie sú:

  1. Morning Ritual
  2. Celý deň
  3. Predtým, než udrie posteľ

V týchto troch častiach, poviem vám, čo je potrebné, a preto odporučil, aby liečiť kožu, s cieľom udržať ju zdravú a zabrániť jeho vysychaniu.

load...

Každodenná starostlivosť o pleť pre suchú pleť

1. Morning Ritual:

Postupujte podľa nasledujúcich krokov a zahrnúť ich do svojho každodenného života.

A. Mali by ste dať váš tvár rýchly splash čerstvé, vlažnej alebo teplej vody. Tým sa osviežiť vás. Umývanie tváre studenou vodou sa neodporúča, pretože to zužuje póry.

B. Teraz používajú čistiaci prostriedok, ktorý sa špecializuje na suchú pleť, vmasírujte na navlhčenú tvár za minútu. Opláchnite teplou vodou

C. Teraz prichádza tónovanie. Použiť dobrý toner.

D. Ďalej prichádza hydratačný. Naneste veľmi tenkú vrstvu hydratačný a vmasírujte krúživými pohybmi.

E. Nechajte ho vsiaknuť po dobu 5 - 10 minút. Teraz naneste denný krém alebo ochranu proti slnečnému žiareniu, ak sa chystáte vystúpiť na slnku. Použite apt krému alebo pleťové vody, ktoré sú dobré pre normálnu až suchú pleť. To vám pomôže udržať vašu pleť chrániť pred slnkom a hydratovanú po celý deň.

load...

F. Ak nosíte základ, potom môžete po aplikácii svoju denný krém naneste veľmi tenkú vrstvu nej. Minerálne nadácie sa odporúča pre suchú pleť. Môžete tiež použiť korektor alebo zvýrazňovač v prípade potreby.

2. V priebehu dňa:

Nezabudnite sa postarať o vašu pokožku počas celého dňa. Je veľmi dôležité, aby sa postarať o vašu pokožku. Ako? Stačí postupovať podľa nasledujúcich krokov.

A. Počas prvého dopoludnia prestávke alebo kávové prestávky, len chodiť do pracieho priestoru a naneste veľmi tenkú vrstvu hydratačný krém, ktorý ste použili v priebehu dopoludnia.

B. Uplatňovať dobrý balzam na pery, lesk alebo rúž. Navrhoval by som, že pred použitím vaše obľúbené rúžu alebo lesk na pery, najprv naneste veľmi tenkú vrstvu balzam na pery.

C. Vždy so sebou fľašu s vodou a uchovávať na popíjanie vody z času na čas. To bude samozrejme aby vaša pleť hydratovaná.

D. Jesť zdravý obed. Skúste vrátane zeleninové polievky, ovocie alebo jogurt vo svojom obede. Odporúča sa vegetariáni a ovocie na vodnej báze.

E. Po obede za mokra tkaniva, pat špinu a pot a znovu aplikovať tenkú vrstvu hydratačný krém alebo krém.

F. Počas zvyšku dňa, piť veľa vody.

3. Pred Bitie Bed:

I keď budete mať riadnu starostlivosť o pokožku po celý deň, je veľmi dôležité, aby ste si hýčkať a chrániť ho pred narazí na posteľ.

A. Pokúsiť získať zdravú večeru pre seba. Pohár mlieka s jahodami je to, čo by som odporučil.

B. Umyte si tvár vlažnou vodou. Netrite, len striekajúcej vodu na tvár

C. Na čistenie tváre použiť dobrý suchú pleť odstraňovač make-up.

D. Očista je váš ďalší krok.

E. Teraz naneste hrubú krémovou hydratačný alebo dobrý bohatý nočný krém. Tým sa vyživujú pokožku, kým spíte, aby vaša pleť hladká a vláčna.

F. A konečne, majte fľašu s vodou k posteli a vo svojom dosahu. Dúšok vody zakaždým, keď sa zobudíte v priebehu noci.

Dúfam, že to môže byť najlepší starostlivosť o pleť rutina pre suchú pleť vám tiež pomôže! Ešte povedzte nám!

load...