Starostlivosť o kožu

Je olej ťahanie účinnou nápravou pre akné?

Je olej ťahanie účinnou nápravou pre akné?

Je akné takže váš život ťažký? Bol ste hľadali nejakú dobrú liečbu akné? Potom je tu niečo, čo môžete skúsiť - olej ťahom.

Zaujíma vás, ako to staroveká praxe môže byť akékoľvek pomôcť, pokiaľ ide o liečbe akné? Potom si musíte prečítať tento príspevok.

How Does Oil Ťahanie prácu?

Olej ťahom je technika svištící olej do úst odstrániť toxíny. Podľa odborníkov najlepší typ oleja na použitie je za studena lisovaný organických olejov, ako je panenský kokosový olej a nerafinované sezamový olej. Možno tiež použiť organické olivový olej alebo slnečnicový olej. Trik je svišťanie olej v ústach tak dlho, ako je to možné - 20 minút je odporúčaná doba. Čím dlhšie to urobíte, tým účinnejšie je liečba.

load...

Olej ťahanie detoxikuje ústnej dutiny čerpaním z nečistoty nahromadené v ňom. Liečba zabraňuje šírenie týchto nečistôt alebo toxínov do iných častí tela, ako sú vypracované a odstránené tam, kde vstupujú. Keď sa to stane, to zabezpečuje, že rôzne orgány tela funkcie optimálne.

Ako sa Ropa Vytiahnutie pomôcť liečiť akné?

Baktérie a ďalšie škodlivé toxíny dostať vytiahol do procesu vyťahovania ropy, udržiavanie iných častí tela bez nich. To pomáha nesmierne pri odstránenie akné. Akné je veril byť spôsobený čiastočne kvôli problémom s čreva. Tieto problémy zvyčajne vznikajú preto, že existuje nerovnováha baktérií v tejto časti tela. Existujú milióny rôznych baktérií, dobrých aj zlých, vo vašom tele, a pre vás zostať zdravý, je dôležité, aby sa ubezpečil, že existuje rovnováha medzi nimi. Tento bakteriálnu rovnováhu hrá obrovskú úlohu v celkovej zdravie vášho tela a pokožky.

Vzhľadom k tomu, olej ťahom odstráni väčšinu baktérií z úst, než sa môžu dostať do čreva, má za následok zdravšie telo a pokožku. Týmto spôsobom, to prospešné cvičenie pomáha pri čistení vašej pleti a zabraňuje ďalšie akné breakouts.

load...

To je tiež veril, že akné môže byť spôsobené nadmerným stresom na orgánoch tela. Napríklad, ak vaše obličky alebo pečeň musia pracovať nadčas, ako sa zbaviť toxínov v tele, to môže viesť k akné breakouts. Olej ťahanie zmierňuje stres na týchto orgánoch, pretože pomáha pri odstraňovaní veľkú časť toxínov, než sa rozšírila do ďalších častí. To zase môže pomôcť pri získaní zbaviť akné a aby vaša pleť jasné a zrejmé.

Ako používať olej Vytiahnutie na akné:

Proces ťahanie olej je veľmi jednoduchá. Všetko, čo potrebujete, je vysoko kvalitné za studena lisovaný olej organický takhle z kokosu alebo sezamovom na šušťanie okolo úst. Tu sú kroky k olej ťahom:

  1. Než začnete, očistiť vaše chuťové bunky tým, že pije pohár vody.
  2. Vezmite lyžicu kokosového alebo sezamový olej (voľba je na vás).
  3. Svišťanie ju do úst po dobu 10 až 20 minút. Pamätajte, že čím dlhšie budete robiť, tým lepšie.
  4. Keď ste hotoví, hneď vypľuť olej. Je dôležité, aby to prehltnúť, pretože je teraz naplnený množstvom baktérií, toxínov a iných nečistôt z vašich úst.
  5. Vypláchnite ústa vlažnou vodou a čistiť zuby dôkladne.

Toto je to! Je to naozaj veľmi jednoduché. Vzhľadom k chuti a textúre oleja, môže to trvať nejaký čas, aby si na to zvyknúť. Kokosový olej je prednostné veľa ľudí po rope ťahanie vďaka svojej chuti, ale to môže byť ťažké svišťanie okolo úst, ako tuhne, keď teplota klesne pod 75 stupňov Celzia. Dobrou správou je, že ho možno miešať v správnom pomere s inými druhmi olejov, ako sú slnečnice a sezamovým olejom, aby bolo jednoduchšie. To bude tiež dať lepšie detox!

Výhody Oil ťahanie pre pleť:

Olej ťahanie ponúka mnoho zdravotných výhod, čo je dôvod, prečo mnoho ľudí robiť to súčasťou ich každodenného života. Na rozdiel od vedenia choroby a neduhy preč, to je známe, že mnoho skvelých výhod na koži. Ako by aj nie? Keď vaše telo bez toxínov a je riadne očistený, môže to mať len nič iné ako najúžasnejších účinky na vzhľad a zdravie pokožky. Objavili sa správy z celého sveta, od ľudí, ktorí používajú olej ťahom, že im pomohol výrazne liečbe akné.

Olej ťahanie posilňuje imunitný systém, takže je optimálne fungovať. To znamená, že vaše telo môže bojovať rôzne zdravotné problémy, vrátane kožných ochorení. Podľa odborníkov sa táto Ajurvédske praxi tiež pomáha udržať pokožku hydratovanú, a to najmä pri použití kokosový olej. To zase znamená, že známky starnutia, ako jemné linky a vrásky, ako aj stareckých škvŕn sú držané na uzde. Získate tiež kože, ktorá svieti so zdravím.

Ako môžete vidieť, olej ťahanie robí celý rad zázrakov pre vašu pokožku. Tým, že odstráni toxíny, baktérie, vírusy, atď z vášho tela, je zaistené, že každý aspekt svoje zdravie sa zlepšila, vrátane kože. Vaše telo je tiež vymazaná extra zdroj stresu, čo je skvelé, pretože pre mnoho ľudí, stres je jednou z hlavných príčin akné breakouts.

Nároky nespočetných ľudí po celom svete o tom, ako olej ťahom pomohol liečiť akné nemôže byť ignorovaná. Pre niektorých to dokonca pomáha pri odstraňovaní akné známky a ďalšie škvrny z ich kože. Táto prírodná liečba je stojí za to vyskúšať, pretože neobsahuje žiadne chemikálie, ako je anti-akné liekov a prípravkov a je dodávaný s celým radom ďalších zdravotných výhod. Ak máte problém s akné, mali by ste si určite dať olej ťahanie shot!

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie.

load...