Starostlivosť o kožu

DIY - úžasné uhorkové a olejové masky recepty Maska na uzdravenie pokožky

DIY - úžasné uhorkové a olejové masky recepty Maska na uzdravenie pokožky

Letné mať mýto na každom z nás. Pripadá mi to ako horiace pec tu v severnej Indii. Som si istý, že situácia je takmer rovnaká po celej Indii. Žiadne chemikálie môže liečiť jazvy daných týmto horúcim podnebím. Ok, mám trochu dramatické. Ale vážne, v lete môže naozaj mozgov nám energia, a tiež naše vonkajšie krásu. Ale verím v mágii kuchynských prísad upokojiť a liečiť akékoľvek kožné problémy. Dnes budem s vami podeliť o jeden z mojich najobľúbenejších kuchynských receptov, ktoré šetria moju pokožku pred teplom a strasti letných mesiacoch.

Takže, nosiť svoje zástery a pusťme.

Požadované produkty:

  • Uhorka
  • Aloe vera gél
  • Kokos alebo akýkoľvek iný olej podľa vlastného výberu

Uhorka A Oil-Skin Chladenie / Upokojujúce Recept:

Poučme sa na uhorky a oleja koža chladiace / upokojujúce recept:

load...

Krok 1:

Potom sa stredne veľkú uhorku, ktorá je hlavnou surovinou pre recept. Ja jednoducho milujem pohľad na uhorky počas leta. Je to, ako upokojujúci pre oči, pretože je ku koži.

Vybrať a olúpte uhorku. Nastrúhajte ju jemne za recept. Ak budete mať chladené uhorky, nič nemôže byť lepší než tohle. Ak tomu tak nie je, nechajte nastrúhanú uhorku chill v chladničke po určitú dobu.

To je, ako jemne strúhanej uhorky vyzerá. Množstvo v mojej miske je dostatočná pre tváre a krku. Ak si prajete, aby hýčkať svoje ruky a nohy, rovnako nastrúhame trochu viac.

load...

Krok 2:

Pridať kokosový olej do nastrúhanej uhorky. Pre dané množstvo uhoriek, pridajte 1teaspoonful olej. Ak máte mastnú pleť, je potrebné olej na minimum.

Krok 3:

Teraz je čas pridať ďalšie chladiace nápoj, ktorý je každé dievča obľúbená prísada pre starostlivosť o pleť. Uhádli ste to kliknutím pravým je aloe vera!

Aloe vera poskytuje nielen ukľudňujúci pocit na koži, ale tiež objasňuje kože v priebehu času.

Krok 4:

A to je všetko, priatelia! Zmiešajte to dobre. Práve tieto 3 ingrediencie bude vysať všetku únavu a tuposti od tváre po návrate domov z náročnom dni v práci.

Ako vidíte, je to druh zeleného gélu, ktorý nie je vôbec úloha dať na použitie.

Krok 5:

Rovnomerne rozdeliť na tvár a krk a nechajte ju usadiť niekedy skôr, než ju zmyte. Mohlo by kvapkať trochu dole, takže majte na hodvábny papier po ruke, aby sa zabránilo akejkoľvek neporiadok. 10 minút - po asi 5 zmyť.

Čo to robí pre vašu pokožku:

Ak začnem pero výhody domáceho vecí, bude existovať žiadny koniec tohto článku. Budem jednoducho rozprávať rozdiely Osobne som cítil pri používaní tohto upokojujúce receptu:

  • Moja koža sa cíti ľahké a menej unavený po náročnom dni v práci. Akékoľvek spáleniny po oslnenie, alebo opálená pokožka bude získať výhody s touto zmesou.
  • Táto zmes objasňuje kožu pri pravidelnom užívaní po dobu niekoľkých dní.
  • Opuchnuté oči a tmavé kruhy sú už minulosťou.
  • Jednotvárnosť koža je tiež niečo, čo som už robiť starosti. Tento recept osviežuje svoju kožu, takže to vyzeralo, žiarivý a živý.

Celkovo možno povedať, je to ľahké, efektívne a lacný recept, aby sa upokojilo a uvoľnená kože. Ideálne pre krutých letných mesiacoch, tento recept môže byť dané na použitie v iných obdobiach roka. Žiadne škodlivé chemikálie, žiadny tlak na vašej pokožke obmedzeným rozpočtom proste krásna! Starostlivosť o pleť nemohla dostať jednoduchšie, než to! Dokonca aj keď sú super práce, môžete si iste venovať niekoľko minút hýčkať vašu pokožku!

Len do toho, skús to a dajte nám vedieť o svojej skúsenosti! Tešíme sa na vašu odpoveď. Pridajte svoj názor v sekcii Komentáre nižšie.

Až nabudúce, starať a zostať krásna.

load...