Starostlivosť o kožu

Je mrkvová šťava užitočná na liečbu akné?

Je mrkvová šťava užitočná na liečbu akné?

Trápi akné? Cíti v rozpakoch, aby zavesiť von s priateľmi, pretože cítite, že nevyzerajú, reprezentatívne '? Rozumieme. Akné môže byť vážne mar na vašu krásu. A ak nechcete mať okamžitú starostlivosť, mohlo by to byť niekedy príliš neskoro rovnako.

Ale potom, nemusíte sa starať o všetko. Vzhľadom k tomu, máme úžasnú prísadu, ktorá môže liečiť akné jednoduchým a efektívnym spôsobom! To nie je nič iné ako pokorné mrkvy vo vašej domácnosti a jej šťavy! Ale, ako sa mrkvová šťava pomocníka akné?

Zaujíma vás, čo mrkvová šťava obsahuje a ako to môže dať úľavu od akné? Prečítajte si to zistiť!

Mrkvová šťava akné - Ako to funguje:

1. Vitamín A:

Mrkva je jedným z najbohatších zdrojov vitamínu A, ktorý je prítomný v nich vo forme beta-karoténu. Vitamín A podporuje zdravie kože, vízie a kostí. Takže namiesto toho, aby si svoju dennú dávku piluliek, prečo nie len prehĺtať pohár čerstvo vyrobené osviežujúci mrkvovej šťavy vás napumpovať s rôznymi základnými živinami.

load...

2. Vitamín C:

Mrkvy sú tiež dobrým zdrojom vitamínu C, ktorý pomáha naše telo produkovať kolagén. Kolagén je známe, že udržať pružnosť pokožky, zabrániť vrásky a spomaľuje proces starnutia. Vitamín C tiež zlepšuje našu imunitu a pomáha v boji proti kožnej baktérie spôsobujúce akné.

3. Draslík:

Mrkva obsahuje hojné množstvo draslíka. Nedostatok rovnakého minerálu môže mať za následok suchú pokožku, akné, a svalové kŕče. Mať pohár mrkvovej šťavy splní vaše požiadavky na draslík, čo pomôže pri udržiavaní zdravej rovnováhy elektrolytov.

4. Karotenoidy:

Karotenoidy sú antioxidanty prítomné v mrkve, ktoré zvyšujú odolnosť pleti a lesk. Jedným z karotenoidov prítomných v mrkve je beta karotén, ktorý chráni kožné bunky pred opotrebovaním a spomaľuje proces starnutia.

load...

Denný príjem mrkvovej šťavy tiež pomáha pri čistení vaše pečeň. Toxíny prítomné v pečeni, sú hlavnými príčinami akné a vyrážok.

Mrkvová šťava je lacný, prírodný a neškodný spôsob, ako oslobodiť svoju pleť pred akné, škvrny a pupienkov.

Ako si vyrobiť mrkvová šťava:

Dôrazne sa odporúča piť šťavu na lačný žalúdok ráno účinne detoxikáciu organizmu. Zdržať balených džúsov ako existuje vysoká pravdepodobnosť, že obsahujú umelé škodlivé príchute a pridaný cukor. Namiesto toho, vždy pripraviť čerstvý pohár džúsu, kedykoľvek máte v úmysle mať. Môžete byť trochu odvážnejší a pridajte niekoľko korenie k zlepšeniu chuti alebo len piť nevýrazné. Tu je zábavná recept pre tých z vás, ktorí si chcú vyskúšať iný vkus:

Ingrediencie potrebné:

  • 8 - 10 mrkva
  • 1 jablko
  • 1 ananás
  • 1 citrón

Zmiešajte všetky z uvedených surovín a kmeňa. Pridajte trochu čiernej soli a pražené prášok rasca semien. Pridať nejaký cukor podľa preferencií, ale aby to minimálne.

Pozor:

Tí s diabetom by nemal piť mrkvovej šťavy vďaka prítomnosti cukru v ňom. Tí, ktorí by mohli mať nejaké alergie z mrkvy by mal tiež upustiť od tejto šťavy.

A hádaj čo? Môžete využiť mrkvovej šťavy, bez toho by to náročné! Tu je ako na to!

Ostatné Použitie mrkvovej šťavy:

Tu sú niektoré skvelé spôsoby využitia mrkva:

1. Maska:

Mrkva môže byť spôsob, ako pripraviť nejaké úžasné masku na liečbu a prevenciu akné.

Ako použiť:

Parné dva mrkvu a roztlačíme rovnomerne. Zmiešajte lyžičku medu, 2 - 3 kvapiek citrónovej šťavy a premiešame dobre. Uplatňovať rovnaká ako pleťová maska ​​po dobu 15 minút a opláchnite vodou.

2. Akné Cap:

Takže, ste v polovici akné útek a konzumovať mrkva je niečo, čo sa vám nepáči? Nebojte sa! Skúste mrkvu akné Cap!

Ako použiť:

Naneste mrkvovej šťavy na akné breakouts a vidieť výsledky sami. Medzi trhlinami vyschne čoskoro a zmiznúť.

3. Čistiace:

Čistý tvár je nutné, ak chcete zostať akné zadarmo. Tu je návod, ako môžete využiť mrkvová šťava ako čistiaci prostriedok:

Ako použiť:

Zmiešajte mrkvový džús a niektoré morskej soli a čistenie tváre s rovnakým jemnými krúživými pohybmi. Opakovaním tohto rituál počas 20 - 30 dní pomôže pri odstraňovaní škaredé jazvy zanechané akné.

Nie je to úžasné, ako jednoduchý výrobok z chladničky môže robiť zázraky pre vašu pokožku? Nevkladajte pokožku s chemickými látkami na liečbu akné. Skúste mrkvovej šťavy pre jaziev po akné a stať sa akné zdarma, samozrejme!

Ako sa liečiť akné? Používate nejaký iný prírodný prostriedok? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...