Starostlivosť o kožu

DIY - úžasná cesta k opätovnému použitiu starých a sušených očných a perličkových ceruziek

DIY - úžasná cesta k opätovnému použitiu starých a sušených očných a perličkových ceruziek

Si jednoducho neznášam, keď váš obľúbený očný alebo lip liner vysychá a stáva sa veľmi ťažké používať? Poznám ten pocit! To sa mi stalo, mnoho krát! Jedinou možnosťou pre väčšinu z nás je jednoducho vyhodiť smutnú realitu make-up sveta. Alebo je to? Myslíte si naozaj potrebujete, aby vyhodiť svoj obľúbený pery alebo očné ceruzku len preto, že sa stali suché? Nie naozaj! Môžete skutočne pred použiť ako s pomocou jednoduchého triku! A to je presne to, čo sa budeme učiť robiť ešte dnes!

Priniesť všetky tie ceruzky ste plánujú vypísať v smetiaku. Je na čase, aby sme im dali novému životu!

Produkty Vyžaduje:

Poďme sa pozrieť na výrobky, ktoré je potrebné oživiť svoje sušené a pery ceruzky:

  • Orezávatko
  • Vazelína
  • Sviečka
  • Kontúrovacie ceruzky na pery
  • Liner očné

Ako oživiť Sušené Lip vložiek:

Postupujte podľa pokynov k oživeniu vysušené pery vložky:

load...

Krok 1:

Vezmite si svoje sušené pery vložiek a nabrúste sa orezávatko. Nie je potrebné ostriť vrstvy po vrstvách, ale len dať plný zákrut odstrániť najvrchnejšiu zaschnuté vrstvy vzorca. V prípade, že lip liner začína tavením alebo zmení krémovej tesne po ostrenie, ale už ste obnovili peru ceruzku s týmto krokom sám. Akonáhle je vrchná vrstva je preč, dať do mrazničky pre dobrú 5 až 10 minút vychladnúť a zastaviť topenia produktu.

Krok 2:

Ak je váš peru ceruzku stále cíti sucho, môžete pokračovať s ďalšie dva kroky. Špičku ostré pery ceruzkou na ukazováku a votrite ho otáčaním v krúživými pohybmi. Môžete tiež umiestniť na vrchnú časť ceruzky medzi dlaňami a votrite ho starostlivo, aby sa zahrial produkt.

load...

Krok 3:

Potom sa veľmi malé množstvo vazelíny v tenkej štetca. Teraz srsť veľmi tenká vrstva vazelíny cez pery ceruzkou hydratovať vzorce seba a odstrániť ďalšie vysušenie. Opustí pier ceruzku, aby nasiakli vazelínu k dobrému 5 až 10 minút a potom môžete pokračovať a používať ju. Ak použijete trochu príliš vazelíny, bude váš peru ceruzka tendenciu pošpiniť po aplikácii. Takže vždy na pamäti vymazať špičku po nanesení vazelíny zľahka a potom aplikovať ju na perách alebo na kartu hodvábneho papiera nad svojimi perami po aplikácii absorbovať prebytočnú mastnotu a olej.

Ako oživiť Sušené Očné vložiek?

Postupujte podľa pokynov k oživeniu sušené očné tiene:

Krok 1:

Oživenie sušené očné ceruzky je rýchle a jednoduché. Špičku ceruzky očí u plameňa sviečky dobrých možností 1 alebo 2 sekundy a potom ho odstráňte z plameňa. Odporúčam robiť tento trik so sviečkou, pretože teplo bude ľahší ako kachle plamene. Potom, čo ju drží na chvíľu si môžete všimnúť, že výrobok sa ukázal veľmi krémovej a mäkké. Nedržte ceruzku očné tesnej blízkosti plameňa sviečky a tiež nie je držať po dobu dlhšiu ako 2 sekundy.

Krok 2:

Potom umiestnite ceruzku očí z hodvábneho papiera, aby sa odstránil prebytočný roztavený vzorec. Pred priamo ju uplatňujú na vašich očiach testovať teplo Kajal alebo očné ceruzku. A je hotovo!

Ak máte očné kajals v hrnci forme a sú zvedaví, ako je oživiť, potom všetko, čo bude musieť urobiť, je mix malé množstvo vazelíny s týmto vzorcom. Budete okamžite všimnete vzorec stáva krémová a jemná.

Tu som swatched pred a po obrazy očí a pier ceruzkou ukázať, ako smotanové pigmentovaná formula sa ukázalo byť, nové nájomné života, ako som povedal predtým! Takže uchopiť svoje sušené pery a očné ceruzky a skúste tieto triky. Prečo vyhadzovať dokonale dobré oko, alebo pery ceruzku? S týmto trikom budete môcť nielen znovu použiť svoj obľúbený make-up produkt, ale tiež ušetrí peniaze! To je hudba pre vaše uši, nie?

Takže, čo robiť so svojím vyschla na pery a očné ceruzky? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...