Starostlivosť o kožu

Grécke ženské make-up, krásy a fitness tajomstvo odhalené

Grécke ženské make-up, krásy a fitness tajomstvo odhalené

Neviem, čo to je o Grécku, ale všetko sa zdá, že tak krásne a majestátne !! Nikdy som tam nebol, ale počul z mnohých krásnych gréckych žien v gréckej mytológii a kto na Zemi nie je pozná Helen of Sparta, ktorá bola najkrajšie ženy na svete.

Grécke ženy sú známe predovšetkým pre svoju lásku k prírodnej krásy! Či už ide o ich svetelné olivovo tónovaný pleť alebo vynikajúce kože a dokonale tvarované telo, to je dobré vedieť, čo grécke tajomstvo krásy sú. Ale ako to robia? Odložil svoj pas, nebudete musieť nikam zistiť. Tu uvediem vám niektoré z nádherných starovekých tajomstvo krásy, ktoré vám pomôžu prebudiť svoje vnútorné bohyne!

Pozrime sa teraz diskutovať o niektoré grécke ženy tajomstvo krásy, ktoré krásne zdôrazní sa tiež praktizuje make-up triky.

Grécky ženy Krása a make-up tajomstvo

1. Použitie olivového oleja:

Hovorí sa, že Gréci boli prví používať olivový olej hydratujú pleť. Olivový olej je bohatý na antioxidanty, ktoré pomáhajú pri revitalizácii suchú a popraskanú pokožku. Taktiež urýchľuje proces obnovy buniek, ktoré sú prítomné vo svojej koži.

load...

2. Použitie morskej soli:

Ako oni sú blízko pri mori, morská soľ je veľmi ľahko dostupné. Používajú ju olúpať ich koži a obohatiť ho s jeho prírodných minerálov.

3. S horúce kúpele:

Horúce kúpele je jedným z hlavných tajomstvo ich prirodzenú krásu. Majú vyhrievané kúpele v kúpeľoch. Je to pre nich veľmi dôležité, pretože sa domnievajú, že teplá voda otvára póry kože ľahko. To pomáha zbaviť sa všetkých toxínov vo veľmi prirodzeným spôsobom.

4. Užívanie mlieka Vane:

Aj keď je to celkom drahý spôsob, ako liečiť kožu, ale bohaté ženy v gréckej civilizácie často prednostné pre mlieko kúpaním pred zvláštne príležitosti. Teraz-a-dní, pričom mlieko kúpeľ je vzácna vec byť svedkom, ale napriek tomu niektoré ženy si umývajú tvár, krk a paže z mlieka. Zmäkčuje pokožku, ktorá je veľmi jemná a hebká.

load...

5. Medové masky a telový peeling:

Med je veľká krása zložka, ktorá Gréci používali pri výrobe masky a telový peeling. Hovorí sa, že sme zdedili používanie medu ako kozmetický zložka iba z Grékov. Med je dobré pre pleť, pretože je protizápalový a pomáha pri čistení odumretých kožných buniek.

6. Menej Použitie make-up:

Grécke ženy sú viac do starostlivosti o kožu a robiť to krásne prírode, skôr než použitie veľa make-upu na svojej koži každý deň. Tiež preto, že sa jedná o morský počasí tam, vlhkosť robí sa potíte a ktorá neumožňuje make-up, aby zostali na dlhšie časové obdobie. Takže gréckej ženy platí menej alebo vôbec žiadny make-up a pokúsiť skrášliť svojej koži prirodzene.

Teraz, keď sme diskutovali veľa hľadal gréckej ženy make-up a kozmetické tipy, budem diskutovať o niekoľko fitness a diétne tajomstvo gréckej ženy príliš.

Grécky Ženy fitness a Diéta Secrets

1. Gréci dodržiavať stredomorskej stravy. To je považované za jeden z najzdravších diét pre kožu. Obsahuje dostatočné množstvo omega - 3 mastné kyseliny, ktoré pomáha udržať pokožku žiariace. Nielen pleť, ale tiež tendenciu, aby vás štíhly a v perfektnom stave.

2. Budú nasledovať poriadnej 3 jedlá denne zvyk, kde raňajky sa väčšinou skladajú z malého jačmenného chleba namočené vo vínnej omáčke. Obed je tiež ľahký, ale podstatnejšie, zatiaľ čo večere je najväčší priemer dňa.

3. Hovorí sa, že starí Gréci boli posadnutí kondíciu. Išli za pár míľ každý deň po večeri, aby si ich jedlo správne stráviteľné.

4. Ovocie, ako sú jablká, hrušky a figy sú súčasťou ich každodenného života. Tieto plody prirodzene udržiavať svoju telesnú kondíciu a zdravý

Nie sú tieto kozmetické a fitnes tajomstvo jednoducho úžasné? A-samozrejme môžu byť ľahko implementované vo svojej rutiny taky. Takže teraz viete, čo je potrebné urobiť na dosiahnutie tohto éterická gréckej krásy.

load...