Starostlivosť o kožu

Elizabeth Taylor je fitness a krása tajomstvo odhalenie

Elizabeth Taylor je fitness a krása tajomstvo odhalenie

Elizabeth Taylor netreba predstavovať nikomu. Bolo by zlé hovoriť, že to, pretože stále je synonymom pre slová ako krása, Diva a módnou ikonou. Ona bola často označovaná ako najkrajšia žena na tejto planéte, a prečo by nemal ju nazvať vďaka bezchybnej pleti a veľmi krásne črty. Bola to kráska v jej časoch v Hollywoode a dal niektoré veľmi silné výkony na obrazovke. S pestrou kariéru v herectve a modelingu, je tu ešte jedna vec, ktorá ju udržiava na rozdiel od svojich kolegov herečiek, je jej krása a fitness tajomstiev. Ona je inšpiráciou pre každú dievča, ktorá samozrejme nemôže zodpovedať až do jej vzhľad, ale určite začleniť niekoľko jednoduchých a dôležité rady, postarať sa o seba. Tu sú niektoré z vôbec najznámejších kozmetických tipov Elizabeth Taylor.

Elizabeth Taylor Fitness Secrets

Nie všetci z nás sa rodí s bezchybnou postavu, na rozdiel od Elizabeth Taylor, ktorý bol siréna obrazovka. Vo svojich rozhovoroch s niekoľkými špičkových kozmetických časopisoch, ona vždy zdôrazňoval, že je dôležité žien, ktoré pracujú pravidelne. Vo svojich časov, v roku 1950, to bolo nepredstaviteľné pre ženy krok z domu ísť gymming, ak ste model alebo herečka. Plávanie a pešej boli kľúčové cvičenie rutiny pre Liz, ktorý jej pomohol, aby zostali vo forme. Počas svojho debutu, ona bola daná na prísnom vysokým obsahom bielkovín stravy a prísne cvičenie.

Elizabeth Taylor Tajomstvo krásy

Na rozdiel od neúspešných manželstva, ona rock módny svet so svojimi silnými klenutými obočia, ktorý bol "vec" z tých čias. To sa stalo zlosť a von urobil tenké pinzetou obočie. Teraz, keď sú hrubé obočie sú späť, môžete veľmi dobre trvať aj niekoľko podnetov od tohto hollywoodskeho Hottie jej časov a rocku sami. Je nutné konzultovať odborníka, ktorý pozná tvar tváre a môže presne povedať, či môžete byť schopní športu hrubé obočie pohľad presvedčivo. Pre Elizabeth Taylor, vôňa vždy zastúpené ženy lesk a feminizmus, čo je dôvod, prečo ona začala svoju vlastnú radu parfumov strhujúcim ako White Diamonds, fialové oči a Gardenia, ktoré boli medzi top najpredávanejších parfumov až do dátumu.

load...

Elizabeth Taylor Fashion Sense

Vo svojom rozhovore s módny návrhár Michael Kors, keď spomenul, ako miluje biele počas zimy s kožušinami šatku omotal okolo nej. : Elizabeth Taylor láska na šperky z nej dokonca napísal knihu s názvom "Môj milostný románik s klenoty" v roku 2002. Mala úžasnú kolekciu náhrdelníkov, náramkov a náušníc všetkých, ktoré predstavovali jej túžbu po diamantoch. Bola zložito zapojený do navrhovania svoje vlastné kúsky, ktoré sa jej šťastná a spokojná. Potom, čo sa jej spýtal, ako sa jej podarilo navrhnúť šperky a vonné látky, odpovedala "Navrhujem v spánku". Ach jo, keby niekto mohol byť tak talentovaný, zatiaľ čo spia, si predstaviť, ako to muselo byť, keď nahor. To je charizma Elizabeth Taylor, ktorý sa chystá zostať navždy, a to aj potom, čo opustil Zem. Jej krása, šarm a magnetizmus vždy sa jej tá najkrajšia žena, ľudstvo nikdy nevidel.

Takže, budete zahrnúť niektoré z týchto Elizabeth Taylor tajomstvo krásy do svojho módneho dotazníka? Napíšte nám svoj názor!

Zdroj obrázku: 1

load...