Starostlivosť o kožu

DIY - úžasná parná tvár pre pupienky a mastnú pleť

DIY - úžasná parná tvár pre pupienky a mastnú pleť

Naša koža prechádza náročných etáp podráždenie, a to najmä v letných mesiacoch. Teplo a znečistenie počas dlhých letných dní opustiť naša pleť mastnú a unavený, že? Chceli by ste, aby hýčkať svojej koži v lete, bez trávia dlhé hodiny v salóne? Nezabudnite na statný čiastky musíme vyplatiť! Dnes sme sa rozhodli priviesť na vás úžasné DIY na liečbu akné a mastnú pleť v jednoduchým spôsobom. Znie to zaujímavé? Potom by ste to skúsiť, pretože to hojí pokožku, bez toho aby došlo k podráždeniu. To DIY zanechá vašu pokožku obnovovaná s parnou technikou.

To je prirodzené, domáci parný tváre, čo je super ľahké robiť v pohodlí vášho domova. Jediné, čo musíte pamätať, je, aby to preháňať, pretože môže dôjsť k poškodeniu kože. Môžete hýčkať vašu pleť raz týždenne s touto liečbou. Ak máte ťažké akné a vyrážky, môžete si to vyskúšať dvakrát týždenne.

load...

Produkty Vyžaduje:

Tu je zoznam produktov, ktoré je potrebné, aby sa prírodné parné tváre:

  • Korenie kurkuma
  • Škorica kúsky
  • Zelený čaj
  • Voda

DIY Steam Facial Pre pupienkov a mastnú pleť:

Prečítajte si o to vedieť kroky, aby para tváre, ktoré sa hovorí, aby sa zabránilo pupienky a mastnú pleť:

load...

Krok 1:

Začnite tým, že dôkladnom očistení pokožku vášho obľúbeného čističmi, aby sa odstránili stopy make-upu a nečistôt. Akonáhle je dôkladne očistený, osušte pokožku. Potom sa aspoň pol na 1 liter čistej vody a preniesť ich do značnej horúcej panvici. Variť vodu, kým je horúci.

Krok 2:

Potom pridajte asi lyžičku kurkumy, 3 až 4 kúsky škorice a polievkovú lyžicu zeleného čaju do vriacej vody. Teraz, vypnite plameň.

  • Zelený čaj má mnoho kožných výhody. Jeho hlavnou vlastnosť je, že pomáha k dosiahnutiu mäkké, jasné a žiariace pleť. Znižuje poškodenie slnkom a zápalu. Obsahuje veľké časti polyfenolov, čo spomaľuje známky starnutia a pomáha udržiavať krásnu a zdravú pokožku.
  • Kurkuma prášok obsahuje veľké časti prírodného síry, ktorý pôsobí ako antibiotikum proti kožných infekcií. Čo môže byť lepšie liečiť vaše pupienkov než silné prírodné antibiotikum?
  • Škorica je skvelý prírodnej kože peeling. Funguje ako antiseptické, adstringentné, protiplesňové a protivírusové podpory. Čistí hlboko exfoliačný kožu. To tiež stimuluje vaše kožné póry, takže je zložky v zmesi prenikajú hlboko do pokožky a účinne fungovať.

Krok 3:

Po vypnutí plameňa, vziať čistou lyžicou a zmiešajte všetky ingrediencie tak, aby sme mohli aktivovať prírodných bylín a korenia. Horúca voda bude zase žiarivo žltej farby, pretože kurkuma prášku, ale nemusíte sa báť! Farba indikuje správnu funkciu aktívnych bylín.

Krok 4:

Teraz sa tučný uterák a umiestnite ju nad hlavou, pretože nechceme, aby para uniknúť. Prosím skontrolujte teplotu vody. Uvedomte si, že voda by nemala byť extrémne horúce, ako by sa mohlo spáliť a poškodiť kožu. Spustite pare kožu.

Ak máte citlivú pokožku, odporučil by som vám, aby ste sa pary po dobu asi 8 až 10 minút. Ale ak máte kombináciu pre mastnú pleť, môžete si vziať páry dobrých 20 minút. Zatvorte oči, uvoľnite sa a vziať páry získať maximálny prínos.

Ak zistíte, teplo nepríjemné, môžete ľahko prestávky medzi vode relaxovať. Až budete hotoví, osušte pokožku. Nadväzujúceho uplatnením svoj obľúbený toner a hydratačné dokončiť pary tváre.

Skúste tento jednoduchý, ale účinný parný tváre na liečbu pupienkov a bojovať olejnatosť! Napíšte nám svoj názor nižšie v sekcii komentáre.

load...