Starostlivosť o kožu

DIY - úžasná domáca parná tvár pre Summers

DIY - úžasná domáca parná tvár pre Summers

Naša pokožka dostane podráždené počas leta. Vlhkosť a znečistenie z týchto dlhých horúcich letných mesiacoch môžu nechať naša pleť mastnú a unavený. Naša pokožka potrebuje zvláštnu starostlivosť počas letných mesiacov. Ale ako môžete hýčkať svoju pokožku, bez toho, aby tráviť hodiny v salóne? Nehovoriac o peniaze, budete musieť vysoliť! Ak to je to, čo je udržať čo najďalej od rozmaznávanie kožu, máme práve pre vás riešenie! Dnes prinášame vám účinnú osviežujúci parný tváre, ktoré možno ľahko vykonať v pohodlí vášho domova.

To domáci parný tváre je ľahké robiť, ale pamätajte, aby to preháňať. Môžete to urobiť raz týždenne, a ak máte veľmi mastnú pleť, môžete si tiež urobiť to dvakrát týždenne. Ľudia s astmou a ťažké alergie by sa mali vyhnúť tento parný tváre.

load...

Potrebné veci pre domáce Parné tváre:

  • Voda
  • Citrón
  • Zelený čaj
  • Feniklové semienka
  • Mäty

Majstrovanie Parné tváre doma:

A teraz sme pripravení postupovať takto:

Krok 1:

Dôkladne čistí pokožku s jemným čistiacim prostriedkom, aby sa odstránili všetky stopy make-upu. Vaša pokožka musí byť úplne čistý a bez make-upu a nečistôt pred vykonaním páru tváre. Pat vyschnúť kožu. Varí sa aspoň pol na 1 liter vody a preniesť ich do plochej misky.

load...

Krok 2:

Potom trvať jeden alebo dva čerstvé citróny a nakrájame ju. Pridáme nakrájané citróny do vody. Ak nie ste spokojní s citróny, môžete ho nahradiť pomaranča taky. Citróny ponúkajú úžasné výhody na koži, pretože sú bohaté na vitamín C. Je tiež omladzuje a osviežuje jednotvárny kožu s jeho úžasnú vôňu.

Krok 3:

Pridať mäty do vody. Mäty obsahujú protizápalové vlastnosti, ktoré upokojujú a upokojenie pokožky. Teplá aróma mäty nielen upokojuje a osviežuje vás, ale aj upokojuje podráždené nervy a zmysly. To tiež riadi olejnatosť s jeho vysokým obsahom vitamínu A. Hlboko omladzuje pokožku, takže je mäkké a jasnejšie.

Krok 4:

Potom sa lyžice feniklu semená a pridať ju do vody. Semien feniklu pracovať ako úžasnú tonera a čistiacim prostriedkom na koži, a to najmä v lete. Obsahujú vysoké porcie vitamínu C, ktorý pomáha pri omladenie pleti a zároveň mu dáva žiarivý vzhľad.

Krok 5:

Vezmite lyžicu zeleného čaju a pridať ju do vody. Zelený čaj má mnoho koži ktoré využívali vlastnosti, ktoré vám pomôžu k dosiahnutiu mäkké a žiariaca pleť. Znižujú poškodenie slnkom a zápalu. Zelený čaj tiež obsahuje vysoké podiely polyfenoly, ktoré sú známe pre spomalenie príznakov starnutia.

Krok 6:

Všetky zložky sú teraz na svojom mieste. Ďalej sa veľkou lyžicu a dobre premiešajte ingrediencie. Voda sa zmení mierne nažltlý, ale nebojte sa! Farba je len orientačná zo všetkých bylín.

Krok 7:

Vezmite uterák a umiestnite ju nad hlavou tak, aby para neunikne. Skontrolujte, či je teplota vody, to by nemalo byť veľmi horúce, ako by to mohlo podráždiť a poškodiť kožu. Ak máte veľmi dlhé vlasy, môžete zviazať vlasy pevne, aby sa zabránilo prichádza do cesty, zatiaľ čo v pare. Ak máte príliš citlivú pokožku, potom si môžete parný svoju tvár po dobu asi 10 minút. Ak máte kombinácia pre normálnu a mastnú pleť, potom sa para po dobu 20 minút. Zavri oči a zároveň vode a dýchať pomaly a relaxovať. Dostanete Ak nepríjemné s teplom, môžete si vziať niekoľko prestávok na odpočinok. Potom, čo urobil, osušte pokožku a naneste toner a hydratačné pre dokončenie tváre.

Nebol to DIY návod ľahko sledovať? Všetky prísady používané v tomto tváre sú ľahko dostupné a sú načítané s kožnými výhody. Ty jednoducho nemôže ísť s tymto zle!

Už ste niekedy skúšali na paru tváre doma, ako je tento? Nie? Skúste to a vrátiť sa podeliť o svoje skúsenosti s nami.

load...