Starostlivosť o kožu

DIY - Vysoko účinný prírodný očný emulzný prostriedok na odstránenie tmavých kruhov

DIY - Vysoko účinný prírodný očný emulzný prostriedok na odstránenie tmavých kruhov

Trápi tie otravné tmavé kruhy pod očami? Tmavé kruhy sú jedným z najškaredších kožných problémov jeden mohol niekedy mať. Tu je DIY prírodné očné sérum, ktoré si môžete vyskúšať, ako sa zbaviť tohto problému za dobré. Toto sérum funguje zázraky pre mňa a môžete ťažiť z toho taky.

Tu je DIY o tom, ako sa pripraviť prírodné emulzie očí:

1. Usporiadajte pre mini storage vaňou / fľašu / nádobu a malou lyžičkou na miešanie ingrediencií.

2. Prvá zložkou tejto očnej sére je aloe vera gél. Ako je k dispozícii v mnohých značiek aloe vera gél, kúpiť ten, komu dôverujete.

3. Dáva prednosť aby bol tento sérum vo veľmi malých dávkach, kde ma jedna dávka sa podáva po dobu asi 6-7 dní. Môžete urobiť to isté prvýkrát a pripraviť väčšie množstvo pre následné šarže.

load...

4. Aj vzali okolo lyžička aloe vera gél.

5.Now druhú magické časť našej očné sérum - čistý mandľový olej. Pridajte rovnaké množstvo, ako je aloe vera gél do vane.

6. Títo dvaja sú inak nemiešateľných kvapalín, ktoré nebude mať zmiešané na vlastnú päsť.

7. Musíme miešať pred každým použitím, pretože majú tendenciu sa oddeliť s časom.

8. Môžete držať množstvo obidvoch zložiek rovnaká alebo pridať ďalší z mandľového oleja, ak máte suchú pokožku a / alebo vrásky v rámci oblasti očí.

load...

9. Dôkladne premiešajte znova. To dáva vzhľad svetlo zelenej farby emulzie očí.

10. Teraz priskrutkujte vaňa pevne.

11. Skladujte na chladnom mieste. Páči sa mi, aby ju udržali v chladničke rokmi.

Ako použiť:

Dot sérum v rámci oblasti očí s prstenníku. Pat a miešať všetko okolo očí jemnými ťahmi rovnako ako zmes korektor. Nemasírujte energicky ako oblasť okolo očí je jemná a citlivá.

Kedy použiť:

• Používajte ju každý deň v noci predtým, než narazí na posteľ. Prvý umyť tvár a potom použiť, ako je popísané vyššie. • Môžete tiež použiť ju počas dňa v čase, keď nie ste ísť von.

Ako je to sérum prospešné?

Poďme sa pozrieť, ako sa to deje v sére v prospech našej pod očné okolie:

  • Mandľový olej je známe, že účinne vyčistiť pod očami kože. To robí pleť vláčnu a redukuje jemné linky vidieť v rámci oblasti očí. Mnoho komerčne dostupné pod očné krémy použiť mandľový olej ako ich hlavná zložka.
  • To spomaľuje vznik vrások na koži a tonizuje už prehnutý / vrásčitú kožu robiť to vyzerať pevnejšie. Takže to nielen osvieti, ale aj napína kožu. To je dôvod, prečo ľudia držať na mandľový olej, akonáhle si uvedomujú, že je pre nich pracujú.
  • Mandľový olej je najmenej mastné oleje, takže dievčatá, ktorí nemajú radi mastnotu na tvári vôbec, môžu tiež použiť. Môžete udržiavať obsah aloe vera viac, ak máte veľmi mastnú pleť.
  • Aloe vera upokojuje pokožku a uvoľní vás po náročnom dni.
  • Obe tieto zložky vám jasný a žiariace pleť, čo eliminuje škaredé tmavé kruhy pod očami.
  • Môžete použiť zmes namiesto make-up odstraňovače rovnako. Odstraňuje všetky stopy make-up, bez opustil svoju tvár príliš mastná. Môžete nadviazať tváre umývanie a úplne čisté tvár je to, čo máte.
  • Aj keď sa jedná o očné sérum, môžete tiež použiť ju po celom tele raz za týždeň získanie výhod pre svoje telo ako celok.

Skúste to a uvidíte výsledky sami.

Až nabudúce, starať! Nezabudnite nechať nám svoj názor nižšie v sekcii komentáre.

load...