Starostlivosť o kožu

Iránske ženy make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Iránske ženy make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Tu je otázka, my všetci pýtať sami seba, aké sú chutné tajomstvo za tieto krásne iránskych žien? Tento článok vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete.

Väčšina z ich tela sú pokryté. V skutočnosti sa ich tvár je jediná časť, ktorá je vystavená. Avšak, toto nie je im zabrániť, aby po ich kondíciu a krásu režimu. To je jediný dôvod, prečo sa tieto krásne iránskej ženy dokáže vyzerať tak fit a bezchybné. Existujú rôzne kozmetické, make-up, fitness a diétne tajomstvo, ktoré pomáhajú tieto ženy vyzerať tak krásne a roztomilé. Dovoľte mi teraz odhaliť niektoré z ich make-up a kozmetické tajomstvá.

Iránskej ženy make-up tajomstvo

1. Dobrý očný make-up:

Iránci zvažovať oči, ako najkrajšie časti niečí tváre. Niet divu, že sú úplne správne. Vzťahujú dobrý očný make-up, takže plná pozornosť diváka je smerovaný do očí. To z nich robí vyzerať príťažlivejšie a krajšie. Vložka oka, primer, Kajal Kohl a očné tiene, všetky tieto očné prípravky by mali byť správne aplikovaná, aby vaše oči vyzerali oveľa dramatickejší a krásne.

load...

2. Nos Job:

Nosa alebo nosa je veľmi bežná v Iráne. Približne 60.000 nos pracovných miest sa vykonáva za rok v Iráne. To je vnímané ako symbol spoločenského postavenia. Ženy hrdí po prechádza nosa. To pomáha pri poskytovaní dobrej a dokonalý tvar k svojmu nosa, a zvyšuje krásu svojej tváre prirodzene.

Iránske ženy Tajomstvo krásy

3. Včasné odstránenie Threading / vlasov:

Obočie threading bolo vykonané v Iráne, pretože tisíce rokov. Oni sú odborníci v tom, že dokonalý oblúk, bez toho aby došlo k poškodeniu kože v blízkosti očí. Proces obočie závitov je známe ako Bande Abru v Iráne. Nemajú sa obmedzujú len na rezanie závitov; Iránske ženy tiež kefu obočie pomocou zubná kefka každé ráno a večer. To udržuje oblúk obočia, držať je elegantný a čisté. Iránske ženy tiež odstrániť ich nežiaduce fúzov od závitov. To udržuje ich tváre pri pohľade bezchybné a krásne.

load...

4. Použitie telové oleje:

Uplatnenie dobrý telový olej je veľmi dôležitou súčasťou iránskej ženy krásu režimu. To udržuje ich pleti svieži a leštený po celú dobu. Telové oleje sú tiež užitočné pri uzamknutí vlhkosť pokožky a robiť to viac pružná a mäkká.

5. Beauty Bar:

Zatiaľ čo ženy z iných častí sveta ďalej experimentovať s novými kozmetiku a kozmetické výrobky pre ich tvárach, iránske ženy používajú pevný kozmetický bar na ich tvári. Nemajú experimentovať s novými produktmi. Dávajú prednosť kozmetické tyčinky s hydratačný krém v nich. To pomáha, aby sa ich tvár vyzerať krajšie a bezchybné.

Takže to boli niektoré z hlavných krásy a make-up tajomstvo iránskych žien. Teraz som sa odhaliť niektoré dôležité fitnes a diétne tajomstvo týchto krásnych žien.

Iránsky Ženy Diéta a fitnes Secrets

1. Piť vodu:

Iránske ženy piť veľa vody za deň. Je potrebné pre nich minimálne 10 poháre vody. To im hydratovaná a svojej koži hydratovanú udržiava. Pomáha tiež pri uvoľnení toxínov z tela čo podporuje dobré zdravie.

2. Med alebo jogurt v Raňajky:

Ľudia v Iráne zvyčajne majú radi ľahké raňajky. Ich raňajky zahŕňa jedlo zložené z medu so studenou ryžou. Oni sa tiež tešiť jesť jogurt v dopoludňajších hodinách. To pomáha udržiavať svoju kondíciu.

3. Rice:

Ryža je na mieste k dispozícii a najbežnejšie potraviny v Iráne. Je to súčasťou ich denné jedlo, rovnako ako večera. Jedná sa o sacharidy bohaté potraviny, ktoré dodáva energiu do tela. To udržuje svoju telesnú kondíciu. Bolo preukázané, že ak vaše telo nedostane dostatočné množstvo sacharidov, začnete cítiť podráždený a stagnujúci čo môže ďalej viesť do poriadne sústrediť a zlý zdravotný stav.

4. Procházka míle:

Chôdza je dôležitou súčasťou denného režimu iránskej ženy. Chôdza pomáha nielen k strate extra váhu, ale tiež pomáha v prevencii naše telo od získania ovplyvnená ochorení, ako je cukrovka a rakovina prsníka. Je to veľmi ľahká forma fyzickej aktivity, ktorá udržuje našu kondíciu.

Dúfam, že sa vám páčil príspevok. Napíšte nám svoje pripomienky nižšie.

load...