Starostlivosť o kožu

Európske ženské make-up, krásy a fitness tajomstvo odhalené

Európske ženské make-up, krásy a fitness tajomstvo odhalené

Hľadá tajomstvo krásy za európske ženy? Nemusíte cestovať do zámoria nájsť tajomstvo. Tie môžu byť prekvapení, učiť sa, že mnohé európske ženy spoliehajú na samotných prastarých, prírodné krásy zosilňovače, ktoré môžete nájsť vo svojej vlastnej špajzu.

Ženy v Európe brať krásu vážne. Ale to bolo ich posadnutosť pre úzke pása a kriviek, ktoré viedli ženy, aby prijali korzet. Hovorí sa, že v dávnych dobách, európske ženy maľoval ich tváre s ortuťou, aby vyzerala oveľa krajšie. Ale nie sa báť, európske tajomstvo krásy, ktoré budem odhaliť v tomto príspevku nie je tak drsné alebo ťažké.

Takže poďme sa pozrieť na to, čo sú európske make-up a kozmetické tajomstvo, ktoré ich robia tak nádherná...

Európski krása a make-up tajomstvo:

1. S krásny spánok 8 - 10 hodín každý deň je jedným z hlavných dôvodov ich vláčnu a krásnu pleť. Verí, že majú príjemný spánok by vyhodiť všetok stres zo svojej mysle a poskytuje svieži vzhľad a žiara na ich tváre.

load...

2. Očista, tónovanie a hydratačný je súčasťou ich každodenného života.

3. Voda je prírodný prostriedok pre žiariace a jemnú pokožku, a európskych žien to veľmi dobre vedia, a tak pijú hojné množstvo vody denne.

4. Týchto európskych krás sú veľmi znepokojení ich starostlivosť o pleť, ale tiež radí, aby šiel za dobrú tváre raz za čas. Typická európska tváre A má čistiace rutinu, peeling-off masky, tonizačný a malátny masáž tváre a dekoltu. Sú úplne oddávať sa v týchto 1,5 hodinách kozmetické ošetrenie

load...

5. Aromaterapia je tiež jedným z hlavných tajomstvo krásy európskych žien. Verí, že je to upokojujúce, príťažlivá a veľmi detoxikačný, ktorý pomáha vo výslednej do vláčnu, hydratovanú a krásnu pleť. To tiež rozjasní pleť.

Tak to bol vrchol krásy a make-up tajomstvo Európanov. Teraz sa budem odhaliť niektoré fitness a diétne tajomstvo týchto elegantných dám taky, pretože ak ide o zostať fit a zdravá, vieme, že Európania sú tiež posadnutý to.

Európska Diéta a fitnes tajomstvo:

1. Európania konzumujú mierne Probiotické nápojmi. Niet pochýb o tom, že dobré baktérie pre vás, ktoré sú určite dobré pre vaše črevá, ale len zriedka ľudia vedia, že to boli objal Európanov, pretože po veľmi dlhú dobu späť.

2. Stráviť trochu času každý deň v saune, alebo ísť po saunovaní je súčasťou európskej svojej rutiny. To pomáha udržať preč od všetkých nečistôt, znečistenie a nečistôt, ktoré majú tendenciu spôsobiť chlad a chrípka.

3. Čaj je v Európe obľúbený nápoj. Má zdravotné prínosy a Európania niekedy piť namiesto vody. Vedci sa domnievajú, šálka čerstvé bylinné čaje je lepšie ako poháre vody. Voda pomáha pri hydratácii, takže robí čaj. Ale málokto vie, že čaj má flavonoidy, ktoré pomáhajú pri ochrane vás pred niektorými druhmi rakoviny a srdcových ochorení.

4. Väčšina Európanov sa zabránilo jesť balených potravín. Kým v iných častiach sveta, ľudia dávajú prednosť ísť na balených potravín namiesto celých potravín, balených potravín je určite oveľa pohodlnejšie, ľudia v Európe preferujú celej potraviny. Paradajky s mozzarellou s olivovým olejom pokvapkané na ňom alebo čerstvým pita chlieb a hummus atď sú niektoré ich výber občerstvenia na mieste jesť žiadnu nutričnú bar alebo 100 kalórií občerstvenie-pack.

Tak to bol vrchol kozmetické, make-up, fitness a diétne tajomstvo Európanov. Sú veľmi jednoduché nasledovať a môžete ľahko zahrnúť do svojho denného režimu príliš. Som si istý, že to bude prospešné pre vás taky.

load...