Starostlivosť o kožu

Hema Malini je krása, make-up a fitness tajomstvo odhalenie

Hema Malini je krása, make-up a fitness tajomstvo odhalenie

Hema Malini, jeden z najatraktívnejších herečiek 70. Rokov a, Dream Girl 'veľa, stále tak atraktívne, dnes vo svojich 60 rokoch, pôvabne starne a dáva tvrdej konkurencii mladších herečiek.

Obdarený naozaj dobrý pokožku, herec hovorí: "Krása je Boží dar, a kto by nikdy brať ako samozrejmosť. Moja koža je dobré, pretože to Boh urobil to. Stále to veľmi čisté a bez make-up čo možno najviac. "

Tipy Hema Malini krása:

1. Pitná voda - Pitie veľa vody je kľúčom k jej žiariace tvár. Dostatok pitnej vody denne pomôže odplaviť toxíny z tela a udržuje pokožku hydratovanú a žiariacu.

load...

2. Aróma oleja - Použitie aróma oleja na tvár a vyhýbať ťažký make-up je to, čo pomáha vyživovať jej koži a poraziť proces starnutia.

3. Vyhnúť sa nezdravé jedlo - Hema Malini verí, že jesť zdravo určite dávajú dobré výsledky pre kožu a zabezpečuje, aby zahŕňal veľa ovocia a zeleniny vo svojej každodennej strave, čo je ďalšie tajomstvo jej nestarnúci krásu.

4. Tradičná olejová masáž hair- Herečka je pevne verí v prírodných produktov a cíti sa jedná o najlepšie, pretože nemajú žiadne vedľajšie účinky. Kokosový olej zmiešaný s amla, Tulsi a neem je tajomstvo jej nádherné kučery.

load...

Hema Malini make-up tajomstvo:

1. Menej za lepšie Hema Malini sa domnieva, že použitie minimálnych produkty pomôže nechať pokožku dýchať. Jeden produkt sa používa na dennej báze, aj keď je, Clarins 'čistiace mlieko.

2. Očné makeup- Najradšej udržať tvár postráda základov a namiesto toho používa aróma oleja pred nanesením make-upu. Kajal pre oči a svetle tieni rúžu je to, čo sa jej páči, keď robí svoj vlastný make-up.

3. Nočná starostlivosť regime- Nočný krém s názvom, Aveda 'je všetko, čo ona používa pred spaním do postele.

Hema Malini fitness tajomstvo:

1. Cycling- To je jeden z tajomstiev jej fit a nádherné telo. Hema Malini cykly denne doma po dobu asi 10-15 minút.

2. Pranayam a yoga- 64-ročný herec robí pranayam po dobu aspoň 45 minút denne a cvičí jogu každý druhý deň. Je joga a strečing, že jej pomáha dosiahnuť tónovaný bicepsov a tricepsov a mäkká tukové tkanivo menej pas.

3. Dancing- Hema Malini je školená klasický tanečník a jej tanečné tiež funguje ako cvičenie udržať svoje telo v kondícii.

Hema Malini Diet Secrets:

1. Go vegetarian- Herec je čisto vegetariánskej, a je presvedčený, že je jedným z hlavných dôvodov, ktoré pomáha udržať svieži a zdravý vzhľad.

2. Fasting- Ona postia dvakrát týždenne a zahŕňa čerstvé ovocie, suché plody a Paneer v jej, pôstu 'diétu.

3. Zdravé desiatu obed sa skladá z dvoch Rotis, miskou Daal, dva zeleninou a trochou ryže s riasami, aj keď niekedy má príliš korenené jedlá. Tvaroh je dôležitou súčasťou jej jedálnička, keď sa domnieva, že je to dobré pre pleť.

4. Liquid intake- Dve šálky zeleného čaju je súčasťou jej každodenného života, pričom okrem toho sa tiež obsahuje vodu a tvaroh veľmi liberálno v jej každodennom jedálničku.

5. Early dinner- Vezme jej posledné jedlo pred 8 vo večerných hodinách a zahŕňa potraviny, ktoré môžu byť ľahko stráviteľné. Večera je menej mastná a pikantné.

To sú niektoré z najlepšie strážených tajomstiev krásy na Hema Malini, že je presvedčený, ktorí pracovali v udržiavaní jej krásne, fit a zdravé pre vekové kategórie. Pripravený súdiť za seba?

load...