Starostlivosť o kožu

Emma Watson je make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Emma Watson je make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Emma Watson, známa ako Hermiona Granger z Harry Potter série, je pravda, idol. Narodila sa 15. Apríla 1990 v Paríži, Francúzsko. Jej vzhľad je báječné a ona má vrah osobnosť. Avšak, aby bola zachovaná ich postavu dokonale in-tvar a krásny, mladistvý tvár, pracuje naozaj tvrdo. Vyrástla na filmové scény a miluje robí jej make-up na vlastnú päsť. Robí nejaké kozmetické, make-up a fitnes tajomstvo, ktoré sú kľúčom k jej svietilo a bezchybné osobnosti.

Dovoľte mi najprv odhalí Emma Watson tajomstvo krásy a make-up tajomstvo. Stavím sa, akonáhle viete, táto tajomstvo, budete dožadovať sa nimi riadiť. Koniec koncov, ktorá dievča na svete nechce vyzerať krásna ako ona?

Emma Watson Beauty Secrets a make-up tajomstvo:

1. Riaďte dobrú starostlivosť o pleť:

Emma je veľmi znepokojený starostlivosť o pleť. Verí, že správnej starostlivosti o pleť, je najlepší spôsob, ako vyzerajú bezchybné. Je tiež dobrým východiskovým bodom pre make-up. Ak máte mať dobrú a zdravú kožu, môžete znížiť množstvo základu použiť. Trávia oveľa viac času na jej režim starostlivosti o pleť, než na čokoľvek iného.

load...

2. Krém je potrebné:

Ako vieme, Emma je naozaj znepokojený starostlivosť o kožu. Ona je posadnutá o ochranu proti slnečnému žiareniu. Mal by si dať opaľovací krém, keď vyjdete na slnku každý deň. Opaľovací krém s minimálnym SPF 15 je to, čo odporúča všetkým.

3. Vyberte si tú správnu bronzer:

Príliš veľa bronzer alebo nesprávny druh tvárenky môže mať za následok cake vyzerajúce tváre. Emma má citlivú pokožku, a tak sa radšej vyhnúť príliš veľa Červené líčidlo na tvári. Ružová tvárenka je to, čo naozaj dáva prednosť, pretože dáva krásny lesk a jemnú flush ktorý robí pleť vyzerať zdravšie a vláčnu.

4. Sila Rúže a balzamy na pery:

Ako Emma vyrástla okolo vizážistov na filmové scény, ona hovorí, že sa naučil veľa z nich, pokiaľ ide o silu a vplyv na rúž alebo balzam na pery môže mať. Ona navrhne, že tmavé a ťažkých rúžu by mali byť uložené na večer. Počas dňa, ona miluje nosiť ružovo sfarbené balzam na pery. Obr & Rouge Lemon Berry balzam na pery je jej najobľúbenejší. Tiež sa domnieva, že ak sa niečo tónované nosiť, to vyzerá oveľa fascinujúce než len nosiť svoje pravidelné starý balzam na pery.

load...

5. Fun s farbami:

Emma rada experimentovať s mnohými farbami. Miluje svetlé praskanie rovnakej farby na nechty, rovnako ako pery. Vyzerá to funky, krásne a pridáva záujem na čokoľvek oblečenie máte na sebe.

Takže to boli niektoré naozaj jednoduché a zaujímavé kozmetické a toaletné tajomstvo Emma Watson. Pokúsme sa teraz zistiť tajomstvo za jej krásne a sexy postavu, a diskutovať o niektoré z jej fitness a diétne tajomstvo.

Emma Watson Fitness a diétne tajomstvo:

1. Intenzívny Kardio:

Za týmto dokonale tvaru tela Emma Watson je jej cvičenie plán, ktorý zahŕňa intenzívne kardio. Robí to 5 dní v týždni, ktorý zahŕňa Pilates a šprint beh. Pracuje naozaj ťažké tvrdiť, že fit telo, ale ona proste miluje robiť. Je to skôr ako zvyk pre ňu ako záťaž, aby vypracovali.

2. Vzpieranie:

Spolu s intenzívnou kardio, ona pary vzpieranie príliš. Cvičí to 3 dni v týždni. To môže znieť ťažké pre vás, ale je to jeden z hlavných tajomstvo za jej silu a kondíciu.

3. Po jednoduchom dynamickom režime jogy:

Ak chcete mať tónovaný telo ako ona, je potrebné uviesť jednoduchý, dynamický režim jogy ako ona. To bude vaše telo oveľa tónovaný a atraktívne.

4. Jedzte čerstvé, jesť zdravo:

Emma nie je nikdy na diétu. V skutočnosti, ona miluje jedenie čokolády a cestoviny pečie. Ale radšej zdržiava od rýchleho občerstvenia a nezdravé jedlo. Jej normálne, pravidelná strava je vyvážená, ktorý obsahuje požadované množstvo sacharidov, bielkovín, tukov, minerálov a vitamínov, ktoré sú dôležité pre naše telo. Jedlo, ktoré sa za normálnych okolností jej má nízky obsah cukru, soli a nasýtených mastných kyselín. Čerstvé ovocie a zelenina sú tiež súčasťou jej pravidelného jedálnička.

Nie sú tieto tajomstvá Emma Watson len rozprávkové a dosť jednoduché pre každého nasledovať? Teraz už viete, čo je potrebné na dosiahnutie a udržanie tela a krásy, ako Emma Watson. Ak sa budete riadiť týmito Emma Watson kozmetické tipy a zahrnúť ich do svojej každodennej rutiny, budete určite schopní dosiahnuť osobnosť a vyzerá to Emmy.

load...