Starostlivosť o kožu

Je olej Neem užitočný na liečbu svrabu?

Je olej Neem užitočný na liečbu svrabu?

Trpíte svrbenie záplaty? Už ste sa snažil lieky, ale bezvýsledne? Svrbivé škvrny na koži môžu byť veľmi nepríjemné, a ak sa nelieči ihneď, môže dopadnúť vážne.

Môžete byť vedomí dobroty Neem olej, a že to robí divy pre vašu pokožku. Ale, viete, že Neem olej je prírodné terapie na liečbu svrab? No, tento článok vám povie, ako môžete použiť neem olej na liečbu svrab a povedať zbohom svojim trápnym otázkam pleti! Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si príspevok!

Čo je to svrab?

Sarcoptes scabiei šíri Svrab, vysoko nákazlivé kožné ochorenie. Jedná sa o extrémne svrbivé kožné ochorenia. To prenáša dotykom. Najbežnejšia forma prenosu je pohlavný styk. Svrbiace vyrážky, červené hrbole a pľuzgiere charakterizujú kožné ochorenia. To často spôsobuje vytrvalé svrbenie.

load...

Prečo Neem Oil?

Lekári zvyčajne odporúčajú ústnej a aktuálne lieky na liečbu svrab. Ale často tieto konvenčná liečba ďalej dráždiť pokožku. Mnoho časov, tieto lieky sú pomalé, pretože Svrab roztočov môžu byť odolné voči nemu. Za takých okolností, Neem olej prichádza ako spása na liečbu kožných ochorení.

Neem olej je prírodný dezinfekčný prostriedok. Má úžasné liečivé vlastnosti a pomáha zbaviť sa roztočov. Takže sa rozhodol pre liečbu Neem oleja pre svrab je šikovný ťah.

Aké sú výhody použitia Neem olej pre liečbu svrab?

  1. Upokojuje pokožku
  2. Zmierňuje bolesti
  3. Znižuje zápal
  4. Udržuje svrbenie pocity pod kontrolou
  5. Znižuje začervenanie v dôsledku škrabanie
  6. Lieči iné infekcie, ktoré otvorený poškodenie môže spôsobiť

Ako používať Neem olej pre svrab liečba?

Tu je, ako môžete použiť neem olej na liečbu tohto hrozného parazitárne infekcie.

load...
  1. Vezmite štyri šálky čerstvých neem listy. Libra je dohromady a vytvoriť jemnú pastu. Teraz pridajte šálku čerstvé kurkuma prášok a premiešame. Uplatňovať terapeutickú pastu na postihnuté miesto a nechajte zaschnúť. Použite tento bylinný liek pravidelne vidieť, čo najlepších výsledkov.
  2. Pridá sa niekoľko kvapiek oleja Neem k vani. Uistite sa, že ste pridať len veľmi málo peny, takže olej môže rozptýliť správne. Teraz máčať sám seba v tejto bylinnej kúpele po dobu 15 - 20 minút. Potom kúpať pomocou neem mydla a osušte. Po kúpeli použite neem mlieko alebo krém na svojom tele.
  3. Ak je postihnutá oblasť nie je príliš veľká, môžete jednoducho použiť neem krém alebo neem krém na to. Väčšina z týchto neem krémy alebo pleťové vody majú neem ropy a Neem listov extrakty.

Body na zapamätanie:

Je dôležité, aby ste vedeli, že neem olej alebo akýkoľvek iný Neem Výrobok nespĺňa vykoreniť svrab cez noc. To vám pomôže zbaviť sa tejto choroby sa postupne a po pravidelnom používaní. Neem olej zasahuje do chovného systému roztočov, ktoré spôsobujú podráždenie pokožky. To sa pomaly stiera von a prináša svrab pod kontrolou.

Zvyčajne to trvá až 3 až 4 dni pri liečbe drobných svrab s Neem olej. Ale v prípade, že plocha napadnutia je veľký, môže trvať až dva týždne, než neem ju liečiť.

Musíte dôkladne vyčistiť a umyť si oblečenie, posteľnú bielizeň a nábytok, aby sa zabránilo šíreniu infekcie.

Ak chcete byť na bezpečnej strane, naďalej používať Neem výrobky na svojej koži na ďalšie 4 - 5 týždňov. Odporúčame, aby ste sa opýtať každý a každý člen vašej rodiny používať neem olej.

Teraz viete, ako Neem olej môže pôsobiť ako čarovným elixírom, aby vás liečiť svrab. Takže používať Neem olej ešte dnes a sledujte, ako vaša pleť žiariť zdravím!

Už ste niekedy používa neem olej pre svrab? Ak viete, že žiadny iný domáci liek na svrab, prosím podeľte sa s nami tým, že komentuje v poli nižšie!

load...