Starostlivosť o kožu

DIY - úžasná krása Hack pre vaše hladké pery

DIY - úžasná krása Hack pre vaše hladké pery

Či je vzduch suchý, horúci alebo studený - naše chudobné pery trpí najviac! Nemožno poprieť skutočnosť, že pery sú najmäkšie súčasťou nášho tváre. Rozhodne je nutné venovať pozornosť! Každý z nás trpí popraskané, suché a nespoľahlivá pery, a to bez ohľadu na typ pleti. Vrstvy chrumkavým, suché, šupinatá, odlupovanie odumretej kože môže nechať naše pery hľadá jednotvárny. My zvyčajne skončí hryzenie, šklbanie alebo ťahanie je preč, čo v konečnom dôsledku vedie ku krvácaniu. A potom je na rovnakú rutinou! Ale tam je lepšie riešenie? Tam určite je!

Môžete olúpať vaše pery a aby vyzerali hebká a vláčna. Vytvoril som jednoduchý lip exfoliačný trik pomocou produktov ľahko dostupné doma. Je vytvorená, aby sa odstránili tie otravné mŕtvej vrstvy kože a odhaľuje mäkký dieťa-ako pery pod! Vy naozaj nemusíte kupovať žiadne drahé pery kroviny, ako si ju pripraviť sami doma!

load...

Požadované produkty:

Tu je zoznam výrobkov, ktoré sú potrebné k príprave lip exfoliačný recept:

  • Lyžicu bieleho cukru alebo hnedého cukru.
  • Lyžičku medu. Ak sa vám nepáči príliš veľa sladkostí na perách, potom by som odporučil, aby ste ju nahradiť lyžičkou olivového oleja alebo kokosového oleja.
  • Malá kvapka vanilkovej esencie (voliteľne).
  • Malý kontajner (ak chcete uložiť zmesi).
  • Lyžičku vazelínou alebo akékoľvek balzam na pery.

Beauty Hack pre vaše hladké pery:

Postupujte podľa pokynov na prípravu kozmetický hack pre hladké pery:

Krok 1:

Zmiešajte všetky ingrediencie v pomere vyššie uvedené v čistom tanieri alebo misy. Môžete zvýšiť množstvo, pre ukladanie podľa svojich preferencií. Uvedomte si, že vyššie uvedená zmes vám vydrží na jedno použitie. Ako to je jednoduché urobiť, vždy som robiť domáce pier kroviny na okamžité použitie. Ak plánujete ju uložiť, potom použite čistý, dobre apretoval kontajner úložiska.

load...

Krok 2:

Po zmiešaní všetkých zložiek, kde môžete priamo spustiť aplikáciu zmesi, ako je znázornené na obrázku. Jemne pohladiť produkt celé vaše pery. Okraj peeling obsahuje vlastnosti exfoliating, ako je napríklad med. Tak, to by mohlo kvapkať na oblečenie. Aby sa tomu zabránilo, nosiť staré oblečenie alebo kravata malý obrúsok okolo krku, aby sa zabránilo škvŕn na oblečení.

Krok 3:

Teraz si čistý kefka na zuby, alebo starú riasenky prútik pre čistenie vaše pery. Je dôležité vybrať si zubnú kefku, ktorý má jemnejší štetiny. Vyhnúť sa používaniu drsných naježil kefky, ako to bude bolieť vaše pery a spôsobiť krvácanie.

Umiestnite kefa na pery a jemne čistíte pery dopredu a dozadu, ako je znázornené na obrázku. Vytvorenie krátke krúživými pohybmi vedúce k odstráneniu sucha a popraskané kúsky mŕtvej kože z tvojich pier. Ak máte pocit, že zubná kefka je suchá, pridajte malé množstvo vazelíny ku kefe. Tým sa zvýši pružnosť a pomáhajú čistiť off odumreté vrstvy. Držať jemne kefovanie s ľahkou rukou, až máte pocit, všetky suché šupky kože boli odstránené.

Krok 4:

Teraz chytiť hodvábny papier čistý a zotrieť vaše pery a to je všetko. Môžete si všimnúť, dieťa-ako mäkké pery s absolútne žiadne známky sucha či šupinateniu.

Skúste tento jednoduchý a jednoduchý lip exfoliačný recept zmiesť všetky odumreté bunky z vašich úst, aby si tieto mäkké a hebké pery. Hoci tento trik odstráni všetky sucho, ja odporúčam používať balzam na pery každé 3 hodiny zachovať mäkšie a plnšie pery. Tiež by som vás varovať, že nebudú uplatňovať túto pery peeling často, ako by to mohlo poškodiť vaše pleť a vaše pery mohlo krvácať. To je najlepšie používať tento recept raz týždenne rozmaznávať vaše pery.

Tak na čo ešte čakáte? Zarobiť nejaké pery kroviny a odhaliť svoje krásne pery na svete!

Ako sa vám odstrániť odumreté bunky z tvojich pier? Podeľte sa o svoje kozmetické hacky a tipy s nami.

load...