Starostlivosť o kožu

Je PediKlear jednorázovým riešením starostlivosti o nohy, ktoré ste čakali? Pozeráme sa

Je PediKlear jednorázovým riešením starostlivosti o nohy, ktoré ste čakali? Pozeráme sa

Je tu nový produkt starostlivosti o nohy na trhu, a tvrdí, že je lepší ako všetci ostatní, čo umožňuje byť úprimný, nie je vysoká bar vymazať. Ale je PediKlear, ako by to už názov napovedá, bude sa starať o svoje mozolnatých nohy a dá vám tie super mäkké a hladké päty, ktoré ste žiaduce? Testovali sme Previerku jednotku a výsledky sú skutočne pôsobivé.

Čo je v krabici?

Začneme s obsahom vápna. Vnútri dostaneme PediKlear sám, náhradné hlavice (čo je pekné), čistiaca kefa - pre čistenie rotujúce hlavu a bezpečnostný uzáver umiestniť na jednotke, ak ich nepoužívate. Iné ako to, že obal je pomerne jednoduchý a dostatočne prémie. Nie, že budeme opäť pri pohľade na neho.

load...

Dizajn

Počnúc off s dizajnom, výrobok je pomerne jednoduché s pekným ergonomickým pocit v ruke a robustnej postavy. Na spodnej strane sa nachádza odnímateľný uzáver, kde batérie (2 x AA) kĺzať, a na obchodné konci je otočná hlava - PediKlear ju nazýva Mineral Surface Head - ktorá má byť aplikovaná na callouses a drsnej pokožky na chodidlách , Robustný on-off switch završuje balíček.

Výkon

Dostať sa do podnikania, Pediklear, akonáhle sa vloží batérie v našej jednotke, zapne sa docela hlasný bzučivý zvuk. Získanie batérií do jednotky nebolo ťažké, ale označenie svedčiace o pozitívnych i negatívnych mohla byť väčšia.

load...

V každom prípade sme testovali Pediklear v dvoch rôznych podmienok, ako prvá sa suchou nohou a na druhom mieste s mokrými nohami. Výkon bol hviezdny všade okolo.

Suchou nohou - suchou nohou, prístroj sa podarilo do práce jeho cestu cez mnoho callouses (Nevedela som, že tam bolo toľko na na spodnej časti nohy) nášho dobrovoľník v niekoľkých minút. Slovo varovanie tu, tam bude veľa prachu - to je mŕtvy, tvrdá a drsná pokožka bola podaná preč, takže uistite sa, že prevádzka zariadenia, kde si môžete vyčistiť. Alebo mokré nohy ako prvý, čo znižuje prach. Utrieť vlhkou uterákom a trochou hydratačné a mojej nepovolaných očí, tam bol naozaj celkom rozdiel.

Mokré Feet - test mokré nohy bola skutočne vykonaná mnou na vlastné nohy. Premočený som nohy na 10 minút do vlažnej vody, potľapkal je osušte uterákom a používal PediKlear. Ako už bolo spomenuté, tam nebolo toľko mŕtvy prach pleti poletovať - ​​ale tam bola kopa, keď som sa opatrne vybral do zariadenia na mojom drezu. Nemám, že veľa callouses, ale veľa trhlín na päty v dôsledku opotrebenia len v sandáloch po mnoho rokov. Tu opäť PediKlear fungovala lepšie, než som v skutočnosti myslel, že by, čím mojej podpätky jasne mäkšie, a čo je dôležitejšie (na osobnej úrovni), oveľa hladšie vyzerajúce použitie aj potom, čo jeden 5 minút.

Záverečné slová: The PediKlear Callous Remover nie je zadarmo, rovnako ako niektoré ďalšie vstupujúcich do tohto priestoru. Ale to je preto, že to nie je ako na niektorú z ďalších účastníkov. Je toho názoru, prémia dosť, je postavený robustný a je odolný proti vode - veľké plus pre mňa osobne.

A výkon je na mieste. V oboch prípadoch mokré a suché použitie, výsledky boli jasné a bezprostredné. Mierny šteklenie pocit, stojí za to, keď vidíte drsné, nevzhľadné a tvrdej kože bola podaná preč - takže vám nohy druh, ktorého som osobne mal po dlhú dobu.

Prajeme si, aby tieto dve AA batérie potrebné prišiel v krabici, a cena by mohla byť odradzujúce pre niektoré, ale okrem toho, dva palce hore od nás.

Môžete si kúpiť tento úžasný výrobok teraz na Amazonu.

Verdikt: Efektívny, skvelý výkon. Odporúčané.

load...