Starostlivosť o kožu

DIY - úžasná prirodzená lipová maska ​​pre pigmentované pery

DIY - úžasná prirodzená lipová maska ​​pre pigmentované pery

Ružová, dokonca aj mäkké pery sú niečo, čo znie ako fantázia. Je to niečo, čo sme všetci sen, ale nie všetci z nás sú obdarení prirodzene ružové a dokonca aj pery. Väčšina indických dievčat trpí pery pigmentácie. Som si istý, že ste premeškala peniaze na drahé kozmetické prípravky a ošetrenie sa ich zbaviť. Nechcete skúsiť niečo umelé! Aha! Nebojte sa, tu je StyleCraze k záchrane!

Produkty Vyžaduje:

Som si istý, že budete milovať tento DIY, rovnako ako ja. Jedná sa o domáce lip masky odľahčiť pigmentáciu na perách, ktorý je úplne bezpečné a účinné. To znie dobre? Takže teraz aj vy môžete mať dieťa, ako svetlo ružovej pery ešte raz! Hlavnou zložkou tohto majstrov je červená repa a ružové kvety. Chytiť nižšie uvedené produkty:

load...
  • Polovica z jednej stredne veľkej červenej repy
  • Ružová voda
  • Jedným z ruže kvet
  • Mlieko
  • Miešačka
  • Cedidlo
  • Malý kontajner

Ako vytvoriť Lip masky odľahčiť pigmentáciu na perách:

Postupujte podľa pokynov k mať dieťa-ako pery:

Krok 1:

Začnite tým, že umývanie červenej repy do čistej vody. Potom zlúpnite vonkajší plášť s pomocou škrabkou na zeleninu. Nakrájame na menšie veľkosti a dať ju do mixéra. Brúsiť červená repa úplne kým si všimnete nejaké vodnatá tekutina plávajúce v mixéri. Nepridávajte vodu do repy, ako to bude znížiť živosť farieb. Ak váš mixér nebeží dobre s červenou repou kúsky, môžete pridať niektoré ružovú vodu namiesto čistej vody.

load...

Teraz opatrne kmeň šťavu z červenej repy nastrúhaného do čistej misy.

Krok 2:

Teraz, pridajte polievkovú lyžicu mlieka do červenej repy šťavy. Mlieko ponúka niekoľko výhod pre Pouzívajte čistí pokožku účinne; lieči suchosť, pretože je vynikajúci hydratačný krém; vyhladzuje pokožku, dodáva lesk a pomáha pri zosvetlenie pigmentácie kože.

Krok 3:

Teraz, pridajte lyžicu ružovej vody a niekoľko ruže kvetov na červenej repy šťavu a zmes mlieka. Ružová voda pomáha pri zmäkčenie a hydratáciu pokožky. Ako som chcel použiť iba prírodné látky, namočené som ružovou kvetinu v 4 lyžice chladenej vody cez noc v chladničke, aby sa moje vlastné čistú ružovú vodu. Rose pomáha pri zosvetľovanie pier pigment spolu s hydratáciu pier.

Krok 4:

Takže všetky vaše veľmi prospešné prírodné látky sú teraz pripravené pre zmiešanie. Je na čase, aby sa čistou lyžicou a zmiešajte všetky ingrediencie dobre.

Krok 5:

Teraz preneste zmes do čistej nádoby na skladovanie. Tu som použil starý Balzam puzdro pre uloženie prirodzené pery masku. Kontajner alebo nádoba musí byť dobre dezinfikujú, aby sa zabránilo bakteriálne infekcie a poškodenia produktov. Čistiť a dezinfikovať to, použite prací prostriedok riešenie, alebo sprej nejaký čistý alkohol do kontajnera, aby účinne čistiť. Uzavretie kontajnera a umiestniť ho do chladničky. Vzhľadom k tomu, pery maska ​​je úplne prirodzené a bez konzervačných látok, odporúčam, aby ste uložiť túto rtu masku v chladničke, aby to trvať dlhšie.

A je hotovo! Použite čistý vatový tampón, aby sa na rtu masku pre aplikáciu. Uplatňovať túto prírodné rtu masku dvakrát denne. Nechajte ju po dobu 15 až 20 minút, aby sa mäkké ružové aj pery. Môžete dokonca použiť ju cez balzam na pery v noci získať rýchlejšie výsledky. Lip pigmentácie a akékoľvek tma bude klesať s pravidelným používaní tohto pery masky. Naďalej uplatňovať, kým si všimnete, ružová, dokonca aj mäkšie pery.

Máčať v dobrom prírody s týmto pery masku. To trvá len niekoľko minút a trvá dlhú dobu. A výsledky sú nepopierateľne dobré!

Dúfať, že teraz máte predstavu o tom, ako zosvetliť pigmentové pery! Poznáte nejaké ďalšie lip pigmentové opravné prostriedky? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...