Starostlivosť o kožu

Je ricínový olej prospešný pre vašu tvár?

Je ricínový olej prospešný pre vašu tvár?

Premýšľali ste niekedy, ako prospešné ricínový olej môže byť pre vašu pokožku? Väčšina z vás považoval to ako olej na varenie, ale vedeli ste, úžasné výhody jeden mohol vyvodzovať z neho?

V tomto príspevku sa budeme odhalí vám niektoré z našich najlepších tajomstvo krásy, ktorá bude nielen meniť svoju pleť, ale tiež vám pomôže dosiahnuť bezchybné a krásnu pleť.

Chceli by ste vedieť, ako ricínový olej môže pomôcť zvýšiť vaše tvárové krásy? Potom čítajte ďalej!

Výhody ricínového oleja na tvár

Ricínový olej prínos pre tvár je prebytok, niektoré z nich sú uvedené tu:

1. Krásne Zvodné Lips

Chceli ste niekedy mäkké, hladké a krásne pery? Ak áno, je riešenie vášho problému nie je nikto iný ako ricínového oleja! Bude hydratovať pery a pridáme hladkú a bacuľaté vzhľad ste vždy chceli. Vždy užívajte jednu čajovú lyžičku ricínového oleja a platí po celé vaše pery pred spaním. Môžete tiež urobiť to prvá vec, ktorú ráno. Je to nákladovo efektívne a oveľa lepšia voľba v porovnaní s drahé balzamy na pery.

load...

2. Fuller Obočie

Väčšina z vás si často sťažovali na obočie. Niektorí z vás si možno dokonca myslieť, že nie sú dosť tma. Ale keď máte ricínový olej doma, bude tento problém postarané rovnako. Ak máte očistiť svoje obočie s trochou ricínového oleja v pravidelných intervaloch, nie je pochýb o tom budete cítiť rozdiel. To je najlepšie vykonávať svoju krásu rutiny v noci. Výsledky sú vždy lepšie.

3. Čistiace

Vedeli ste, že ricínový olej tiež čistí pokožku? Áno! To odstraňuje všetky odumreté bunky a umožňuje vaša pleť žiariť a vyzerať svetlejší alebo žiarivejšie. Ak ste nepridali to vaše krásu rutiny, potom to hneď! Jediné, čo musíte urobiť, je vziať pár kvapiek ricínového oleja na kúsok vaty a platia po celej tvári. To bude tiež brániť pokožku pred s trhlinami a odstraňuje všetky nečistoty nájdené v póroch. Potom, čo ste masíruje pokožku, vždy umyte si tvár s vlažnou alebo studenou vodou.

4. Účinná výživným

Môžete tiež použiť ricínový olej ako dobrý kožný krém. Tu je postup krok za krokom na to, ako by ste mali ísť o tom.

  1. Vezmite jednu polievkovú lyžicu ricínového oleja a premiešame s extra panenského olivového oleja vo svojich rukách.
  2. Teraz použite olej po celej tvári a vmasírujte po dobu niekoľkých minút, takže vaša pokožka absorbuje.
  3. Potom sa žinku na druhú stranu a namočte ju v tečúcej vlažnou vodou.
  4. Jemne aplikovať na celú tvár. Nechaj to znovu po dobu jednej minúty a opakujte postup zahŕňajúci žinku.
  5. Drhnúť váš tvár s žinku teraz.
  6. Striekajúcej trochu studenej vody a pomocou dobrej tváre toner.
  7. A je hotovo! Skúste robiť túto liečbu trikrát týždenne cítiť výrazný rozdiel.

Ostatné Krása Použitie ricínového oleja

  1. Ricínový olej tiež podporuje intenzívny rast vlasov. Zmes z kokosu a ricínového oleja funguje dobre v takýchto prípadoch. Túto zmes by ste mali masírovať celé vaše vlasy a nechajte ho preniknúť do pokožky hlavy. Nechaj to prenocovať a zmyť ráno s šampónom.
  2. Ricínový olej vám pomôže mať tmavšie riasy. Ak máte aplikovať na svoje riasy pravidelne, budete sa cítiť, že je potrebné použiť falošné riasy v budúcnosti.

Ako sa vám tento post? Už ste niekedy skúšali ricínový olej na tvár predtým? Bol ste si vedomý jej krásy výhody skôr? Dajte nám vedieť o svojej skúsenosti v poznámkach nižšie. Boli by sme radi počuť od vás!

load...

load...