Starostlivosť o kožu

Je Neem účinný pri liečbe akné?

Je Neem účinný pri liečbe akné?

Ste unavení z používania produktov na báze chemických na liečbu akné? Bol ste čakal na prirodzené zložky, ktoré možno liečiť akné tým najefektívnejším spôsobom? Potom tam je nejaká dobrá správa pre vás! Konečne to, čo chcete, a to je Neem! Neem je výnimočný liek na akné. Je to veľmi silný antibakteriálny riešenie, ktoré ponúka slobodu od akné značiek taky. Niektorí ľudia sa vzťahujú aj jeho horkú chuť s jeho účinnosti. Avšak, to je úžasné, antibakteriálny atribút neem, že robí to tak pôsobí proti akné a akné značiek. Chcete sa dozvedieť viac o tom, ako Neem môže liečiť akné? Potom sedieť a čítať tento príspevok!

Fakty o Neem K liečbe akné:

Zatiaľ čo niektorí ľudia stále pochybujú o účinnosti neem pre liečbu akné, faktom zostáva, Neem je jedna z najistejších, najbezpečnejšie a najrýchlejší metódy svetových z ukončiť akné ohniska. Ale skôr, než ju použijete, mali by ste vedieť niečo o tom! Tu je niekoľko faktov by ste mali byť vedomí:

1. Neem pre mastnú pleť:

Akné je tradične spojené s mastnú pleť, hoci suchá koža je rovnako náchylná k akné. Neem je prekvapujúce, palička, ktorá znamená koniec akné spôsobené v dôsledku nadmerného oleja. Pasce oleja v póroch je hlavným problémom, ktorý vedie k pupienky na mastnú pleť. Mastná pleť produkuje neuveriteľné množstvo oleja každú hodinu. To vedie k takej ohniska, ktoré je veľmi ťažké byť obsiahnuté. Neem je nádherne jedinečný mechanizmus oleja reguláciu, ktorá udržuje pleť póry oleja a mazu zadarmo. Neem príde ako obranný mechanizmus akné pre mastnú pleť, ako to môže regulovať tvorbu oleja po dobu až 5 hodín po jej aplikácii.

load...

2. Neem pre suchú pleť:

Neem je regulátor olej. Avšak, to je tiež antibakteriálne činidlo, ktoré môže mať pleť vlhký a hladký. Neem je veľmi užitočné pri obnove normálnu hladinu pH pokožky tým, že vlhký. Takže Neem je úžasný akné riadiaci prostriedok pre suchú pleť príliš.

3. Neem pre dospievajúce akné:

To je považované za takmer nemožné na liečbu dospievajúci akné a akné značiek, bez toho aby kozmetické ošetrenie. Tieto procedúry sú veľmi drahé, a tiež zahŕňať dlhodobé riziká. Avšak, Neem je unikátne riešenie, ktoré môže ukončiť dospievajúci akné rovnako. Neem nie je len konečný akné vrah; to je tiež silný liečiteľ. Lieči akné zasiahnuť kožu, ktorá trpela spočítať otázok od dospievania. Lieči problémy ako príliš olejnatosť alebo suchosť kože, červené vyrážky v dôsledku trvalého zápalu a bolestivých veľkých akné hrudiek. Neem je protizápalová látka, ktorá znižuje začervenanie a vyrážky s postupným použitím. Ponúka slobodu od bolesti rovnako.

4. Neem na akné jazvy:

Ešte akné známky strašiť Túžite po vypuknutí? Potom máte Neem na záchranu! Neem nie je len akné a zápal liečiteľ; Je to tiež silný akné mark odstraňovač. Predloží príslušné kozmetické s neem dosiahnuť bezchybnú pleť, ktorá nevykazuje žiadne náznaky a stopy minulej akné ohniska na koži.

load...

Neem Pack pre akné a akné známok:

Teraz, keď viete, ako Neem funguje liečiť akné, je na čase, aby sa dozvedeli o niektorých neem pleťové masky! Tu sú niektoré jednoduché, aby Neem pleťová maska ​​recepty:

1. Neem zo santalového dreva pleťová maska:

Tento úžasný prírodný tvárová maska ​​je najlepšie akné vrah pre všetky typy pleti.

Ako na to?

 1. Variť neem listy vo vode a filtrujú vodu z listov, akonáhle sa ochladí.
 2. Mix santalového dreva v neem vody k vytvoreniu tenkej pasty.
 3. Naneste na tvár a krk a nechajte zaschnúť po dobu 15 minút.
 4. Premyje sa vodou z vodovodu.

Výhody:

 1. Získate bezchybný, žiariace pleť s touto úžasnou anti-akné pleťová maska.
 2. Čistí všetky stopy po akné s konštantným použitie.
 3. Získate spravodlivejšie kožu, ktorá je až o dva odtiene svetlejší.
 4. To tiež pridáva náznak ružovkastú nádych do vašej tváre.

2. Neem A Saffron pleťová maska:

Jedná sa o dva-in-one face pack. Je to konečná akné vrah pre mastnú pleť a je tiež spravodlivosť pleťová maska. Ako na to?

 1. Grind Neem listy, aby sa hustú kašu.
 2. Môžete pridať ružovú vodu na vyrovnanie konzistencie pasty.
 3. Obrusovať šafran za vzniku prášku.
 4. Pridať šafran prášok do Neem pasty a dobre premiešajte.
 5. Naneste na tvár opatrne.
 6. Nechajte zaschnúť po dobu 20 minút.
 7. Premyje sa vodou chladené.

Výhody:

 1. Tento úžasný pleťová maska ​​je konečná spravodlivosť pleťová maska, ktorá je tiež akné vrah pre mastnú pleť. Neem reguluje olej a tiež udržiava póry čisté a bez oleja a nečistôt. Saffron zvyšuje účinnosť neem pri vytváraní stopy po akné a iných poškodení ľahší.
 2. To je vaša pleť žiarivejšia tým, že bez pieh, škvŕn, akné a dokonca aj pigmentácie.

3. Neem A Mandľový olej balíček pre suchú pleť tváre:

Buďte veľmi opatrní použitie tejto domácej neem pleťová maska ​​na akné, pretože je exkluzívny až suchú pleť. Nepoužívajte ho pre mastnú / citlivú pleť. Ako na to?

 1. Brúsiť Neem lístia a aby pastu.
 2. Pridá sa niekoľko kvapiek mandľového oleja k paste a mieša, kým sa mieša v zmesi ako jeden.
 3. Opatrne sa vzťahujú na bruchu oblasti ovplyvnená akné.
 4. Nechaj to na dobu 30 minút a opláchnite vodou z kohútika.

Výhody:

 1. Zabíja akné spôsobuje baktérie a ponúka slobodu od akné.
 2. Mandľový olej zvyšuje účinnosť neem pri znižovaní značky akné.
 3. Mandľový olej, bohatý na vitamín E, tiež zaisťuje, že čerstvé akné, že táto maska ​​čistí nenechávajú stopy za sebou.

4. Neem A Ovos pleťová maska:

Tento skvelý exfoliačný Neem pack pre akné je vhodný pre všetky typy pleti, s výnimkou citlivú pokožku. Ako na to?

 1. Variť ovos a roztlačíme na pastu.
 2. Variť neem listy vo vode a filtrovanie vody, akonáhle sa ochladí.
 3. Zmiešajte roztlačené ovos v Neem vody za vzniku pasty.
 4. Naneste na tvár a krk a nechajte zaschnúť po dobu 20 minút.
 5. Kroviny tým, že za mokra na najbližších 5 minút.
 6. Premyje sa vodou z vodovodu.

Výhody:

 1. Ovsené častice ponúkajú hlboké exfoliáciu a odstránenie odumretých kožných, čierne bodky a whiteheads vedľa oleja a nečistôt.
 2. Neem je zaistené, že koža nie je zápal s miernym exfoliácia poskytovanej ovsa.

Pozor:

Kým Neem je prírodné ingrediencie a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, je dôležité mať na pamäti niektoré skutočnosti o tom, že je v bezpečí: Buďte opatrní a nie cez-aplikovať žiadnu Neem masku. Bez ohľadu na to, ako prirodzené tvárová maska ​​je v priebehu používania neem môže robiť suchú pleť. Suchá pokožka bude mať za následok viac otázok, akné. Sa nepoužijú žiadnu masku bez súhlasu lekára, ak trpíte kožné ochorenia, ako je xeroderma. Tieto kožné problémy, aby pokožka abnormálne suchá. Nezabudnite, že Neem môže potlačiť prirodzené vysušenie. Ale to je bezpečné používať iba liečebného postupu pri takých kožných ochorení. V opačnom prípade, zvýšená suchosť zhorší akné a predstavujú ďalšie hrozby taky. Neem je výnimočný prirodzený spôsob, ako pomáhať jeden zbaviť akné kože. Bez ohľadu na to, aký typ pleti máte, môžete sa vždy spoľahnúť na neem pri zásahu akné a akné značiek. Ktoré Neem pleťová maska ​​je vaša najobľúbenejšia? Páči sa vám držať sa kozmetických neem produktov namiesto prirodzených tie domáce? Prečo? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...